Az ingyenes aukciós piactér | 2022. Máj 16.

Új rozsdamentes acél gyümölcs kosár Termékkód: 1062240416

Jelenlegi ár: 598 Ft
Árverés vége: +5 perc 22 óra 54 perc
2022. Máj. 17. 10:20
Szállítási díj: 0 Ft

Minimális ajánlat: 598 Ft

  Lillyana82 (2 )
  Minősítések száma: 2
Pozitív minősítés: 2 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (409)

 Anyaga: rozsdamentes acél

Mérete: 23,5 cm átmérőjű, 10,5 cm magas
Súlya: 233 g

Új termék!!

 - Utánvét
Szállítási díj: 0 Ft
Kikiáltási ár: 598 Ft
Árverés kezdete: 2022. Máj. 16. 10:05
Árverés vége: 2022. Máj. 17. 10:20
Termék megtekintve: 332

Újszerű, eredeti, fekete, S. Oliver halásznadrág Nmá! Csere

Új, 38-as lábujjközös papucs, pink Szuper áron!

ÚJ, BERGHOFF NÉMET MINŐSÉGI KÉSKÉSZLET SZÁMZÁRAS BŐRÖNDBEN

Új, eredeti Aboriginal szegecses öv, AKCIÓ %%

1 X HASZNÁLT GYÖNYÖRŰ SÁRGA VIDÁM SZÍNŰ PIZSAMA AKCIÓ!

Retro szuper Coca Cola hamuzó hamutál

Kovács Lázár Kaszás Géza Az év legjobb receptjei Receptklub 3 Új könyv

Új, barna csinos ruha, alkalomra is! Akció

Barna csíkos, eredeti S. Oliver nadrág, 38-as

A. Dumas Monte Cristo grófja I-III.

Újszerű, egyedi, csinos, nőcis felső, M-es méret.

Újszerű, Cherokee fehér vászon sz. ingblúz. L

Fa unisex nyaklánc, természetes, férfi női is AKCIÓ!

Cuki kutyulis alvós top, piros fehér csíkos

Új, olasz, fekete fehér hullám mintás harisnya 1. 490 Ft h. !

Barbara Newerla: Kristályokkal az elektroszmog ellen Új könyv

Go Green LED-es dinamós bicikli lámpa (első+hátsó 1; AKCIÓ %%

Kockás, egyedi, M-es, elegáns kabát pulóver áron! AKCIÓ! NÉzd!

Gyönyörű, hosszú, fekete színű nyaklánc (lezárt)

Pink szürke gyapjú garbó pulóver Ausztriából egyedi!