Az ingyenes aukciós piactér | 2021. Febr 26.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Nyaklánc

Újsz. kagyló rózsaszínes nyaklánc Korfuról! Termékkód: 1062142308

Jelenlegi ár: 1.788 Ft
Árverés vége: +5 perc 15 óra 23 perc
2021. Febr. 26. 20:05

Minimális ajánlat: 1.788 Ft

  Lillyana82 (2 )
  Minősítések száma: 2
Pozitív minősítés: 2 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (427)

 Újszerű kagyló rózsaszínes nyaklánc Korfuról!

Kikiáltási ár: 1.788 Ft
Árverés kezdete: 2021. Febr. 25. 20:05
Árverés vége: 2021. Febr. 26. 20:05
Termék megtekintve: 819

Alekszandr Beljajev A levegőkereskedő

Új, gyönyörű, bordó, alkalmi nesszeszer 18 x13 cm

Új, L-es bordó Orsay kövekkel díszített felső

Eredeti, újszerű Babyliss hajsütő behúzható tüsikkel

Új, Bellissima felső kesztyűvel, lila, M/L Akció!

Biorganik BIO hajdina 500 g Gluténmentes és Vegán

La Senza szabadidő nadrág, pamut

Új, kiváló minőségű szilikonos merőkanál Karácsonyi Akció 1. 400 Ft h. %

Új, báb maci mackó jegesmedve NÉZD!

Virágos édes nyári szoknya, S-es Csere is

Eileen Spinelli: Kutyusok

Szódabikarbóna, 1 kg, környezetbarát tisztítószer Szuper!

Új. áll. farmer ingblúz 10. 000 Ft helyett, S-es.

Nagyon szép, pasztelzöld nyári nadrág Akciós áron!

Barbara Newerla: Kristályokkal az elektroszmog ellen Új könyv

Új, Amisu csini & egyedi szoknya, 7. 980 Ft helyett Nmá!

Mosószóda (nátrium-karbo nát) , 4 kg AKCIÓ ! ÖKO KÖRNYEZETBARÁT MOSÁS

Amisu 40-es csikos, különleges nadrág. Nézd!

Eredeti Orsay nagyon szép türkiz top olcsón!

Újszerű, Cherokee fehér vászon sz. ingblúz. L