Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 12.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Nyaklánc

Újsz. kagyló rózsaszínes nyaklánc Korfuról! Termékkód: 1062142308

Jelenlegi ár: 1.998 Ft
Árverés vége: +5 perc 3 óra 32 perc
2026. Jan. 12. 19:09

Minimális ajánlat: 1.998 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1800)

 Újszerű kagyló rózsaszínes nyaklánc Korfuról!

Kikiáltási ár: 1.998 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 11. 19:09
Árverés vége: 2026. Jan. 12. 19:09
Termék megtekintve: 2288

Új, szexi fekete hálóing Szuper Akció %%

Új édes kis polc Belgiumból AKCIÓ %%

Pink-fekete erős, vastag minőségi sport zokni Akció %

Új GOTS biopamut lány vagy női különleges királykék ruha Akció %%

Új GOTS biopamut minőségi vászon táska

Takács Tibor Egymás szemében - Pártatlanul a párkapcsolatokról

Új Mark & Spencer puha meleg szürke pulóver XL-es Akció

Bronz, meseszép pöttyös tunika, miniruha

Eredeti Blind Date farmer nadrág %%

Gyönyörű eredeti Palmers v. zöld csipkés melltartó

Szép állapotú pirográf dekorációs szerszám

Újsz. 3 in 1 női borotva szuper & elegáns EPILÁTOR csere érdekel

Új, Endless sínadrág, igényeseknek Csere is! 160 euró h.

Új, kirakós bélyegző, változtathatad bármikor amire akarod!

Csodaszép csillogó sál pihe-puha Akció

Szódabikarbóna, 500 g, környezetbarát tisztítószer Szuper!

Friderikusz Sándor Isten óvd a Királynőt! c. könyv

Bőr virág kitűző Akció %%

Mosódió tasak, vászontasak, mosózsák MAGYAR Termék

Szép áll. Mark & Spencer fekete capri csinos és elegáns nadrág