Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 20.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Egyéb könyvek

Utoljára (Módos József) 2006 (dedikált) humoreszkek (9kép+tartalom) Termékkód: 1062307210

Fixár: 50.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 8 nap, 8 óra
2024. Ápr. 28. 16:26

50.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (10398)

Utoljára (Módos József) 2006 (dedikált)
Válogatott Humoreszkek , szerkesztő: Hajnal Géza
dedikált példány

pár lap foltos, a könyv feléig hullámosak a lapok felül, előzéklapok és borító foltos

Kiadó : Magyar Szinergia Ház Közhasznú Egyesület , Budapest
Kiadás Éve : 2006
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Szmodis Imre
Azonosító : ISBN 963 87075 3 4
Típus : Humor
Oldalak száma : 158 oldal a borítóval együtt
Mérete : 21 x 15 x 1 cm és 260gramm
Készítette : nincs benne
Eredeti ára : 1500.- Ft (forrás: Könyvhét 2006/19-20.szám)

Előszó(SK) :
Hajnal Géza nyakas ember. Amikor elolvasta néhány írásomat, azt mondta, ezeket csokorba kell kötni, könyv alakban megjelentetni. Feladatként rám rótta: olyan százoldalnyit írjak át CD-re, adjam át neki, onnan már ő intézi. Elszörnyedtem. Sufni mélyéről, szekrény aljából elő kellene kotornom foszladozó, penészes, 10-20 éves hetilapokat, avíttas Ludas Matyi, Sztráda, Mégis, Poén lapszámokból a cikkeket újragépelni... na neeem... Mondtam is neki, szó sem lehet róla, ha ezen múlik, nem lesz könyv. Kijelentette, már pedig lesz. Kis híján hajba kaptunk. Talán csak azért nem tettük, mert egyikünknek sincs annyi, hogy abból akár csak néhány szálat is érdemes volna feláldozni a világirodalom oltárán. Inkább abszolút szellemi síkra tereltük a nézetkülönbséget. Ez azt jelenti, hogy még a heves gesztikulálást is mellőztük, kizárólag észérveket sorakoztattunk sűrűn egymás után. Ebből a szellemi viadalból mutatok alább egy rövid részletet, mint cseppben a tenger, benne a lényeg.
- Nem.
- De.
- Nem.
- De.
- Nem.
- De.
Mivel rendkívül fejlett ítélő képességgel rendelkezem, úgy ítéltem meg, hogy ebből a kalamajkából én kerültem ki győztesen. Legfeljebb annyit hajlandó vagyok elismerni, hogy viszont neki lett igaza. Merthogy ez az a könyv.
M. J.
Köszönetnyilvánítás:
Köszönettel tartozom Dr. Vásárhelyi Balázsnak, aki e kötet megalkotásában soha semmilyen módon nem segített. Ezért a munka viszonylag jól haladt.

imgbox.com/g/g5zn3s8jPn

Árverés kezdete: 2024. Márc. 29. 15:26
Árverés vége: 2024. Ápr. 28. 16:26
Termék megtekintve: 190

Nokia 230 (2017) Üres Doboz (Ver. 1) Dark Silver

Vasco Go3 (teszteletlen& #41;

Havi Budapest Bérlet Felnőtt 2011 November (2képpel)

Mami 13. Az Átkozott Tengerparti Ház (Michaela Hansen) 1993

Júlia 1994/1 Bálint-nap Különszám v2 3db Romantikus (3kép+tartalom )

Kisautó (Ver. 16) S8001 (sérült, hiányos)

Otthon 2002/7. szám Július (tartalomjegyz ékkel)

Túl a Láthatáron (Susan Kate Norman) 1996 (foltmentes 1; 7kép+tartalom

Hétszínvilág 4. Olvasókönyv (2011) 19. kiadás (viseltes)

Hét Napon Át (Winfried Bruckner) 1973 (6kép+tartalom )

Törp Figura 4cm

A Lusitania Elsüllyesztése (Colin Simpson) 1986 (9kép+tartalom )

Odüsszeusz Hazatér (Eyvind Johnson) 1976 (regény) 10kép+tartalom

A Kismanó Sapkája (Osvát Erzsébet) 1982 (mesekönyv) ; 8kép+tartalom

Kiléphetsz Testedből? (Nemere István) 1991 (3kép+tartalom )

Ifjúsági Kislexikon (1983) 9kép+tartalom

Kerékvilág Extra 2003/5. szám (4kép+tartalom )

Nokia 5140i (2005) Üres Doboz

A Sátán Kutyája (Sir Arthur Conan Doyle) 1980 (foltmentes 1; 5kép+tartal

A Szent Jupát 700 Napja (Fa Nándor) 1988 (dedikált) 9kép+tartalom