Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 24.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Egészség, életmód

Vermes Éva: Terád vártál Termékkód: 1062103777

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: 8 nap, 15 óra
2024. Máj. 03. 09:29

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (953)

Vermes Éva

Terád vártál ? A Darnel tréning csodája

A résztvevők megszólalnak?
Egy őszinte és megindító beszámoló, mely elfogulatlanul képet ad DARNEL tréningről.

Reggel felébredsz, kinézel az ablakon, és nem látod a szemben lévő házat, mindenen köd ül.
Elmész egy kellemes étterembe, jót és jó étvággyal eszel, okosan, jól beszélgetsz valakivel. ? Ide menjünk, ez nagyon jó hely ? mondod legközelebb, ha újra jó beszélgetésre, jó vacsorára vágysz. A vacsora rossz, a hely kelleme sehol, a beszélgetés akadozik. Pedig az étterem, az étel ugyanaz. A partner is. Aznap te nem vagy képes teremteni.
?El kéne menni a francba, valahová nagyon messzire? ? gondolod. De ott, legbelül tudod, hogy semmi nem változna: nem hagyhatod itthon saját magad.
Nem érzed jól magad egy kapcsolatban, egy lakásban, egy munkahelyen. Feleséget (férjet), lakást, munkahelyet cserélsz. És így sem érzed jól magad. Az új házasságban, az új munkahelyen. Vajon miért?
Valahol, ott legbelül tudod, hogyan kellene élni. Meg is teremted a körülményeket. De nem jön össze semmi. Az élet minősége rossz. Háborogsz.
?Ezt kellett volna tennem, mondanom? ? gondolod ezerszer. Akkor miért nem tetted vagy mondtad? Mi akadályozott meg benne? ? A körülmények! ? feleled. És fel sem merül benned, hogy: te magad.
?Felébredsz, kinézel az ablakon, és nem látod azt a bizonyos házat. Feltámad a szél, elvégzi a munkáját, és megint látod a házat. Nem a szél tette oda, a szél csak a ködöt oszlatta el.
Jól jönne az életedben is egy forgószél! Hogy eloszlassa a ködöt. Hogy mindig tudd, mit kell tenned, hogyan kell élned. Ott, legbelül, halványan sejted.
?Erőlködsz. Munkahelyet változtatsz. Kocsit, partnert cserélsz. A körülményeken igyekszel változtatni. Kívülről várod a segítséget, pedig a változtatás lehetősége benned van, nem rajtad kívül. Csak marokra kellene fogni a lelkedet. De hogyan?

ISBN: 0269001496964
Kiadás éve: 1991
Állapot: jó állapotú
Kötés típusa: papír, puha kötés
Szerző: Vermes Éva

***********

Árverés kezdete: 2024. Ápr. 03. 09:29
Árverés vége: 2024. Máj. 03. 09:29
Termék megtekintve: 678

*Törtfehér zsebes nyári midi szoknya kb. 38-40-es

*La SENZA Sötétkék selymes rövid köntös XL-es

Scheurich kerámia teásedény melegítő

Nike szürkészöld férfidzseki XL-es

**tu Fehér SPORT melltartó 80A /36A

**ÚJ! NEW LOOK Ujjatlan törtfehér blúz 40/UK12

*Világos drapp velúrbőr fél cipő 40-es

SÁRGA Kerámia Müzlis készlet 12 darab

# Drapp kapucnis polár fiúdzseki M/L-es

# Miss You Fekete-fehér-piros spagettipántos mini ruha S-es

NY New York Yankees kék baseball sapka

C&A Germany FIFA WM átmeneti férfidzseki M

Barna kerámia csésze alj 4 db

*NYF Szürke térd férfinadrág 50/L

** ÚJ! MAGRIT Fekete velúr tűsarkú alkalmi szandál 39-es

* CRAZY WORLD JUNGE vászon kapucnis kabát XL-es

Afrikai dob kerámiából

# Fekete műszőrme bunda/kabát kb. XL-es

*Fekete műszőrme sálgallér

*Ezüst színű fém Tollaslabda játék ütő