Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 14.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Egészség, életmód

Vermes Éva: Terád vártál Termékkód: 1062103777

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: 1 óra 57 perc
2026. Jan. 14. 07:46

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (850)

Vermes Éva

Terád vártál ? A Darnel tréning csodája

A résztvevők megszólalnak?
Egy őszinte és megindító beszámoló, mely elfogulatlanul képet ad DARNEL tréningről.

Reggel felébredsz, kinézel az ablakon, és nem látod a szemben lévő házat, mindenen köd ül.
Elmész egy kellemes étterembe, jót és jó étvággyal eszel, okosan, jól beszélgetsz valakivel. ? Ide menjünk, ez nagyon jó hely ? mondod legközelebb, ha újra jó beszélgetésre, jó vacsorára vágysz. A vacsora rossz, a hely kelleme sehol, a beszélgetés akadozik. Pedig az étterem, az étel ugyanaz. A partner is. Aznap te nem vagy képes teremteni.
?El kéne menni a francba, valahová nagyon messzire? ? gondolod. De ott, legbelül tudod, hogy semmi nem változna: nem hagyhatod itthon saját magad.
Nem érzed jól magad egy kapcsolatban, egy lakásban, egy munkahelyen. Feleséget (férjet), lakást, munkahelyet cserélsz. És így sem érzed jól magad. Az új házasságban, az új munkahelyen. Vajon miért?
Valahol, ott legbelül tudod, hogyan kellene élni. Meg is teremted a körülményeket. De nem jön össze semmi. Az élet minősége rossz. Háborogsz.
?Ezt kellett volna tennem, mondanom? ? gondolod ezerszer. Akkor miért nem tetted vagy mondtad? Mi akadályozott meg benne? ? A körülmények! ? feleled. És fel sem merül benned, hogy: te magad.
?Felébredsz, kinézel az ablakon, és nem látod azt a bizonyos házat. Feltámad a szél, elvégzi a munkáját, és megint látod a házat. Nem a szél tette oda, a szél csak a ködöt oszlatta el.
Jól jönne az életedben is egy forgószél! Hogy eloszlassa a ködöt. Hogy mindig tudd, mit kell tenned, hogyan kell élned. Ott, legbelül, halványan sejted.
?Erőlködsz. Munkahelyet változtatsz. Kocsit, partnert cserélsz. A körülményeken igyekszel változtatni. Kívülről várod a segítséget, pedig a változtatás lehetősége benned van, nem rajtad kívül. Csak marokra kellene fogni a lelkedet. De hogyan?

ISBN: 0269001496964
Kiadás éve: 1991
Állapot: jó állapotú
Kötés típusa: papír, puha kötés
Szerző: Vermes Éva

***********

Árverés kezdete: 2025. Dec. 15. 07:46
Árverés vége: 2026. Jan. 14. 07:46
Termék megtekintve: 851

NewYork Fekete kötött sapka

FILA Acélkék meleg téli pufis férfidzseki 50-es

NATURE Oliva színű téli férfikabát/dzseki XL-es

*CIATRONIC Úti hajszárító

* CRAZY WORLD JUNGE vászon kapucnis kabát XL-es

*Original Mocassino BARNA férfi bőr férficipő 43-as

# Vintage Régi gyerekjáték fából - húzható macska

everton Fekete polár sapka

*san felice toll béléses sídzseki 38-as

@ PEPCO. Fekete ceruza szoknya L-es

# Fekete-fehér mintás ujjatlan maxi ruha kb. 46-os

# Miss Fekete tűsarkú alkalmi szandál cipő 38-as

SNOWBOARD bézs-fekete vízlepergetős férfidzseki M-es

24% Ólomkristály váza 13 cm magas

Virág mintás Damaszt asztal terítő 150 x118

MONTANA üveg gyertyatartó

Cakkos kék színű kézzel horgolt függöny 77 x 32 cm

# Hosszú ujjú lurex mini koktél ruha kb. 36-os

@ F&F Rózsa mintás Kimono és hálóing szett L-es

*Bordó-fekete hosszú ujjú alkalmi felső kb. XL-es