Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény
Vízparti erdőrészlet keskeny ösvénnyel, nagy méretű antik olaj-vászon | Termékkód: 1062141955 |
Az otthonod, vendéglőd stílusos dekorációja lehet!
A múlt század elején készült nagy méretű olaj-vászon festmény blondelkeret keretben. Élethű realisztikus ábrázolás kellemes meleg színekkel megkomponálva. A vászon kissé meg van ereszkedve, és a hátoldalán restaurálás nyomai láthatók. A kép az 1921-es dátumozású, Rusz J szignóval.
Az elmúlt évtizedek nyomai meglátszanak rajta, de ebben az állapotában is azonnal falra akasztható.
A képeken látható patinás állapotban postázom.
Ajánlom vendéglőbe, irodába, panzióba, szállodába, vadászházba, kiállítási darabként, a lakásod ékszereként. Ajándékozási szempontból is kiváló választás.
Egyéb infó: Használt műalkotás
Jellemzők, méretek: 142x97x8cm. kerettel együtt mérve.
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1500Ft. futárral postázva.
Post cost in europe, with bank transfer payment 50?.
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 21:03 Termék megtekintve: 640 |