Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 18.

Wildfell Asszonya (Anne Bronte) 1989 (filmregény) 8kép+tartalom Termékkód: 1062313870

Fixár: 1.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 17 óra 51 perc
2024. Ápr. 19. 03:16

1.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (10359)

Wildfell Asszonya (Anne Bronte) 1989

jó állapotban van
foltot kívül a lapéleken, belül az előzéklapon és belül két lapon láttam enyhét
kötés megtört a borítónál, hátsó előzéklap félig kijött a kötésből

Kiadás Éve : 1989 , 2.kiadás
Eredeti címe : The Tenant of Wildfell Hall (1972)
Nyelve : Magyar , fordította: Borbás Mária (1985) , versbetéteket fordította: Kiss Zsuzsa (1985)
Azonosító : ISBN 963 07 4770 7
Típus : filmregény
Oldalak száma : 494 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 12.5 x 2.5 cm és 370gramm
Készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (984.66-14-2)
Eredeti ára : 70.- Ft

Anne Brontë, híres nővéreinek, Charlotte-nak és Emilynek legfiatalabb testvére, a szinte kötelező "guvernant"-regény, az Agnes Grey (1846) után írta meg főművét, a Wildfell asszonyá-t (1849). Anne Brontë is a korabeli szegény papkisaszonyok szokásos útját járta: nevelőnősködött módos családok csemetéi mellett. És - akárcsak nővérei - ő is írt, verseket, regényeket, míg fiatalon, huszonkilenc évesen el nem vitte őt is a Brontë család ősi ellensége: a tüdővész. Sok fényt, boldogságot nem ismert - nagy regénye lapjain mégis meg-megcsillan a korát meghazudtoló bölcsességből fakadó, mindent megbocsátó, szívbéli derű. A kerettörténetet elbeszélő Gilbert könnyed életfelfogású ifjúból a szemünk láttára válik érett férfivá - a könyv zömét pedig Helennek, a környéken sok szóbeszédet keltő, magányos, gyönyörű, fekete ruhás asszonynak a naplója teszi ki.

imgbox.com/g/VXq6Krr75C

Árverés kezdete: 2024. Márc. 20. 02:16
Árverés vége: 2024. Ápr. 19. 03:16
Termék megtekintve: 118

Watson URC 22B-6N Univerzális Táv (hiányos) rendben működik

Leckekönyv (Pécsi Tanárképző Főiskola) 1970-76

A Mátra Hegység Turistatérképe (1960) 2. kiadás

Harmadik Szem 1993/Szeptember (26. szám) 6kép+tartalom

Jensen JEN50 Hálózati Átalakító 220-110V (hibás)

Kisdobos 1979/2 Február (5kép+tartalom )

Új Élet Hajnalán (Lengyel Dénes) 1979 (9kép+tartalom )

Tiffany 176. Cinkelt Lapok (Dixie Browning) 2004 (Romantikus 1;

Kísértetkastély (Margit Sandemo) 1994 (Jéghegyek Népe 7. ) 8kép+tartalo

Születésnapi Ajándék (Elek István) 1961 (Ifjúsági) 8kép+tartalom

Előre Megfontolt Szándékkal (Gerő János) 1976 (9kép+tartalom )

HTC 7 Trophy (2010) Üres Doboz

Nokia BH-200 Felhasználói Útmutató (2006)

Kanál (Ver. 2) MSZ Elzett Művek KO-A 11cm

Ericsson GH688 (1996) Ver. 1 (teszteletlen& #41;

A Világ Fővárosai (1986) sérült (8kép+tartalom )

Samsung GT-S5230 (2009) Üres Doboz (Ver. 3) Noble Black

Romana 212. Hajtóvadászat (Trisha David) 2000 (6kép+tartalom )

Az Erdő Emeletei (M. Prisvin) 1977 (foltmentes 1; 6kép+tartalom

A Szellem Kalandjai (Rátai János) 1988 (Paratudományo k) 6kép+tartalom