Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 8.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Lábbeli

* JAN BARAN Barna bebújós fél cipő 39-es Termékkód: 1062355337

Fixár: 1.000 Ft Villámár
Árverés vége: 15 nap, 7 óra
2026. Jan. 23. 20:07

1.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (838)

Eladó a képen látható

bebújós félcipő

lapos talpú, lapos sarkú

JAN BARAN márka
méret: 39-es
belső talphossz: 24 cm
anyag: műbőr
szín: barna
orra hibás

Kérdésekre szívesen válaszolok!
*****************

Árverés kezdete: 2025. Dec. 24. 20:07
Árverés vége: 2026. Jan. 23. 20:07
Termék megtekintve: 139

*Fekete felmás pántos maxi alkalmi ruha kb. M-es

* Két pár vászon torna cipő 39-es

Bordó-fekete kerékpáros felső XL-es

Ón hamutartó kerek alakú - jelzett

RONLEY Sötétkék kötött téli sál 180x26 cm

**MARKS&SPENCE R Fehér Alakformáló alsónemű42-es

@ ZARA Tenger kék pántos fodros maxi nyári ruha kb. X/XL-es

*TRACT X vastag meleg polár sí kesztyű S/M

* Faragott afrikai bot

* C&A Dirndl Oktoberfest maxi ruha 40-es

Üveg levélnehezék

Glenn Miller's Barnás-fekete koptatott bőr pilóta dzseki

# YamamaY Fehér csipkés melltartó 75B/UK34B

Üveg tejkiöntő

Üveg gyertyatartó 2 darab

KAPPA fekete meleg téli férfidzseki XL-es

Barack színű damaszt szalvéta 3 db

Peter Stock A hiéna

Ovális fém kistálca

Széles selyemes szegélyes hímzett díszpárna huzat