Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Jan 27.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Póló, top

Eredeti Op-Art francia egyedi barack színű top Termékkód: 1062129951

Jelenlegi ár: 1.477 Ft
Árverés vége: +5 perc 1 nap 10 óra
2020. Jan. 28. 22:28

Minimális ajánlat: 1.477 Ft

  Lillyana82 (1 )

  A felhasználó egyéb termékei (446)

 Nagyon szép, eredeti Op Art francia egyedi, gyönyörű barack színű nyakban megköthető top.

Mérete: S-es, de M-esnek is megfelel éppen még. Mellbőségtől függ.

Használt, de szép állapotú.

Kikiáltási ár: 1.477 Ft
Árverés kezdete: 2020. Jan. 25. 22:28
Árverés vége: 2020. Jan. 28. 22:28
Termék megtekintve: 453

Új szuper divatos nyakkendő SMOG

ÚJ, LAZAC BIOPAMUT BIO PAMUT ORGANIC COTTON FLANELL GUMIS LEPEDŐ AKCIÓ

Eredeti Next, újszerű bordó rövid ujjú kardigán EGYEDi

Új, rózsaszín, szexi, szatén, 3. 990 Ft h. ÓRIÁSI AKCIÓ! S-es

Új, csini, pamut, indiai ruha 38 v. 40-es EXTRA AKCIÓ!

Bio ÁNIZS, 20 g Nézd! AKCIÓ

ÚJ, M-ES MANGO LEOPÁRD RUHA 13. 995 FT EXTRA AKCIÓ %%% 7;%

ÚJ, SPEEDO ÚSZÓ / TENGERPARTI, /VÍZI CIPŐ

GYÖNYÖRŰ, FINOM, VÉKONY KIS EZÜST KARLÁNC AKCIÓ

Új, katonazöld szuper dzseki alkalmi áron eladó

S-es farmer ruha, egyedi, csinos!

Újszerű, Cherokee fehér vászon sz. ingblúz. L

Újsz. lilás csinos, egyedi fazonú ruha 38 M

Klórszűrős KDF zuhanyfej! Egészség ! EXTRA AKCIÓ!

A tiszta víz az egészséges élet feltétele Nikken víztisztító AkciÓ

Gyönyörű, eredeti Esprit fekete bőr szandi Lakk Nézd!

Gyönyörű, barna antikolt h. Sebastiano csizma

ÚJ, ZÖLD EREDETI MANGO FUTÓ DZSEKI AKCIÓ 12. 000 FT H. NÉZZ BE HOZZÁM!

Új, barna csinos ruha, alkalomra is! Akció

Piros hosszú gyertya AKCIÓ %%% 7;