Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Okt 17.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Póló, top

Eredeti Op-Art francia egyedi barack színű top Termékkód: 1062129951

Jelenlegi ár: 1.477 Ft
Árverés vége: +5 perc 2 nap, 14 óra
2018. Okt. 19. 18:00
Eladó helye: Győr

Minimális ajánlat: 1.477 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (593)

 Nagyon szép, eredeti Op Art francia egyedi, gyönyörű barack színű nyakban megköthető top.

Mérete: S-es, de M-esnek is megfelel éppen még. Mellbőségtől függ.

Használt, de szép állapotú.

Eladó helye: Magyarország Győr (9024)
Kikiáltási ár: 1.477 Ft
Árverés kezdete: 2018. Okt. 16. 18:00
Árverés vége: 2018. Okt. 19. 18:00
Termék megtekintve: 218

Új. áll. farmer ingblúz 10. 000 Ft helyett, S-es.

Új, barna csinos ruha, alkalomra is! Akció

Új, fekete színű, egyedi, eredeti Palmers body L-es!

BIO Ricinusolaj, 500 ML, Szempilla És Haj NÖvesztÉs STB. AkciÓ!

Új, gyönyörű bőr, eredeti Zign szexi cipő. AKCIÓ %

Bio ÁNIZS, 20 g Nézd! AKCIÓ

Új, Giordani Gold mini parfümös üveg, parfüm nélkül!

Új, fekete bőr hatású öv, vajpuha AKCIÓ

Teljesen új, különleges melltartó 70 B

Marks & Spencer újsz. karcsúsított fazonú blúz S/M

Édes és vicces majom, aki egyenesen Ciprusról jött:)

Új, édes kis párna kispárna AKCIÓ

BIO KRÓM 100 VÉRCUKOR KONTROLL 30 DB AKCIÓ! KRÓMIUM

Új, csini fekete viszkóz! nyári ruha, 38-as EXTRA AKCIÓ!

Új, Dr. Punto Rosso olasz kisfiú bakancs, s. kék Akció! 25-ös

Galagonya virágos hajtásvég tea, 50 g %%%

ÚJ, M-ES MANGO LEOPÁRD RUHA 13. 995 FT EXTRA AKCIÓ %%% 7;%

AVM FRITZ WLAN REPEATER 450E ÚJSZERŰ AKCIÓ %%% 7;

ÚJSZERŰ MÁRKÁS LEOPÁRD MINTÁS GUMICSIZMA, EREDETI ATMOSPHERE - 50 %

Új, Criss Cross ezüstös fehér 40-es sportcipő AKCIÓ