Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 27.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Póló, top

Eredeti Op-Art francia egyedi barack színű top Termékkód: 1062129951

Jelenlegi ár: 1.477 Ft
Árverés vége: +5 perc 1 nap 18 óra
2026. Jan. 29. 13:37

Minimális ajánlat: 1.477 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1782)

 Nagyon szép, eredeti Op Art francia egyedi, gyönyörű barack színű nyakban megköthető top.

Mérete: S-es, de M-esnek is megfelel éppen még. Mellbőségtől függ.

Használt, de szép állapotú.

Kikiáltási ár: 1.477 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 26. 13:37
Árverés vége: 2026. Jan. 29. 13:37
Termék megtekintve: 1473

Újszerű, világoskék, Fishbone hosszú farmerkabi, M

Új, csoda kék GOTS biopamut bugyi M-es Akció %%

Csodás világos lazac GOTS biopamut hasvillantós felső

Mosódió tasak, vászontasak, mosózsák MAGYAR Termék

GYÖNYÖRŰ ŐSZI SZÍNű ELEGÁNS FELSŐ

Újsz. Oriflame sötétkék válltáska AKCIÓ %%

Új, Amisu csini & egyedi szoknya, 7. 980 Ft helyett Nmá!

Férfi szövött boxer Bio pamut! , XL-es, kockás

Kényelmes mama gyógyszandál MAGYAR termék gyógy cipő szandál

Újszerű öko szatyor Németországból

Eredeti Orsay nagyon szép türkiz top olcsón!

Újsz. téli kutya ruha, vízálló, minőségi termék! !

Új pink kagyló fülbevaló Akció %%

Hasznos kis konyhai dolgok egyben Szuper AKCIÓ %%

ÚJ, CSODASZÉP, VALÓDI EZÜST amőba alakú FÜLBEVALÓ CIRKÓNIA KÖVEKKE

Heidi Klum szuper csinos farmer nadrág

Új, olasz, fekete fehér hullám mintás harisnya Szuper Akció %%

Új Led világító kutya nyakörv

Ha meghal a szeretet c. könyv by Irwin Shaw Szuper könyv !

Új, gyönyörű csoki barna minőségi fürdőruha