Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 5.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Nyaklánc

Gyönyörű, hosszú, fekete színű nyaklánc Termékkód: 1062129461

Jelenlegi ár: 798 Ft
Árverés vége: +5 perc 2 nap, 4 óra
2026. Jan. 07. 14:04

Minimális ajánlat: 798 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1792)

 Gyönyörű, hosszú, fekete színű nyaklánc.

Minden ruhát feldobhatsz vele:)

Kikiáltási ár: 798 Ft
Árverés kezdete: 2025. Dec. 31. 14:04
Árverés vége: 2026. Jan. 07. 14:04
Termék megtekintve: 1335

Mosódió tasak, vászontasak, mosózsák MAGYAR Termék

Málna piros, nagyon szép, újszerű kabát Árzuhanás!

Új 5TH Avenue gyönyörű zöldes bőr szandál parafa talppal AKCIÓ %%

Új Szigetvár hűtőmágnes

Új aventurin nyaklánc - szívcsakra - nyugtató. .. NÉzd!

10 soros cipőtartó állvány 30 pár cipőnek, fekete Akció %%

Új, pink színű, 36-os nyári nadrág, Szenzációs Akció!

Új GOTS biopamut orgona lila póló hímzett szív mintával L-es

Gyönyörű madárkás eredeto River Island blézer

Új, gyönyörű lazac színű sport felső, nagyon különleges

Újsz. nagyon különleges öv Belgiumból

Szépséges vastag francia, elegáns + csipke

Új bambusz fakanál szett AkciÓ %%% NÉzz szét nálam!

Martina Cole A madám c. könyv Újszerű %%

James Hollis: Ami igazán fontos - A tudatosabb élet felé 2. 980 Ft h.

Hasznos kis konyhai dolgok egyben Szuper AKCIÓ %%

Új fekete szép flitteres táska 5. 990 Ft h.

Fekete színű Samsung headset AKCIÓ %%

Új, gyönyőrű medál méz. cirkóniával!

Új Bach elsősegély csepp 30 ml