Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Júl 10.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Nyaklánc

Gyönyörű, hosszú, fekete színű nyaklánc (lezárt) Termékkód: 1062129461

Fixár: 850 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 2 nap, 20 óra
2020. Júl. 13. 09:12

850 Ft Villámár

  Lillyana82 (1 )

  A felhasználó egyéb termékei (426)

 Gyönyörű, hosszú, fekete színű nyaklánc.

Minden ruhát feldobhatsz vele:)

Árverés kezdete: 2020. Júl. 06. 09:12
Árverés vége: 2020. Júl. 13. 09:12
Termék megtekintve: 534

Új, rózsafa füstölőtartó, SZUPER AKCIÓ ! !!

Szép, bézs színű, elegáns, csinos nadrág olcsón! NÉzd!

Holt-tengeri fekete iszap, 50 g NÉZD! CSODÁS

Hans-Ulrich Grimm: A leves hazudik. Tudod mit eszel? ? %%

Új, Stradivarius piros strasszos szegecses édes táska %%

Újszerű, Cherokee fehér vászon sz. ingblúz. L

Gyönyörű és egyedi fekete tunika ruha, M-es Akció

Mintalyukasztó jávorszarvas rénszarvas, édes Karácsony %%

Új, eredeti Sisley farmernadrág, 36-os Árzuhanás! Csere ?

Új, 35-ös bokacsizma alkalmi áron eladó!

Clatronic ZP 3066 citrusprés, új! AKCIÓ!

Öltöny zakó, XL-es csíkos, szép állapotú

Új, Dr. Punto Rosso, kék, olasz, bőr fiú bakancs

Mosószóda (nátrium-karbo nát) , 4 kg AKCIÓ ! ÖKO KÖRNYEZETBARÁT MOSÁS

Bordó színű zakó 2-3 alkalommal haszn. 40/L-es Akcióóó

Új Orsay csipkés hosszú ujjú felső AKCIÓ!

Tádé Testgyertya, Levendula, 2 db. AKCIÓ NÉZD! %%

Új nyeles tea v. fűszertojás. Tea szűrő Fűszer labda

Kutya abc (DVD) AKCIÓ

EREDETI GAS CSÍKOS SZOKNYA ALKALMI ÁRON M-ES