Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 10.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Akció, kaland

Jörgen Bitsch Jivaro ​indiánok Az Amazonas titkai Termékkód: 1062330054

Jelenlegi ár: 788 Ft
Árverés vége: +5 perc 19 óra 29 perc
2026. Jan. 11. 09:13

Minimális ajánlat: 788 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1795)

 Jörgen Bitsch

Jivaro ​indiánok

Egymaga ​vágott neki a „zöld pokolnak” Jörgen Bitsch, a fiatal dán kutató, aki mint újságíró és rendkívül érdekes afrikai és dél-amerikai expedíciós filmek készítője szerzett hazája határain túl is jól ismert nevet.
Az örök vágy a messzeség után űzte a Föld legeldugottabb tájaira, ez tette kalandkereső világjáróvá. Most magyarul is megjelenő, eleven, színpompás és képekkel gazdagon illusztrált beszámolója két utazásról szól. Mindkettő Brazília, Bolívia, Peru és Ecuador nagyobbrészt még feltáratlan területeire vezetett, az Amazonas vidékének vad indián törzsei közé, a brazíliai dzsungel „zöld poklába”, a Mato Grosso vidékére és Xingu-földre.
Erre a veszélyes területre hatolt be, a brazil kormány és a hatóságok minden figyelmeztetése ellenére Jörgen Bitsch. Néhány indián kísérővel primitív kenuban evezett a Rio das Mortesen, a „Halál-folyón”, ahol krokodilok és piranhák lesnek áldozataikra. Meglátogatta a chavantes indiánokat, azt a törzset, amely évszázadok óta félelmetes hírnévre tett szert. Heteket töltött a „gyilkos” awattiknál, és velük ünnepelte a titokzatos „Halottak Ünnepét”. A kalandos dzsungel-utazás befejezéseként hosszabb időt töltött Oriente tartományban, a fejvadász JIVARO indiánok között, s az ő nevüket választotta könyve címéül.

Kikiáltási ár: 788 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 10. 09:13
Árverés vége: 2026. Jan. 11. 09:13
Termék megtekintve: 559

Robin Cook Agy c. könyve

Havas Henrik Gaszner és Rihmer főorvos elmeosztálya könyv

Új Rossmann szuper kényelmes, minőségi papucs citrom mintás 43-as

Új, olasz, fekete fehér hullám mintás harisnya Szuper Akció %%

Új szív alakú gomb több színben - sárga

Fekete különleges szegecses szexi felső Akció ! Nincs minimálára %%

Anne Frank naplója újszerű könyv

Újsz. asszimetrikus leopárd szürkés csinos tunika v. ruha

3 db új és újszerű Lidl szakácskönyv egyben AKCIÓ

Új, gyönyörű fluorit ásvány nyaklánc

Oriflame sötétkék nesszeszer v. smink táska Akció %

SPEECHLESS IN GREECE? NO THANKS! GÖRÖG - ANGOL KÖNYV NYELVKÖNYV

17. 990 Ft h. AKCIÓ %% Új (csak átmosott) GOTS biopamut szexi pirosasbo

Új fiú GOTS biopamut póló Akció %%

Újszerű szuper hőfokszabályzós aszaló gép költözés miatt eladó Akció %

Újsz. Esmara XS-es cső top felül gumírozott

Új nyuszis % húsvéti teamécses tartó ajándék tasakban

Új unikornis mintás Gots biopamut ! ! nadrág

Új, Dr. Punto Rosso olasz kislány csizma, lila padlizsán

Paulo Coelho : A győztes egyedül van c. könyv