Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 2.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Akció, kaland

Jörgen Bitsch Jivaro ​indiánok Az Amazonas titkai Termékkód: 1062330054

Jelenlegi ár: 788 Ft
Árverés vége: +5 perc 7 óra 44 perc
2026. Jan. 03. 08:15

Minimális ajánlat: 788 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1725)

 Jörgen Bitsch

Jivaro ​indiánok

Egymaga ​vágott neki a „zöld pokolnak” Jörgen Bitsch, a fiatal dán kutató, aki mint újságíró és rendkívül érdekes afrikai és dél-amerikai expedíciós filmek készítője szerzett hazája határain túl is jól ismert nevet.
Az örök vágy a messzeség után űzte a Föld legeldugottabb tájaira, ez tette kalandkereső világjáróvá. Most magyarul is megjelenő, eleven, színpompás és képekkel gazdagon illusztrált beszámolója két utazásról szól. Mindkettő Brazília, Bolívia, Peru és Ecuador nagyobbrészt még feltáratlan területeire vezetett, az Amazonas vidékének vad indián törzsei közé, a brazíliai dzsungel „zöld poklába”, a Mato Grosso vidékére és Xingu-földre.
Erre a veszélyes területre hatolt be, a brazil kormány és a hatóságok minden figyelmeztetése ellenére Jörgen Bitsch. Néhány indián kísérővel primitív kenuban evezett a Rio das Mortesen, a „Halál-folyón”, ahol krokodilok és piranhák lesnek áldozataikra. Meglátogatta a chavantes indiánokat, azt a törzset, amely évszázadok óta félelmetes hírnévre tett szert. Heteket töltött a „gyilkos” awattiknál, és velük ünnepelte a titokzatos „Halottak Ünnepét”. A kalandos dzsungel-utazás befejezéseként hosszabb időt töltött Oriente tartományban, a fejvadász JIVARO indiánok között, s az ő nevüket választotta könyve címéül.

Kikiáltási ár: 788 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 02. 08:15
Árverés vége: 2026. Jan. 03. 08:15
Termék megtekintve: 547

Új, Dr. Punto fiú csizma, olasz, 25-os Akció,

Újszerű fekete mini laptop táska v. tablet tartó

Új pink gyümölcs és zöldség mosó v. szűrő Akció

Új, Kvantumgyógyításra mindenki képes - Te is! AKCIÓ

Új csodaszép borvörös GOTS biopamut top AKCIÓ

Sencor gőztisztító, 1 x h. költözés miatt eladó Akció %

Erdélyi Margit - Nyelkalauz angol % német vendéglátás

Persona, M-es hosszabb, nyitott ujjú felső

Only szaggatott szuper csinos farmer nadrág

Újsz. különleges mérleg nyaklánc

Új 5 sebességes sebesség váltó Citroen C4, Peugeot 206 207 307 308 407

Fekete csipkés rövid ujjú felső egyedi csinos olcsón

Újsz. j, Bershka piros meggy rubin színű mini szoknya S-es

Lila műbőr blézer v. kabátka, M-es VEGÁN

Fehérarany h. ezüst gyűrű cirkóniával 6. 990 Ft h. %

ÚJ NEXT EGYEDI ALKALMI FELSŐ BLÚZ 10 / 38 AKCIÓ[38

Gorenje szabályozható finomságú kapcsolós kávédaráló egyéb daráló %%

Fundango egyedi kötött, fehér - pink sapka

Gyönyörű, piros, lágy esésű tunika felső

Újszerű piros pénztárca + névjegykártya tartó Akció %%