Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 9.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Akció, kaland

Jörgen Bitsch Jivaro ​indiánok Az Amazonas titkai Termékkód: 1062330054

Jelenlegi ár: 788 Ft
Árverés vége: +5 perc 22 óra 52 perc
2026. Jan. 10. 09:13

Minimális ajánlat: 788 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1797)

 Jörgen Bitsch

Jivaro ​indiánok

Egymaga ​vágott neki a „zöld pokolnak” Jörgen Bitsch, a fiatal dán kutató, aki mint újságíró és rendkívül érdekes afrikai és dél-amerikai expedíciós filmek készítője szerzett hazája határain túl is jól ismert nevet.
Az örök vágy a messzeség után űzte a Föld legeldugottabb tájaira, ez tette kalandkereső világjáróvá. Most magyarul is megjelenő, eleven, színpompás és képekkel gazdagon illusztrált beszámolója két utazásról szól. Mindkettő Brazília, Bolívia, Peru és Ecuador nagyobbrészt még feltáratlan területeire vezetett, az Amazonas vidékének vad indián törzsei közé, a brazíliai dzsungel „zöld poklába”, a Mato Grosso vidékére és Xingu-földre.
Erre a veszélyes területre hatolt be, a brazil kormány és a hatóságok minden figyelmeztetése ellenére Jörgen Bitsch. Néhány indián kísérővel primitív kenuban evezett a Rio das Mortesen, a „Halál-folyón”, ahol krokodilok és piranhák lesnek áldozataikra. Meglátogatta a chavantes indiánokat, azt a törzset, amely évszázadok óta félelmetes hírnévre tett szert. Heteket töltött a „gyilkos” awattiknál, és velük ünnepelte a titokzatos „Halottak Ünnepét”. A kalandos dzsungel-utazás befejezéseként hosszabb időt töltött Oriente tartományban, a fejvadász JIVARO indiánok között, s az ő nevüket választotta könyve címéül.

Kikiáltási ár: 788 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 09. 09:13
Árverés vége: 2026. Jan. 10. 09:13
Termék megtekintve: 555

Claire Bidwell Smith : Az örökés szabályai c. könyv 3. 490 Ft h. Akció

Emily Marsh Scott: A palota rabságában. Szuper izgalmas könyv! Akció

Bőr különleges kockás szatyor táska

Új Dr. Punto Rosso gyógypapucs 9. 990 Ft helyett Akció %%

Új GOTS biopamut róza csinos hosszú ruha AKCIÓ %%

Újszerű fekete GOTS biopamut Aboutyou limited kapucnis pulóver

Only szaggatott szuper csinos farmer nadrág

VEGÁN Újsz. bőr hatású szexi csinos fekete nadrág XS AKCIÓ %%

Kása gyöngy, 3 mm világoskék színű 20!

Új piros-fekete kormány védő Akció %%

BOKASHI ORGANKO ESSENTIAL KONYHAI KOMPOSZTÁLÓ SZETT - SZÜRKE (+ 1KG ST

Új R-Med irrigátor doboz nélkül 6. 920 Ft helyett Akció

Cuki édes kis piros ördög plüss, felakasztható

Újsz. szuper masszírozó gép, csodás! Akció

Édes bőr karkötő + levél medál

John Baner motoros dzseki mű ' bőr akció 12. 990 Ft h. EXTRA AKCIÓ %%

Új, eredeti Sisley farmernadrág, 36-os Óriási Árzuhanás! Csere ?

Új, különleges UV szűrős, minőségi napszemüveg szuper áron!

Új Saturn vÍzforraló, 1, 2 liter 1500 W fekete inox

Széséges feket-bordó csillogó, eredeti Op-Art ruha