Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 9.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Akció, kaland

Jörgen Bitsch Jivaro ​indiánok Az Amazonas titkai Termékkód: 1062330054

Jelenlegi ár: 788 Ft
Árverés vége: +5 perc 14 óra 17 perc
2026. Jan. 10. 09:13

Minimális ajánlat: 788 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1794)

 Jörgen Bitsch

Jivaro ​indiánok

Egymaga ​vágott neki a „zöld pokolnak” Jörgen Bitsch, a fiatal dán kutató, aki mint újságíró és rendkívül érdekes afrikai és dél-amerikai expedíciós filmek készítője szerzett hazája határain túl is jól ismert nevet.
Az örök vágy a messzeség után űzte a Föld legeldugottabb tájaira, ez tette kalandkereső világjáróvá. Most magyarul is megjelenő, eleven, színpompás és képekkel gazdagon illusztrált beszámolója két utazásról szól. Mindkettő Brazília, Bolívia, Peru és Ecuador nagyobbrészt még feltáratlan területeire vezetett, az Amazonas vidékének vad indián törzsei közé, a brazíliai dzsungel „zöld poklába”, a Mato Grosso vidékére és Xingu-földre.
Erre a veszélyes területre hatolt be, a brazil kormány és a hatóságok minden figyelmeztetése ellenére Jörgen Bitsch. Néhány indián kísérővel primitív kenuban evezett a Rio das Mortesen, a „Halál-folyón”, ahol krokodilok és piranhák lesnek áldozataikra. Meglátogatta a chavantes indiánokat, azt a törzset, amely évszázadok óta félelmetes hírnévre tett szert. Heteket töltött a „gyilkos” awattiknál, és velük ünnepelte a titokzatos „Halottak Ünnepét”. A kalandos dzsungel-utazás befejezéseként hosszabb időt töltött Oriente tartományban, a fejvadász JIVARO indiánok között, s az ő nevüket választotta könyve címéül.

Kikiáltási ár: 788 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 09. 09:13
Árverés vége: 2026. Jan. 10. 09:13
Termék megtekintve: 557

Eredeti Salvador Dali Dalissime üveg

Új Next alkalmi felső blúz 10 / 38 AKCIÓ

Újszerű kényelmes szandál 38-as

Újsz. nemesacél csillogó eljegyzési gyűrűk

Új Gots biopamut szuper minőségű, szürke gyerek póló 134/140

Újsz. szürkésbarna kötött hosszú garbó pulóver Csere is!

Újsz. Fishbone XS-es kardigán virágokkal

Újsz. eredeti Mango enyhén csillogő lenge len nadrág Akció %%

Új, Gyógyhatású/kompre ssziós harisnya, 2-es Extra Akció!

Gyönyörű, barna antikolt h. Sebastiano csizma

Édes kis bárány plüss kabala, újszerű !

Új nagy méretű gyertya tartó + üveg betét Akció %%

Új, Giordani Gold mini parfümös üveg, parfüm nélkül!

Újszerű kígyó mintás felső, L-es CSERE is

Új, Arizona, 36-os sportos felső, carmen nyak CSERE is

Szürke flitteres csinos pulóver

Új gyöngy fülbevaló + nyakánc + ajándék új fülbevaló %%

Új GOTS biopamut különleges kék ruha

Új pink & fekete csinos egy részes fürdőruha

NOW Candida Support - 90 Veg Capsules - segíti, támogatja a bélbaktéri