Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 2.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Akció, kaland

Jörgen Bitsch Jivaro ​indiánok Az Amazonas titkai Termékkód: 1062330054

Jelenlegi ár: 788 Ft
Árverés vége: +5 perc 4 óra 55 perc
2026. Jan. 02. 08:15

Minimális ajánlat: 788 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1602)

 Jörgen Bitsch

Jivaro ​indiánok

Egymaga ​vágott neki a „zöld pokolnak” Jörgen Bitsch, a fiatal dán kutató, aki mint újságíró és rendkívül érdekes afrikai és dél-amerikai expedíciós filmek készítője szerzett hazája határain túl is jól ismert nevet.
Az örök vágy a messzeség után űzte a Föld legeldugottabb tájaira, ez tette kalandkereső világjáróvá. Most magyarul is megjelenő, eleven, színpompás és képekkel gazdagon illusztrált beszámolója két utazásról szól. Mindkettő Brazília, Bolívia, Peru és Ecuador nagyobbrészt még feltáratlan területeire vezetett, az Amazonas vidékének vad indián törzsei közé, a brazíliai dzsungel „zöld poklába”, a Mato Grosso vidékére és Xingu-földre.
Erre a veszélyes területre hatolt be, a brazil kormány és a hatóságok minden figyelmeztetése ellenére Jörgen Bitsch. Néhány indián kísérővel primitív kenuban evezett a Rio das Mortesen, a „Halál-folyón”, ahol krokodilok és piranhák lesnek áldozataikra. Meglátogatta a chavantes indiánokat, azt a törzset, amely évszázadok óta félelmetes hírnévre tett szert. Heteket töltött a „gyilkos” awattiknál, és velük ünnepelte a titokzatos „Halottak Ünnepét”. A kalandos dzsungel-utazás befejezéseként hosszabb időt töltött Oriente tartományban, a fejvadász JIVARO indiánok között, s az ő nevüket választotta könyve címéül.

Kikiáltási ár: 788 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 01. 08:15
Árverés vége: 2026. Jan. 02. 08:15
Termék megtekintve: 546

Új piros öv szív fém díszítéssel, New Yorker

Dán korona, több féle egyben

Havas Henrik Gaszner és Rihmer főorvos elmeosztálya könyv

Fekete pamut flitteres ruha boleróval S

Atmosphere arany, csillogó flitteres gyönyörű party top

Újsz, szájharmónika, harmónika Akció %%

Új gyöngy fülbevaló + nyakánc + ajándék új fülbevaló %%

Beszélgetések a világról és a túlvilágról Müller Péterrel és Popper P

Újsz. különleges fekete combfix Akció %% Harisnya, hosszú zokni

Új 5TH Avenue gyönyörű zöldes bőr szandál parafa talppal AKCIÓ %%

Gyönyörű új égszínkék tanga Akció

Új, Bronz barna, állítható vállpántos, szexi hálóing L es EXTRA AKCIO

7. 500 Ft h. AKCIÓ %% Új gyönyörű halvány lila orgona sz. body szuper c

Nagy méretű svájci, minőségi vastag nemesacél serpenyő

Új fekete térdvédő v. könyökvédő Akció

Új, Sisters Point arany színű L-es boleró, hibás 8. 000 Ft h.

ÚJ, MANGO PINK EGYEDI KISTÁSKA 6. 995 FT

Enigma - A Föld, a test és a lélek rejtélyei c. könyv Újszerű! Akció %

Eredeti Mango egyedi tavaszi kabát arany gombokkal. Szuper csinos!

Új, nagyon szép kék színű, extra csinos farmer nadrág, 28-as