Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 3.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Fantasztikus

Hegylakó (Garry Douglas) 1989 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062185588

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 16 nap, 8 óra
2026. Jan. 19. 13:31

900 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13347)

Hegylakó (Garry Douglas) 1989
Galaktika Fantasztikus Könyvek sorozat

foltokat nem láttam

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1989
Eredeti címe : Highlander (1986)
Nyelve : Magyar , fordította: Gáspár András (1989) , borító: Kolonics István
Azonosító : ISBN 963 11 6421 7 , HU ISSN 0238-3063 , IF 6268
Típus : fantasy filmregény
Oldalak száma : 252 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 12.5 x 1 cm és 160gramm
Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (88.1450/66-15)
Eredeti ára : 54.- Ft

A középkori Skócia távoli és ködös tájain, ahol mindenre elszánt, állig felfegyverzett kemény férfiak ütköznek össze a nagy csaták során, az a hír járja, hogy van egy férfi, aki halhatatlan, és csak akkor lehet megölni, ha a varázskarddal levágják a fejét. MacLeod nevével évszázadok múlva a mai Amerikában találkozunk újra, amikor is már birtokosa a félelmetes erejű varázskardnak, s elhatározza, hogy életre-halálra megmérkőzik régi ellenségével, az Erő és a Hatalom egyedül birtoklására törekvő, gonosz halhatatlannal: Kurgannal. Kurgan ugyancsak üldözi MacLeodot, de senki mást sem kímél, aki az útjába kerül. Egy fiatal és csinos nyomozónő megpróbálja kideríteni az érthetetlen gyilkosságok igazi elkövetőit, s így bukkan a rejtélyes származású férfiak nyomára. MacLeod végül felfedi előtte titkát, s most már együtt küzdenek meg az emberiség felett gonosz uralomra törekvő Kurgannal.

imgbox.com/g/3U0V2FBkmJ

Árverés kezdete: 2025. Dec. 20. 13:31
Árverés vége: 2026. Jan. 19. 13:31
Termék megtekintve: 801

Don Quijote (Ábrányi Emil) 1918 (viseltes, sérült) 9kép+tartalom

Elenáért Tettem (Elizabeth George) 1994 (foltmentes 1; 8kép+tartalom

Magnókazetta (Ver. 14) TDK D60 (teszteletlen& #41;

A Boscombe Völgyi Rejtély (1990) VCD

Playboy 2002/2 Február (poszterral 1; 10kép+tartalom

Vadregényes Pusztaság (Csák Gyula) 1985 (sérült) 7kép+tartalom

Szívhang 30. Mutasd Meg az Arcod ! (Marion Lennox) 1994 (2kép+tartalom

Modigliani Szenvedélyes Élete (André Salmon) 1974 (11kép+tartalo m)

A Közeli Tengerek Élővilága (Pénzes Bethen) 1984 (8kép+tartalom )

Samsung DDR1 266MHz 128MB RAM (Ver. 2) teszteletlen

Elbeszélések III. (Jókai Mór) 1973 (8kép+tartalom )

Matematika 10. Tankönyv (2010) 6. kiadás (újszerű) 6kép+tartalom

Otthon 1995/9. szám (tartalomjegyz ékkel)

Lóerő 2006/13 (155. szám) autós magazin

Járőr a Szaharában és Más Légiós Történetek (1987) 5kép+tartalom

Xiaomi Redmi 4X (2017) Üres Dobozok (Ver. 2) 2db Black

Tiffany 168. Programon Kívül (Jennifer Greene) v1 (2kép+tartalom )

Korszerű Fényképezőgépek, Automatikák (Sárközi Z. ) viseltes (7kép+tart

Kampó Ajtóra Alu

Nokia 2323c-2 (Ver. 12) 2009 (lekódolt) teszteletlen