Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 19.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Fantasztikus

Hegylakó (Garry Douglas) 1989 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062185588

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 29 nap, 19 óra
2026. Febr. 18. 13:31

900 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13585)

Hegylakó (Garry Douglas) 1989
Galaktika Fantasztikus Könyvek sorozat

foltokat nem láttam

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1989
Eredeti címe : Highlander (1986)
Nyelve : Magyar , fordította: Gáspár András (1989) , borító: Kolonics István
Azonosító : ISBN 963 11 6421 7 , HU ISSN 0238-3063 , IF 6268
Típus : fantasy filmregény
Oldalak száma : 252 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 12.5 x 1 cm és 160gramm
Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (88.1450/66-15)
Eredeti ára : 54.- Ft

A középkori Skócia távoli és ködös tájain, ahol mindenre elszánt, állig felfegyverzett kemény férfiak ütköznek össze a nagy csaták során, az a hír járja, hogy van egy férfi, aki halhatatlan, és csak akkor lehet megölni, ha a varázskarddal levágják a fejét. MacLeod nevével évszázadok múlva a mai Amerikában találkozunk újra, amikor is már birtokosa a félelmetes erejű varázskardnak, s elhatározza, hogy életre-halálra megmérkőzik régi ellenségével, az Erő és a Hatalom egyedül birtoklására törekvő, gonosz halhatatlannal: Kurgannal. Kurgan ugyancsak üldözi MacLeodot, de senki mást sem kímél, aki az útjába kerül. Egy fiatal és csinos nyomozónő megpróbálja kideríteni az érthetetlen gyilkosságok igazi elkövetőit, s így bukkan a rejtélyes származású férfiak nyomára. MacLeod végül felfedi előtte titkát, s most már együtt küzdenek meg az emberiség felett gonosz uralomra törekvő Kurgannal.

imgbox.com/g/3U0V2FBkmJ

Árverés kezdete: 2026. Jan. 19. 13:31
Árverés vége: 2026. Febr. 18. 13:31
Termék megtekintve: 819

Bohémek és Pillangók (Bókay János) 1980 (szétesik) 8kép+tartalom

Párnakönyv és Más Mesék (Lévai Katalin) 2006 (foltmentes 1; 7kép+tartalo

Sylvie - Nyár a Mississippin (Elaine Forbes) 1992 (3kép+tartalom )

Retro PC Port (Ver. 7) teszteletlen

Hitler a Hadvezér (Földi Pál) 1999 (5kép+tartalom )

Dr. Stefan Frank 6. Tommy, akit Bosszúból Raboltak El (6kép+tartalom )

Az Anya (Gorkij) 1953 (8kép+tartalom )

Kiskegyed 2012/4 (1021). szám (2kép+tartalom )

Rosélian Gróf Öröksége (Marguerite Levray) 1925 (viseltes) 8kép+tartal

Contorg Ügyviteli Szoftverek (CD) jogtiszta (teszteletlen& #41;

MTV Hity'92 vol. 3 (kazetta) teszteletlen

Delux Optikai Egér (M-316HP) hiányos, teszteletlen

Eredendő Bűnök (Lisa Alther) 1990 (Árkádia) 8kép+tartalom

Sony Vaio (PGC-41214M 1; Laptop (2012) bontott Panel (v2) teszteletlen

A Meg Nem Alkuvó (Eleni Kazantzaki) 1979 (10kép+tartalo m)

Nokia 6150 (1998) Ver. 5 (30-as)

Ezékiel Próféta Űrhajója (Daniken-H. H. Beier) 1995 (5kép+tartalom )

A Mi Világunk 4. (Mester Miklósné) 2010 (6kép+tartalom )

HTC Touch Pro2 (2009) Ver. 2 (sérült)

Az Állatok Fegyverei (Steinmann Henrik) 1979 (7kép+tartalom )