Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 7.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Fantasztikus

Hegylakó (Garry Douglas) 1989 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062185588

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 11 nap, 21 óra
2026. Jan. 19. 13:31

900 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13358)

Hegylakó (Garry Douglas) 1989
Galaktika Fantasztikus Könyvek sorozat

foltokat nem láttam

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1989
Eredeti címe : Highlander (1986)
Nyelve : Magyar , fordította: Gáspár András (1989) , borító: Kolonics István
Azonosító : ISBN 963 11 6421 7 , HU ISSN 0238-3063 , IF 6268
Típus : fantasy filmregény
Oldalak száma : 252 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 12.5 x 1 cm és 160gramm
Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (88.1450/66-15)
Eredeti ára : 54.- Ft

A középkori Skócia távoli és ködös tájain, ahol mindenre elszánt, állig felfegyverzett kemény férfiak ütköznek össze a nagy csaták során, az a hír járja, hogy van egy férfi, aki halhatatlan, és csak akkor lehet megölni, ha a varázskarddal levágják a fejét. MacLeod nevével évszázadok múlva a mai Amerikában találkozunk újra, amikor is már birtokosa a félelmetes erejű varázskardnak, s elhatározza, hogy életre-halálra megmérkőzik régi ellenségével, az Erő és a Hatalom egyedül birtoklására törekvő, gonosz halhatatlannal: Kurgannal. Kurgan ugyancsak üldözi MacLeodot, de senki mást sem kímél, aki az útjába kerül. Egy fiatal és csinos nyomozónő megpróbálja kideríteni az érthetetlen gyilkosságok igazi elkövetőit, s így bukkan a rejtélyes származású férfiak nyomára. MacLeod végül felfedi előtte titkát, s most már együtt küzdenek meg az emberiség felett gonosz uralomra törekvő Kurgannal.

imgbox.com/g/3U0V2FBkmJ

Árverés kezdete: 2025. Dec. 20. 13:31
Árverés vége: 2026. Jan. 19. 13:31
Termék megtekintve: 807

Nokia 2323c-2 (2009) Ver. 1 (sérült, hiányos, lekódolt, teszteletlen)

SZIM Retro kb. 1982 Sörnyitó ÚJ (Szerszámgépip ari Művek)

És Mégis Mozog a Föld I. (Jókai Mór) 1959 (5kép+tartalom )

Metal Playmobil (Ver. 21) új (kb. 1993)

Pöttyös Panni - Harkály Anyó (Szepes Mária) 2010 (8kép+tartalom )

Plüss (Ver. 9) Smile Neszeszer 13x9cm

Matematika 12 Gyakorló Feladatlapok (Korom Pál) 2019 (7kép+tartalom )

LG 55SM8050PLC típusú 2020-as TV (bontott) WiFi+Bekapcsoló+Sz alagkábel

Móricka 2011/08 (432. szám) vicclap

Kompetencia Alapú Munkafüzet Magyar Nyelv és Irodalom 2. (2009)

Gyilkos Hajsza (Al Frederic) 1989 (Walker Felügyelő)

Stop! Közlekedj Okosan! 1. (Imre István) 1979 (9kép+tartalom )

A Kitaszított / Elbeszélések (Luigi Pirandello) 1966 (5kép+tartalom )

Édes Finomságok (Abigail Wheatley-James Maclaine) 2014 (9kép+tartalom )

Nokia E50 (2006) Felhasználói Kézikönyv (Magyar)

Gyakorlati Tudnivalók az Európai Unióról (2003) 9kép+tartalom

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 (2012) Üres Doboz (Ver. 1)

Útravaló (Tittel Kinga) 2006 (Bölcsességek, Aforizmák)

Bianca 28. Hatos Fogat (Jenna Lee Joyce) v1 (romantikus 1;

A Tulsó Partról (Földes Péter) 1978 (10kép+tartalo m)