Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 20.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Fantasztikus

Hegylakó (Garry Douglas) 1989 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062185588

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 29 nap, 12 óra
2026. Febr. 18. 13:31

900 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13615)

Hegylakó (Garry Douglas) 1989
Galaktika Fantasztikus Könyvek sorozat

foltokat nem láttam

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1989
Eredeti címe : Highlander (1986)
Nyelve : Magyar , fordította: Gáspár András (1989) , borító: Kolonics István
Azonosító : ISBN 963 11 6421 7 , HU ISSN 0238-3063 , IF 6268
Típus : fantasy filmregény
Oldalak száma : 252 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 12.5 x 1 cm és 160gramm
Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (88.1450/66-15)
Eredeti ára : 54.- Ft

A középkori Skócia távoli és ködös tájain, ahol mindenre elszánt, állig felfegyverzett kemény férfiak ütköznek össze a nagy csaták során, az a hír járja, hogy van egy férfi, aki halhatatlan, és csak akkor lehet megölni, ha a varázskarddal levágják a fejét. MacLeod nevével évszázadok múlva a mai Amerikában találkozunk újra, amikor is már birtokosa a félelmetes erejű varázskardnak, s elhatározza, hogy életre-halálra megmérkőzik régi ellenségével, az Erő és a Hatalom egyedül birtoklására törekvő, gonosz halhatatlannal: Kurgannal. Kurgan ugyancsak üldözi MacLeodot, de senki mást sem kímél, aki az útjába kerül. Egy fiatal és csinos nyomozónő megpróbálja kideríteni az érthetetlen gyilkosságok igazi elkövetőit, s így bukkan a rejtélyes származású férfiak nyomára. MacLeod végül felfedi előtte titkát, s most már együtt küzdenek meg az emberiség felett gonosz uralomra törekvő Kurgannal.

imgbox.com/g/3U0V2FBkmJ

Árverés kezdete: 2026. Jan. 19. 13:31
Árverés vége: 2026. Febr. 18. 13:31
Termék megtekintve: 820

Szívhang 19. Van Magának Szíve, Doktor ? (Lilian Darcy) 2kép+tartalom

Bianca 132. Álarcosbál (Arlene James) v1 (romantikus 1;

Távirányító (Ver. 1) hiányos (rendben működik)

Halálos Dózis (Zsolt Róbert) 1985

Cirmos Hatos - Presszó Rock (kazetta) 1990 (jogtiszta) ; teszteletlen

Sagem Headset (V55/myx2-7 és) új

A Szerelem Könyvei (Salinger Richárd) 2006 (8kép+tartalom )

FEN Volna Szovjet Gép (kb. 1980) működik, sérült, hiányos

Nahát 1999/4 Április (3kép+tartalom )

Magnókazetta (Ver. 97) Sony CD-a 90 (chrome) teszteletlen

Valami Történt (Joseph Heller) 1978 (Ver. 2) 10kép+tartalom

Geil DDR2 800MHz 1GB RAM (Ver. 2) teszteletlen

Romana 1999/1 Bálint-nap Különszám (2kép+tartalom )

Hangulatos Filmzenék 5. (1997) kazetta (jogtiszta) ; teszteletlen

TV Táv (Ver. 1) hiányos (rendben működik)

Kóborélet és Más Kisregények (Colette) 1972 (VR4) 5kép+tartalom

A Tatárjárás (V. G. Jan) 1984 (7kép+tartalom )

Az Őstalaj (Iván Turgenyev) 1936 (8kép+tartalom )

Mami 39. Egy Meglepetés az Apunak. .. (Michaela Hansen) 1995

Nokia C1-01 (Ver. 7) 2010 (sérült, teszteletlen)