Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 7.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Fantasztikus

Hegylakó (Garry Douglas) 1989 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062185588

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 12 nap, 37 perc
2026. Jan. 19. 13:31

900 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13309)

Hegylakó (Garry Douglas) 1989
Galaktika Fantasztikus Könyvek sorozat

foltokat nem láttam

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1989
Eredeti címe : Highlander (1986)
Nyelve : Magyar , fordította: Gáspár András (1989) , borító: Kolonics István
Azonosító : ISBN 963 11 6421 7 , HU ISSN 0238-3063 , IF 6268
Típus : fantasy filmregény
Oldalak száma : 252 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 12.5 x 1 cm és 160gramm
Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (88.1450/66-15)
Eredeti ára : 54.- Ft

A középkori Skócia távoli és ködös tájain, ahol mindenre elszánt, állig felfegyverzett kemény férfiak ütköznek össze a nagy csaták során, az a hír járja, hogy van egy férfi, aki halhatatlan, és csak akkor lehet megölni, ha a varázskarddal levágják a fejét. MacLeod nevével évszázadok múlva a mai Amerikában találkozunk újra, amikor is már birtokosa a félelmetes erejű varázskardnak, s elhatározza, hogy életre-halálra megmérkőzik régi ellenségével, az Erő és a Hatalom egyedül birtoklására törekvő, gonosz halhatatlannal: Kurgannal. Kurgan ugyancsak üldözi MacLeodot, de senki mást sem kímél, aki az útjába kerül. Egy fiatal és csinos nyomozónő megpróbálja kideríteni az érthetetlen gyilkosságok igazi elkövetőit, s így bukkan a rejtélyes származású férfiak nyomára. MacLeod végül felfedi előtte titkát, s most már együtt küzdenek meg az emberiség felett gonosz uralomra törekvő Kurgannal.

imgbox.com/g/3U0V2FBkmJ

Árverés kezdete: 2025. Dec. 20. 13:31
Árverés vége: 2026. Jan. 19. 13:31
Termék megtekintve: 806

Motorola V550 Gyors Útmutató (2005) Magyar

Reader's Digest Válogatás 2000/3 Március (6kép+tartalom )

Nokia Alkatrész (Ver. 1)

Magánépítők Kiskönyvtára 24. Műanyag Csatorna. .. (1988) 8kép+tartalom

Növényismeret (Simon Tibor-Seregélyes Tibor) 2009 (8kép+tartalom )

Tiffany 12. Féktelen Vágyak (Candace Schuler) (viseltes) 2kép+tartalom

Samsung GT-S5230 (2009) Üres Doboz (Ver. 1) Snow White

Tiffany 1993/2 Tavaszi Különszám (2kép+tartalom )

PC World 2002/5 CD2. (teszteletlen& #41;

Több Nap, mint Kolbász (Végh Antal) 1982 (8kép+tartalom )

Elemlámpa Varta Fém Piros (kb. 1980)

A Belgyógyászat Alapvonalai I-III. (1974) 16kép+tartalom

Komédiások (Hollós Korvin Lajos) 1966 (9kép+tartalom )

Női Retro Vízálló Karóra (Q&Q) teszteletlen

Púder Szivacs Korong 9cm (új)

Az Angyal - Ház a Sárkánysziklán (1966) VCD (feliratos) ;

Rémálom (David Bergantino) 1995 (8kép+tartalom )

Föllebben a Fátyol (Judy Laddon) 1991 (5kép+tartalom )

Disney Hercegnők 2006/8 Augusztus (poszterrel 1;

Hálózati Táp 7. 5V 300mA (sérült) rendben működik