Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 16.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Fantasztikus

Hegylakó (Garry Douglas) 1989 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062185588

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 3 nap, 1 óra
2026. Jan. 19. 13:31

900 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13612)

Hegylakó (Garry Douglas) 1989
Galaktika Fantasztikus Könyvek sorozat

foltokat nem láttam

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1989
Eredeti címe : Highlander (1986)
Nyelve : Magyar , fordította: Gáspár András (1989) , borító: Kolonics István
Azonosító : ISBN 963 11 6421 7 , HU ISSN 0238-3063 , IF 6268
Típus : fantasy filmregény
Oldalak száma : 252 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 12.5 x 1 cm és 160gramm
Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (88.1450/66-15)
Eredeti ára : 54.- Ft

A középkori Skócia távoli és ködös tájain, ahol mindenre elszánt, állig felfegyverzett kemény férfiak ütköznek össze a nagy csaták során, az a hír járja, hogy van egy férfi, aki halhatatlan, és csak akkor lehet megölni, ha a varázskarddal levágják a fejét. MacLeod nevével évszázadok múlva a mai Amerikában találkozunk újra, amikor is már birtokosa a félelmetes erejű varázskardnak, s elhatározza, hogy életre-halálra megmérkőzik régi ellenségével, az Erő és a Hatalom egyedül birtoklására törekvő, gonosz halhatatlannal: Kurgannal. Kurgan ugyancsak üldözi MacLeodot, de senki mást sem kímél, aki az útjába kerül. Egy fiatal és csinos nyomozónő megpróbálja kideríteni az érthetetlen gyilkosságok igazi elkövetőit, s így bukkan a rejtélyes származású férfiak nyomára. MacLeod végül felfedi előtte titkát, s most már együtt küzdenek meg az emberiség felett gonosz uralomra törekvő Kurgannal.

imgbox.com/g/3U0V2FBkmJ

Árverés kezdete: 2025. Dec. 20. 13:31
Árverés vége: 2026. Jan. 19. 13:31
Termék megtekintve: 814

Dr. Anders 11. Senki Többet. .. (Alexa Alexandra) 1991 (6kép+tartalom )

A Lángban Álló Szigettenger (Jules Verne) 1983 (8kép+tartalom )

Őrült Találkozások (Salina Svenderson) 1993 (6kép+tartalom )

Autó Makett Fából Új (kb. 20cm) leírás nélkül

Plüss (Ver. 28) 2db Egér 14cm

Első Fényszóró ELBA (Román)

Dundi Lilli, Jó Kislány (Lilli Palmer) 1989 (foltmentes 1; 6kép+tartalom

Biológia 7. Tankönyv (2015) 6kép+tartalom

A Máltai Sólyom (Dashiell Hammett) 1984 (9kép+tartalom )

Ideál Magazin 2003/Március (női magazin)

Öt Dráma (Shakespeare&# 41; 1989 (8kép+tartalom )

RCA Kábel (Ver. 31) 150cm (teszteletlen& #41;

BBC A Természet Nagy Eseményei 3 (1996) VHS (jogtiszta) ; teszteletlen

LADA 2107 Fényszórómosó Lapát (141375570D 1; 2db Szovjet (bontott)

Erosz 1990/1 poszterrel

Magyar-Német/Német -Magyar Úti Szótár (Havas Lívia) 1965 (9kép+tartalom

Ének-Zene 3. Tankönyv (Ruskó Renáta) 2011

Karóra Kvarc Yasaki (sérült, teszteletlen)

Arthur's Last Stand (Alan Coren) 1977 (Angol nyelvű) 6kép+tartalom

BKV Havibérlet Tanuló 2012 Április (v1) 2képpel