Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 14.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Fantasztikus

Hegylakó (Garry Douglas) 1989 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062185588

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 4 nap, 16 óra
2026. Jan. 19. 13:31

900 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13622)

Hegylakó (Garry Douglas) 1989
Galaktika Fantasztikus Könyvek sorozat

foltokat nem láttam

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1989
Eredeti címe : Highlander (1986)
Nyelve : Magyar , fordította: Gáspár András (1989) , borító: Kolonics István
Azonosító : ISBN 963 11 6421 7 , HU ISSN 0238-3063 , IF 6268
Típus : fantasy filmregény
Oldalak száma : 252 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 12.5 x 1 cm és 160gramm
Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (88.1450/66-15)
Eredeti ára : 54.- Ft

A középkori Skócia távoli és ködös tájain, ahol mindenre elszánt, állig felfegyverzett kemény férfiak ütköznek össze a nagy csaták során, az a hír járja, hogy van egy férfi, aki halhatatlan, és csak akkor lehet megölni, ha a varázskarddal levágják a fejét. MacLeod nevével évszázadok múlva a mai Amerikában találkozunk újra, amikor is már birtokosa a félelmetes erejű varázskardnak, s elhatározza, hogy életre-halálra megmérkőzik régi ellenségével, az Erő és a Hatalom egyedül birtoklására törekvő, gonosz halhatatlannal: Kurgannal. Kurgan ugyancsak üldözi MacLeodot, de senki mást sem kímél, aki az útjába kerül. Egy fiatal és csinos nyomozónő megpróbálja kideríteni az érthetetlen gyilkosságok igazi elkövetőit, s így bukkan a rejtélyes származású férfiak nyomára. MacLeod végül felfedi előtte titkát, s most már együtt küzdenek meg az emberiség felett gonosz uralomra törekvő Kurgannal.

imgbox.com/g/3U0V2FBkmJ

Árverés kezdete: 2025. Dec. 20. 13:31
Árverés vége: 2026. Jan. 19. 13:31
Termék megtekintve: 812

RCA Kábel (Ver. 14) 120cm (teszteletlen& #41;

486 CPU Cooler Fan (Superred CHA4012AS) teszteletlen

Internet Kábel (Ver. 8) UTP 1m (teszteletlen& #41;

Erőleves a Léleknek 2. (Canfield-Hans en) 1997 (sérült) 8kép+tartalom

Headset Noname 2. 5 Mono (teszteletlen& #41;

IPM 1990/4 Április (6kép+tartalom )

Ideál Magazin 2000/3 Március (tartalomjegyz ékkel)

Romana 1994/3 Nyáridő Különszám (3kép+tartalom )

Nokia 2730c-1 (Ver. 9) 2009 (sérült, hiányos, teszteletlen)

Kadio KD-8985A Számológép (2002) teszteletlen

A Szépfiú (Guy de Maupassant) 1965 (8kép+tartalom )

Nokia 3120 (Ver. 16) 2004 (30-as) sérült

Júlia 1994/2 Tavaszi Különszám (v2) 3kép+tartalom

4x4 Magazin 2004/5 (Nissan XTerra) 10kép+tartalom

Alfa-művelet (Nemere István) 1989 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

A Bűnvalló (Bihari Klára) 1987 (8kép+tartalom )

Galaktika 1991/12 (135. szám) 6kép+tartalom

Hand Massager LG-818 Használati Utasítás

Hálózati Táp 24V 16. 5VA Váltóáram (teszteletlen& #41; sérült

Sony Ericsson K700i (2004) Üres Doboz (tojástartóval )