Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 23.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Fantasztikus

Hegylakó (Garry Douglas) 1989 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062185588

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 25 nap, 17 óra
2026. Febr. 18. 13:31

900 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13693)

Hegylakó (Garry Douglas) 1989
Galaktika Fantasztikus Könyvek sorozat

foltokat nem láttam

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1989
Eredeti címe : Highlander (1986)
Nyelve : Magyar , fordította: Gáspár András (1989) , borító: Kolonics István
Azonosító : ISBN 963 11 6421 7 , HU ISSN 0238-3063 , IF 6268
Típus : fantasy filmregény
Oldalak száma : 252 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 12.5 x 1 cm és 160gramm
Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (88.1450/66-15)
Eredeti ára : 54.- Ft

A középkori Skócia távoli és ködös tájain, ahol mindenre elszánt, állig felfegyverzett kemény férfiak ütköznek össze a nagy csaták során, az a hír járja, hogy van egy férfi, aki halhatatlan, és csak akkor lehet megölni, ha a varázskarddal levágják a fejét. MacLeod nevével évszázadok múlva a mai Amerikában találkozunk újra, amikor is már birtokosa a félelmetes erejű varázskardnak, s elhatározza, hogy életre-halálra megmérkőzik régi ellenségével, az Erő és a Hatalom egyedül birtoklására törekvő, gonosz halhatatlannal: Kurgannal. Kurgan ugyancsak üldözi MacLeodot, de senki mást sem kímél, aki az útjába kerül. Egy fiatal és csinos nyomozónő megpróbálja kideríteni az érthetetlen gyilkosságok igazi elkövetőit, s így bukkan a rejtélyes származású férfiak nyomára. MacLeod végül felfedi előtte titkát, s most már együtt küzdenek meg az emberiség felett gonosz uralomra törekvő Kurgannal.

imgbox.com/g/3U0V2FBkmJ

Árverés kezdete: 2026. Jan. 19. 13:31
Árverés vége: 2026. Febr. 18. 13:31
Termék megtekintve: 825

Júlia Bestseller 1995/3 Egy Másik Asszony (Margot Dalton) 6kép+tartalo

Star Wars Rebel Assault II (1995) 2CD-s (jogtiszta) ;

A Szerelem Hatalma (Judith Kay) 1991 (5kép+tartalom )

Komet TR15 Villanyborotva Dobozával kb. 1968 (működik)

Nyelvtan 3. Tankönyv 1. Félév (Földvári Erika) 2010

Romana 225. Menekülés a Házasságba (Ruth Jean Dale) 2000 (2kép+tartalo

Samsonite Mobil Tartó (Ver. 3) Fekete 11x6cm Használt

Motorola E365 Komplett Ház (új)

Budapesti Bringás Térkép 4db-os (1998)

Praktika 2002/2. szám Február (tartalomjegyz ékkel)

Nokia 6610i (Ver. 6) 2004 (hibás, hiányos)

Eurythomics - Greatest Hits (kazetta) teszteletlen

Retroautók GAZ-2705 Gazella (1:43) új bontatlan

Alcatel OT-3040 (2013) Üres Doboz

Nokia 2610 (Ver. 4) 2006 (30-as) sérült, hiányos

A Fekete Herceg (Dékány András) 1966 (5kép+tartalom )

Samsung C3050 (2009) Üres Doboz (Ver. 2)

Solutions Pre-Intermediate Munkafüzet (2017) viseltes

A Tenger I. (Fehér Klára) 1975 (10kép+tartalo m)

Ventillátor (Coolink 6cm) 2 golyós (teszteletlen& #41;