Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 20.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Fantasztikus

Hegylakó (Garry Douglas) 1989 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062185588

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 29 nap, 50 perc
2026. Febr. 18. 13:31

900 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13638)

Hegylakó (Garry Douglas) 1989
Galaktika Fantasztikus Könyvek sorozat

foltokat nem láttam

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1989
Eredeti címe : Highlander (1986)
Nyelve : Magyar , fordította: Gáspár András (1989) , borító: Kolonics István
Azonosító : ISBN 963 11 6421 7 , HU ISSN 0238-3063 , IF 6268
Típus : fantasy filmregény
Oldalak száma : 252 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 12.5 x 1 cm és 160gramm
Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (88.1450/66-15)
Eredeti ára : 54.- Ft

A középkori Skócia távoli és ködös tájain, ahol mindenre elszánt, állig felfegyverzett kemény férfiak ütköznek össze a nagy csaták során, az a hír járja, hogy van egy férfi, aki halhatatlan, és csak akkor lehet megölni, ha a varázskarddal levágják a fejét. MacLeod nevével évszázadok múlva a mai Amerikában találkozunk újra, amikor is már birtokosa a félelmetes erejű varázskardnak, s elhatározza, hogy életre-halálra megmérkőzik régi ellenségével, az Erő és a Hatalom egyedül birtoklására törekvő, gonosz halhatatlannal: Kurgannal. Kurgan ugyancsak üldözi MacLeodot, de senki mást sem kímél, aki az útjába kerül. Egy fiatal és csinos nyomozónő megpróbálja kideríteni az érthetetlen gyilkosságok igazi elkövetőit, s így bukkan a rejtélyes származású férfiak nyomára. MacLeod végül felfedi előtte titkát, s most már együtt küzdenek meg az emberiség felett gonosz uralomra törekvő Kurgannal.

imgbox.com/g/3U0V2FBkmJ

Árverés kezdete: 2026. Jan. 19. 13:31
Árverés vége: 2026. Febr. 18. 13:31
Termék megtekintve: 821

3. Évezred 2018/2 Február (10kép+tartalo m)

Györgyi - Miért Pont Ő ? (Nógrádi Gergely) 2008 (8kép+tartalom )

Janine 31. A Boldogság Ígérete (R. Swan) 1993 (3kép+tartalom )

Sony Ericsson T280i (Ver. 3) 2008 (30-as) gombsor cserés

Janine 13. Megőrülök Érted! (Jane Edwards) 1991 (7kép+tartalom )

Nyelvtan 4. Tankönyv 1. Félév (Földvári Erika) 2011 (6kép+tartalom )

Univerzum 1983/7 (316. kötet) A Fémkirálynő:Az Ezüst (szétesik) 6kép+ta

A Dukay Család I-III. (Zilahy Lajos) 1982 (foltmentes 1; 20kép+tartalom

Panasonic GD92 Adatkábel (új)

Otthon 2001/12. szám December (tartalomjegyz ékkel)

Mozart - Premium CD (2006) karcmentes, újszerű (Reader's Digest)

Kerámia Szuvenír Mini Korsó (Bné)

Déltengeri Álmok (Elisabeth Beresford) 1992 (8kép+tartalom )

Alcatel OT Club BE1 (Ver. 1) 2000 (30-as) sérült

Hősi Halálom Után (Gallyas Ferenc) 1987 (5kép+tartalom )

Plüss (Ver. 38) NVS55125 (23cm)

Kufa! (Henri Cornélus) 1976 (10kép+tartalo m)

Az Utolsó Háború (Kir. Bulicsov) 1975 (5kép+tartalom )

Titokzatos Erők - Csodás Esetek (Kosutány István) 1990 (5kép+tartalom )

Kenyérvágó Kés (Ver. 1) 33cm Használt (sérült, életlen)