Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 23.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Fantasztikus

Hegylakó (Garry Douglas) 1989 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062185588

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 25 nap, 23 óra
2026. Febr. 18. 13:31

900 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13644)

Hegylakó (Garry Douglas) 1989
Galaktika Fantasztikus Könyvek sorozat

foltokat nem láttam

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1989
Eredeti címe : Highlander (1986)
Nyelve : Magyar , fordította: Gáspár András (1989) , borító: Kolonics István
Azonosító : ISBN 963 11 6421 7 , HU ISSN 0238-3063 , IF 6268
Típus : fantasy filmregény
Oldalak száma : 252 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 12.5 x 1 cm és 160gramm
Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (88.1450/66-15)
Eredeti ára : 54.- Ft

A középkori Skócia távoli és ködös tájain, ahol mindenre elszánt, állig felfegyverzett kemény férfiak ütköznek össze a nagy csaták során, az a hír járja, hogy van egy férfi, aki halhatatlan, és csak akkor lehet megölni, ha a varázskarddal levágják a fejét. MacLeod nevével évszázadok múlva a mai Amerikában találkozunk újra, amikor is már birtokosa a félelmetes erejű varázskardnak, s elhatározza, hogy életre-halálra megmérkőzik régi ellenségével, az Erő és a Hatalom egyedül birtoklására törekvő, gonosz halhatatlannal: Kurgannal. Kurgan ugyancsak üldözi MacLeodot, de senki mást sem kímél, aki az útjába kerül. Egy fiatal és csinos nyomozónő megpróbálja kideríteni az érthetetlen gyilkosságok igazi elkövetőit, s így bukkan a rejtélyes származású férfiak nyomára. MacLeod végül felfedi előtte titkát, s most már együtt küzdenek meg az emberiség felett gonosz uralomra törekvő Kurgannal.

imgbox.com/g/3U0V2FBkmJ

Árverés kezdete: 2026. Jan. 19. 13:31
Árverés vége: 2026. Febr. 18. 13:31
Termék megtekintve: 824

A Hóhér Dala I. (Norman Mailer) 1988 (5kép+tartalom )

Otthon 2001/4. szám Április (tartalomjegyz ékkel)

A Bölcs Élet Titka (Alexander Oakwood) 1998 (8kép+tartalom )

Samsung X510 (2006) Üres Doboz

Mazda 626 Kezelési Útmutató (Német-Francia ) 1985

Nokia 6110 (Ver. 5) 1998 (30-as) sérült

Autó Motor 1977/20 (poszter: Ikarus és RÁBA) Tarpan

Fantasztikus Történetek (1966) sérült (8kép+tartalom )

Szép Lak 2000/4. szám Április (6kép+tartalom )

Philips VR 2115/59R Video (hibásan működik) táv nincs

A Varázslatos Iskolabusz 4. Az Űrfelfedezők (2002) 5kép+tartalom

Megfagyott Muzsikusok 1898-1974 (Bercsényi 28-30) 1987 (10kép+tartalo m

Romana 38. Előzni Veszélyes (Sandra Marton) 1992 (6kép+tartalom )

Az Időspirál (Georgij Martinov) 1973 (5kép+tartalom )

Júlia Bestseller 1995/2 Részegítő Ölelés (Dawn Stewardson) v1 (2kép+ta

Babaszobák, Gyerekszobák (Libby Norman) 2008 (foltmentes 1; 8kép+tartalo

Hollywood 3. A Botránykrónikás (R. Wunderer) 1991 (6kép+tartalom )

Kicsike Nem Tér Vissza (Vezda János) 1985 (szétesik) 5kép+tartalom

Geil DDR2 800MHz 1GB RAM (Ver. 1) teszteletlen

BKV 30 Napos T. -NY. Bérlet 2004 Október (2képpel)