Termék kategóriája: Gyűjtemény
Kerámia Váza (Ver.2) Bodrogkeresztúri (kb.1977) | Termékkód: 1062191307 |
Kerámia Váza (Ver.2) Bodrogkeresztúri (kb.1977)
sérülést nem láttam
jelzett Bodrogkeresztúri
festett kerámia virágmintás motívummal
mérete kb. 5.5 x 5.5 x 9.5 cm és 125gramm
átmérő alul kb. 4 cm , felül kb. 4 cm
4db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/pne1UYb5X8
minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat
csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz
nem postázom
Árverés vége: 2024. Máj. 02. 15:32 Termék megtekintve: 538 |