Termék kategóriája: Mobiltelefon, telefon»Mobiltelefon»Nokia
Nokia 2626 (Ver.12) 2006 (lekódolt) teszteletlen, sérült | Termékkód: 1062150659 |
Nokia 2626 (Ver.12) 2006 (lekódolt) teszteletlen, sérült
Gyártó : Nokia
Pontos típusa : 2626 , Type RM-291
Gyártási éve : 2006
Made in Hungary
IMEI : 356264/01/214160/4
Hibák : le van kódolva teszteletlen, plexi sérült, viseltes, kopott
LCD jó, burkolat ép, hátlap gyengén zár
se akku se töltő nincs hozzá
imgbox.com/g/VW8ppXcOCa
minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat
lekódolt készülékre nincs kártalanítás
Árverés vége: 2024. Ápr. 20. 06:24 Termék megtekintve: 818 |