Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Szept 21.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Női ruha

S-es farmer ruha, egyedi, csinos! Termékkód: 1062159527

Jelenlegi ár: 3.988 Ft
Árverés vége: +5 perc 2 nap, 14 óra
2019. Szept. 24. 07:30

Minimális ajánlat: 3.988 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (382)

 S-es farmer ruha, egyedi, csinos!

Szép állapotban van!
Olcsón elvihető költözés miatt!

Kikiáltási ár: 3.988 Ft
Árverés kezdete: 2019. Szept. 17. 07:30
Árverés vége: 2019. Szept. 24. 07:30
Termék megtekintve: 308

Új, rózsafa füstölőtartó, SZUPER AKCIÓ ! !!

Újsz. 40-es Orsay, fekete nadrág egyedi gombokkal

Gyönyörű gyémánt csillogású medál láncon

Új, divatos szín összeállítású lazac fekete-fehér sál kendő

RUBINVÖRÖS, PIROS SZIVECSKÉS FEHÉRNEMŰ TOP, M

Gyönyörű, hosszú, fekete színű nyaklánc (lezárt)

Dorothy Perkins gyönyörű fehér madeira felső csini

ÚJ, CÍMKÉS, M-ES MANGO EGYEDI PULÓVER 9. 995 FT HELYETT AKCIÓ

Gyönyörű, újszerű, nagyon csinos, egyedi kabát, M/L %

1 X H. RIVER ISLAND GYÖNYÖRŰ SMARAGDZÖLD MINI RUHA ALKALMI ÁRON ELADÓ!

Újszerű, eredeti, fekete, S. Oliver halásznadrág Nmá! Csere

Fekete papucscipő, kényelmes sarokkal Csere is

Bio máriatövismagolaj, 100 %-os máj méregtelenítés AKCIÓ

Újszerű, M-es alkalmi ruha, fekete arany AKCIÓ!

A. Dumas Monte Cristo grófja I-III.

ÚJ, H&M KORALL-PINK SZÍNŰ VÁLLPÁNTOS OVERÁL, M-ES

Szürke színű, M-es szövet elegáns kabát

ÚJSZ. EREDETI SEASON RUHA BIOPAMUT! ! OLCSÓN! KIÁRUSÍTÁS

S-es, új, farmer nadrág, szuper szín, csinos!

Tibeti ezüst szív + nyíl T-kapocs