Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 7.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Egyéb

Antik Tiszti lánc - zsebóra lánc iránytűvel Termékkód: 439611

Fixár: 25.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 11 nap, 2 óra
2026. Jan. 18. 19:05

25.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (839)

Eladó a képen látható
antik

zsebóralánc/tisztilánc iránytűvel
nem működik
 mérete: 13,5 cm hosszú, 2,5 cm széles
 anyaga:  fém
színe:   aranyszínű

Kérdésekre szívesen válaszolok!

*****************

Árverés kezdete: 2025. Dec. 19. 19:05
Árverés vége: 2026. Jan. 18. 19:05
Termék megtekintve: 1974

*Tulipános asztali lámpa szirom alakú lámpaburával

Art Deco Walther préselt üveg margarétás tál 3 db

Seltmann Weiden K. porcelán cukortartó

Nike Bézs szabaidőfelső férfi L-es

*SYSTEM 4000 Hordozható vetítővászon 110x115 cm

Peter Härtling Panaszos utóhang

Kerámia gyertyatartó

*Elle'Nor fekete kötött női sapka

Citrom prés 1. )

Régi ón kancsó 20 cm - jelzett

Massimo Dutti Barna bőr férfikabát L-es

C&A Germany FIFA WM 2006 átmeneti férfidzseki L

# ESPRIT Piros bőr balerina cipő 40-es

E. J. Charon Kaszinókert-dosszi é

*VORWERK TYP GL 10 Elektromos grillsütő

**tu Fehér SPORT melltartó 80A /36A

Úthenger - munkagép

# Sárga nyakpántos strand ruha kb. 38/40-es

*multiTEC bordó diffúzor hajszárító

Arzberg porcelán tejkiöntő