Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 15.

 Termék kategóriája: Otthon, kert»Lakberendezés

Kék gyertyatartó - mécsestartó Termékkód: 1062309352

Fixár: 5.000 Ft Villámár
Árverés vége: 3 nap, 16 óra
2026. Jan. 18. 19:02

5.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (853)

Eladó a képen látható

GYERTYATARTÓ - MÉCSESTARTÓ
magas: kb. 34 cm

anyaga: fém-üveg

szine: kék-ezüst

Kérdésekre szívesen válaszolok!

********

Árverés kezdete: 2025. Dec. 19. 19:02
Árverés vége: 2026. Jan. 18. 19:02
Termék megtekintve: 318

@ JANINA Fekete flitteres hosszú ujjú tunika 50-es

> MATTEL. INC. Vintage tricikli 1967

*SYSTEM 4000 Hordozható vetítővászon 110x115 cm

**White Stuff barna bőr váll táska

*TECHNOSTAR gőzölős vasaló

# Fekete fodros kötött sál/stóla180x54 cm

JANE AUSTEN Értelem és érzelem

# Pannónia Barna irha kabát bunda 164/54 kb. 44/46-os

# AVON táska

KUBICEK jelzett kerámia váza

@ Citromsárga T ujjas tunika kb.

@ VIBRAM Barna nubukbőr férficipő túra bakancs 43-as

T. O. Teas Gyilkosság vízum nélkül

*HY SKATE kéz-csukló védő

KAPPA meleg téli fekete pufi férfidzseki L-es

@ Fekete-fehér csíkos tankini XL-es

*ÚJ! Kék mintás egyberészes fürdőruha 38-as

Rieber BAVARIA porcelán kávéskészlet 15 db

FILA szürke-sötétkék könnyű téli férfidzseki 52-es

# Kék félkosaras bikinifelső kb. 40-es