Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Ápr 21.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Ing, blúz

Új Orsay csipkés hosszú ujjú felső AKCIÓ! Termékkód: 1062164211

Jelenlegi ár: 3.988 Ft
Árverés vége: +5 perc 23 óra 56 perc
2019. Ápr. 22. 08:52

Minimális ajánlat: 3.988 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (485)

 Új, érzéki, kivételesen elegáns női felső. Kiváló minőségű, gyönyörűen mintázott csipke és áttetsző háló összekapcsolásával készült, alattuk kényelmes viseletet biztosító jersey bélés. Enyhén alakra szabott, kétrétegű fazon, hosszú ujjakkal és kerek nyakkivágással. Csípőig érő hossz. Tipp: Felejthetetlen, femme fatale felső, melyben garantáltan rád szegeződik majd minden tekintet! A magabiztos, érzéki nők biztosan megszeretik majd. Rendkívül nőies összeállítást teremtesz, ha szivarnadrággal, magas sarkú cipővel, hosszú kardigánnal és kis borítéktáskával viseled. Törzs: 100% POLIÉSZTER, Ujjak: 100% POLIAMID/NEJLON, Betét: 100% POLIAMID/NEJLON, Bélés: 65% POLIÉSZTER - 35% VISZKÓZ

Kikiáltási ár: 3.988 Ft
Árverés kezdete: 2019. Ápr. 21. 08:52
Árverés vége: 2019. Ápr. 22. 08:52
Termék megtekintve: 258

34. 900. - h. Eredeti, új S. Oliver bőr cipő, kényelmes + divatos

Bio máriatövismagolaj, 100 %-os máj méregtelenítés AKCIÓ

Új, báb maci mackó jegesmedve NÉZD!

Barna kockás L-es ing blúz NÉZD! Olcsón! !

Új, kristályokkal kirakott fülbevaló, 1. 999 Ft h. Akció!

Mindennapi arcápolás új állapotú könyv! %%% 7;% Alexandra kiadó

CINK-OXID POR, KOZMETIKAI TISZTASÁGÚ, 50 G

FEKETE-FEHÉR AZTÉK MINTÁS ESMARA ÖKO PAMUT NADRÁG

S-es farmer ruha, egyedi, csinos!

Dorothy Perkins gyönyörű fehér madeira felső csini

Új, L-es bordó Orsay kövekkel díszített felső

Soul, fehér színű, nagyon csinos nadrág,

Új, szürke, pamut, húzott, divatos és szexi térdfix 1. 190. - h.

Új, Dr. Punto Rosso hótaposó csizma Siesta min. Óriási AkciÓ

Álomszép rubin színű, eredeti Palmers fürdő köntös AKCIÓ %%

Új, fekete, asszimetrikus szoknya, 40-es Akár SZUPER Akció

Természetes nádcukor gyanta ylang-ylanggal 300 g (Acorelle) BIO és EXT

Teljesen új, különleges melltartó 70 B

Új, szexi padlizsánlila felső, Nézd! 3. 990 Ft h. Extra Akció!

Egyedi Sorry rózsaszín sídzseki, vízlepergető