Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Szept 25.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Ing, blúz

Új Orsay csipkés hosszú ujjú felső AKCIÓ! Termékkód: 1062164211

Jelenlegi ár: 3.988 Ft
Árverés vége: +5 perc 8 óra 10 perc
2018. Szept. 26. 09:40
Eladó helye: Győr

Minimális ajánlat: 3.988 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (539)

 Új, érzéki, kivételesen elegáns női felső. Kiváló minőségű, gyönyörűen mintázott csipke és áttetsző háló összekapcsolásával készült, alattuk kényelmes viseletet biztosító jersey bélés. Enyhén alakra szabott, kétrétegű fazon, hosszú ujjakkal és kerek nyakkivágással. Csípőig érő hossz. Tipp: Felejthetetlen, femme fatale felső, melyben garantáltan rád szegeződik majd minden tekintet! A magabiztos, érzéki nők biztosan megszeretik majd. Rendkívül nőies összeállítást teremtesz, ha szivarnadrággal, magas sarkú cipővel, hosszú kardigánnal és kis borítéktáskával viseled. Törzs: 100% POLIÉSZTER, Ujjak: 100% POLIAMID/NEJLON, Betét: 100% POLIAMID/NEJLON, Bélés: 65% POLIÉSZTER - 35% VISZKÓZ

Eladó helye: Magyarország Győr (9024)
Kikiáltási ár: 3.988 Ft
Árverés kezdete: 2018. Szept. 25. 09:40
Árverés vége: 2018. Szept. 26. 09:40
Termék megtekintve: 52

Új fekete csipkés gyönyörű Triumph hálóing

Egyedi Sorry rózsaszín sídzseki, vízlepergető

S-es farmer ruha, egyedi, csinos!

Új, 41-es édes plüss pink papucs AKCIÓ

Gyönyörű, eredeti Esprit fekete bőr szandi Lakk Nézd!

Új, piros, édes póráz, nagyobb kutyáknak

Fehérítő- és folttisztító só / Nátrium perkarbonát, 500 g

Új, Mark & Spencer 18-as tankini felső, gyönyörű!

Új, Giordani Gold mini parfümös üveg, parfüm nélkül!

GYÖNYÖRŰ BOROSTYÁN PILLANGÓS EZÜST NYAKLÁNC NÉZD EXTRA AKCIÓ %%

Új, csini fekete viszkóz! nyári ruha, 38-as EXTRA AKCIÓ!

ÚJ LASOCKI SZUPER DIVATOS, 39-ES CIPŐ ALKALMI ÁRON ELADÓ

5 köves fehérarany csillogású ezüst gyűrű, csodaszép:) %% NÉZD

Új, magyar! I. oszt. ,L, fekete mintás boxer 2 db AKCIÓ %%

Eredeti Orsay nagyon szép türkiz top olcsón!

Fekete telitalpú kényelmes strasszos papucs 39

Új, 35-ös bokacsizma alkalmi áron eladó!

ÚJ, RÓZSASZÍN LENVÁSZON ÉS VISZKÓZ SZUPER RUHA EXTRA AKCIÓ %%

ÚJSZ. LEOPÁRD MINTÁS EREDETI RIVER ISLAND RUHA M

Szép állapotú, különleges, leopárd mintás csini felső