Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 24.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Ing, blúz

Új Orsay csipkés hosszú ujjú felső AKCIÓ! Termékkód: 1062164211

Jelenlegi ár: 3.988 Ft
Árverés vége: +5 perc 17 óra 35 perc
2026. Jan. 25. 17:59

Minimális ajánlat: 3.988 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1772)

 Új, érzéki, kivételesen elegáns női felső. Kiváló minőségű, gyönyörűen mintázott csipke és áttetsző háló összekapcsolásával készült, alattuk kényelmes viseletet biztosító jersey bélés. Enyhén alakra szabott, kétrétegű fazon, hosszú ujjakkal és kerek nyakkivágással. Csípőig érő hossz. Tipp: Felejthetetlen, femme fatale felső, melyben garantáltan rád szegeződik majd minden tekintet! A magabiztos, érzéki nők biztosan megszeretik majd. Rendkívül nőies összeállítást teremtesz, ha szivarnadrággal, magas sarkú cipővel, hosszú kardigánnal és kis borítéktáskával viseled. Törzs: 100% POLIÉSZTER, Ujjak: 100% POLIAMID/NEJLON, Betét: 100% POLIAMID/NEJLON, Bélés: 65% POLIÉSZTER - 35% VISZKÓZ

Kikiáltási ár: 3.988 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 24. 17:59
Árverés vége: 2026. Jan. 25. 17:59
Termék megtekintve: 1721

36-os méretű, Mango szövet mini szoknya, csini!

ÚJ, RÓZSASZÍN LENVÁSZON ÉS VISZKÓZ SZUPER RUHA EXTRA AKCIÓ %%

Új pink gyümölcs és zöldség mosó v. szűrő Akció

Új M-es GOTS BIOPAMUT vanília sárga Sofia Tsakiridou Ruha M

Eric Knight Sam Small csodálatos élete c. könyv újszerű

Új pink & fekete csinos egy részes fürdőruha

Bános Tibor Mosolyország c. könyv

Újsz. jégkocka tartó és mézcsurgató költözés miatt eladó

Jógama könyv (Jóga és védikus világkép. .. )

Újsz. Mango gyapjú tart. kötött csinos ruha M/L

Újsz. , csodaszép ezüst cipő alkalmi áron eladó

Új fehér GOTS biopamut fehér legging csipke aljú L-es %%

40 -es csini papucs / mamusz

Új gyönyörű égszínkék biopamut top Akció

Kis könyv a mackókról c. könyv - Nagyon édes könyvecske a macikról :)

Elizabeth Fenwick Cím Kismamák nagykönyve a szülők gyakorlati kézikön

Új fekete valódi hernyóselyem, selyem hajgumi

Több féle édes maci mackó plüss kabala egyben Akció %%%

Csini, szuper kényelmes cipellő, 38-as EXTRA AKCIÓ 7. 490. - h.

Új XL-es virágos vékony pulóver