Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Jan 18.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Ing, blúz

Új Orsay csipkés hosszú ujjú felső AKCIÓ! Termékkód: 1062164211

Jelenlegi ár: 3.988 Ft
Árverés vége: +5 perc 5 óra 46 perc
2019. Jan. 18. 08:43

Minimális ajánlat: 3.988 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (445)

 Új, érzéki, kivételesen elegáns női felső. Kiváló minőségű, gyönyörűen mintázott csipke és áttetsző háló összekapcsolásával készült, alattuk kényelmes viseletet biztosító jersey bélés. Enyhén alakra szabott, kétrétegű fazon, hosszú ujjakkal és kerek nyakkivágással. Csípőig érő hossz. Tipp: Felejthetetlen, femme fatale felső, melyben garantáltan rád szegeződik majd minden tekintet! A magabiztos, érzéki nők biztosan megszeretik majd. Rendkívül nőies összeállítást teremtesz, ha szivarnadrággal, magas sarkú cipővel, hosszú kardigánnal és kis borítéktáskával viseled. Törzs: 100% POLIÉSZTER, Ujjak: 100% POLIAMID/NEJLON, Betét: 100% POLIAMID/NEJLON, Bélés: 65% POLIÉSZTER - 35% VISZKÓZ

Kikiáltási ár: 3.988 Ft
Árverés kezdete: 2019. Jan. 17. 08:43
Árverés vége: 2019. Jan. 18. 08:43
Termék megtekintve: 161

Bio izomlazító krém, szuper hatásos! 50 ml

Új, címkés, fekete csipke ujjú felső Csere is!

Michael Crichton Az átprogramozott ember

Új nyeles tea v. fűszertojás. Tea szűrő Fűszer labda

Fekete Atmosphere karcsúsított ing

Újsz. 40-es Orsay, fekete nadrág egyedi gombokkal

GYÖNYÖRŰ, FINOM, VÉKONY KIS EZÜST KARLÁNC AKCIÓ

Papír zacskó ( újrapapír ) , 500 g-os, ÖKO 10 db

KARRIMOR SPORT MELLTARTÓ - FUTÁS & EDZÉS - 80 % AKCIÓ FUTÓ FELSŐ

Új, címkés eredeti Palmers hosszú ujjú hálóing AKCIÓ

Idegenek Kis zöld emberkék köröttünk Sol Schulman

Új, fekete színű, egyedi, eredeti Palmers body L-es!

Toll és névjegytartó szett, állítsd össze saját magad! :)

Tibeti ezüst szív + nyíl T-kapocs

100 % BIO PAMUT törölköző, arctörlő FAIR TRADE Ekcéma ell.

Új, Oriflame hajpánt, világoskék

ÚJ, FEKETE NEOPRÉM TABLET TARTÓ 23 X 16 CM ( 7 ")

SANITAL L. GYÓGY / BIO PAPUCS, 36 AKCIÓ! OLASZ

Bio máriatövismagolaj, 100 %-os máj méregtelenítés AKCIÓ

Kása gyöngy, 3 mm világoskék színű 20!