Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Aug 10.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Szoknya

36-os méretű, Mango szövet mini szoknya, csini! Termékkód: 1062159818

Jelenlegi ár: 1.888 Ft
Árverés vége: +5 perc 6 óra 56 perc
2020. Aug. 10. 20:55
Szállítási díj: 0 Ft

Minimális ajánlat: 1.888 Ft

  Lillyana82 (1 )

  A felhasználó egyéb termékei (432)

 36-os méretű, Mango szövet mini szoknya, nagyon csinos, téli kollekció!

Szállítási díj: 0 Ft
Kikiáltási ár: 1.888 Ft
Árverés kezdete: 2020. Aug. 07. 20:43
Árverés vége: 2020. Aug. 10. 20:55
Termék megtekintve: 406

Kötött női mellény, L/XL-es Olcsón! %%

Új, gyönyörű sárga fehér batikolt egyedi felső %%

Új, Dr. Punto Rosso, kék, olasz, bőr fiú bakancs

Új, Bellissima felső kesztyűvel, lila, M/L Akció!

Újszerű, Cherokee fehér vászon sz. ingblúz. L

Citrus facsaró, citrom facsaró, 1 x használtam!

Új, szürke, pamut, húzott, divatos és szexi térdfix 1. 190. - h.

Gyönyörű, eredeti Esprit fekete bőr szandi Lakk Nézd!

Új, csodás arany bézs kötött boleró kardigán Mango

Új, 38-as lábujjközös papucs, pink Szuper áron!

Újszerű, gyönyörű csillogó narancs színű pulcsi

Újszerű, eredeti Mango égszínkék szoknya Akció

Új, rózsafa füstölőtartó, SZUPER AKCIÓ ! !!

Új rozsdamentes acél gyümölcs kosár

Újszerű, világoskék, Fishbone hosszú farmerkabi, M

Új, fekete színű, egyedi, eredeti Palmers body L-es!

Újsz. j, Bershka piros meggy rubin színű mini szoknya S-es

Bio bambusz és bio pamut tisztasági betét, L-es ÖKO

Új, 36-os, csinos ruha, EXTRA AKCIÓS ÁRON!

Új, Stradivarius piros strasszos szegecses édes táska %%