Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 25.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Szoknya

Új, fekete szoknya alkalmi áron eladó! Nincs min. ára!! Termékkód: 1062130105

Jelenlegi ár: 1.198 Ft
Árverés vége: +5 perc 8 óra 40 perc
2026. Jan. 25. 21:01
Szállítási díj: 0 Ft

Minimális ajánlat: 1.198 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1786)

 Új, fekete szoknya alkalmi áron eladó!

 - Utánvét
Szállítási díj: 0 Ft
Kikiáltási ár: 1.198 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 23. 20:34
Árverés vége: 2026. Jan. 25. 21:01
Termék megtekintve: 1770

Mentazöld meleg pulóver

Új Sanohit mosdó csaptelep 9935-6 Akció % 12. 900 Ft h.

Új, szuper válltáska bordó táska 2. 999 Ft helyett Akció %%

Új atlantiszi védelmező réz gyűrű

Új telefon tartó táska övtáska - futáshoz is Szuper!

Új, 38-as pink vászon hímzett talpú egyedi papucs

Új csíkos napszemüveg v. szemüveg tok táska - tartó

Újszerű fehér kagyló nyaklánc Korfuról

Hibiszkusz tea v. illatosító

Robin Cook Kóma c. könyv - izgalmas orvosi krimi

Veres- Hoffmann-Kozák Bevezetés a piackutatásba Új!

Blue Nature világos zöld csinos halász nadrág

Újsz. Amisu keki színű garbós könnyű ruha

Új, Bellissima felső kesztyűvel, lila, Akció!

Only szaggatott szuper csinos farmer nadrág

Daniel P. Mannix Fekete elefántcsont

Új, pihe-puha plüss kacsa NÉZD! %%%

Új GOTS biopamut édes pingvin mintás törölköző

Új Rimmel csodás ezüst körömlakk csillogó 12 ml Akció %%

ÚJ, KÖNNYŰ NYÁRI LEOPÁRD SZOKNYA L/XL 19, 99 EURÓ H. EXTRA AKCIÓ !