Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 24.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13675 találat

Lap  133 /  456    30 db/oldal   <<Előző   128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 Következő>>    oldalszám:
Eladó Digitális IC-Atlasz (Magyari-Theisz-Glofák) 1981 (10kép+tartalom) Digitális IC-Atlasz (Magyari-Theisz-Glofák) 1981 (10kép+tartalom)

Digitális IC-Atlasz (Magyari Béla-Theisz Péter-Glofák Péter) 1981 1100 ábrával illusztrált kemény borítós jó állapotú több lap halványan foltos, előzéklapon ex libris pecsét és aláírás: Óvári Tamás Kiadó : Műszaki Könyvkiadó , Budapest (azonossági szám: 60 981) Kiadás Éve : 1981 , 2.átdolgozott és bővített kiadás , 12.930 példány Nyelve : Magyar , illusztrálta: Jurkó Béláné Azonosító : ISBN 963 10 3595 6 , MŰ: 3053-k-8183 ...
   2.000 Ft 0 8 nap  4 óra 54 perc
Eladó National Geographic Magyarország 2005/7 Július (5kép+tartalom) National Geographic Magyarország 2005/7 Július (5kép+tartalom)

National Geographic Magyarország 2005/7 Július ismeretterjesztő magazin 3.évfolyan 7.szám , Sanoma Budapest Kidaói Rt. , ISSN 1589-3669 136-oldalas a borítóval együtt tartalomjegyzéket lásd a képek közt jó állapotban van mérete 25.5 x 17.5 x 0.8 cm és 260gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/bv0UhjXpbW minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 8 nap  4 óra 56 perc
Eladó Sörnyitó (Ver.4) kb.1950 Sörnyitó (Ver.4) kb.1950

Sörnyitó (Ver.4) kb.1950 Hebel vagy Hebed lehet a feliraton felületi rozsda van rajta, krómozás lekopott csukottan a dugóhúzó lötyög a másik két nyitó passzos, rugóik jó erősek komoly sérülést nem láttam mérete csukva 11 x 3.5 x 1 cm és 65gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/coift8Ibqy minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 8 nap  5 óra  6 perc
Eladó Karce 402 Számológép (hibás, sérült, hiányos) Karce 402 Számológép (hibás, sérült, hiányos)

Karce 402 Számológép (hibás, sérült, hiányos) nem működik napelem sérült betört és igazi üveg elemtartó fedél hiányzik LCD kijelző épnek néz ki de karcos más sérülést nem láttam mérete 11.5 x 6 x 2 cm és 47gramm 1db normál méretű ceruzaelemmel való bele (LR6 , AA) 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Hb5LD7KkGY minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta sérült ...
   100 Ft 0 8 nap  5 óra 18 perc
Eladó Mapei Számológép (hibásan működik) Mapei Számológép (hibásan működik)

Mapei Számológép (hibásan működik) nem minden gombra reagál LCD kijelző jó elem volt benne, kifolyt, kivettem, érintkezők enyhén oxidosak napelemről is működik sérülést nem láttam mérete 12 x 11 x 2 cm és 81gramm 1db gombelem való bele (AG10) 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Y7BkW3KKtC minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta hibásan működő készülékre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 8 nap  5 óra 35 perc
Eladó Malgorzata Drozd Módszere (Malgorzata Drozd) 2000 (9kép+tartalom) Malgorzata Drozd Módszere (Malgorzata Drozd) 2000 (9kép+tartalom)

Malgorzata Drozd Módszere (Malgorzata Drozd) 2000 avagy hogyan lehet lefogyni diéta nélkül 8 oldal képmellékletet tartalmaz szép állapotú foltokat nem láttam, a vége felé pár lap tetején van tollas jelölés kiadó : Vitál Klub Kft. , Budapest kiadás éve : 2000 (forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/456656) eredeti címe : nincs benne nyelve : Magyar , fordította: Tausz Irina azonosító : ISBN 963 00 3715 7 típus : életmód, ...
   900 Ft 0 8 nap  5 óra 45 perc
Eladó Fizika 8. Tankönyv (Zátonyi Sándor) 2015 Fizika 8. Tankönyv (Zátonyi Sándor) 2015

Fizika 8. Tankönyv (Zátonyi Sándor) 2015 szép állapotú foltokat nem láttam, a 100.oldal után 9 lapon van grafitceruzás aláhúzás és írkálás, borítón védőfólia volt kiadó : Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet , Budapest kiadás éve : 2015 , 1.kiadás nyelve : Magyar , ábrákat készítette: Falussy Anna azonosító : ISBN 978-963-19-6557-5 , NT00835/1 típus : tankönyv általános iskola 8.osztály oldalak száma : 140 oldal a borítóval ...
   800 Ft 0 8 nap  6 óra  5 perc
Eladó Kadio KD-8818A Számológép (sérült) Kadio KD-8818A Számológép (sérült)

Kadio KD-8818A Számológép (sérült) sérült és két darabban van LCD kijelző sérült-kifolyt elemérintkezők kissé oxidosak mérete 14.5 x 14.5 x 4.5 cm és 162gramm 2db normál méretű ceruzaelem való bele (LR6 , AA) 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/oI6RdKGiPP minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   100 Ft 0 8 nap  6 óra 17 perc
Eladó Gavao GA-290A Számológép (Ver.2) sérült, hiányos, teszteletlen Gavao GA-290A Számológép (Ver.2) sérült, hiányos, teszteletlen

Gavao GA-290A Számológép (Ver.2) sérült, hiányos, teszteletlen teszteletlen LCD kijelző sérült-megfolyt elemérintkezők szétrozsdásodtak elemtartó fedél hiányzik más sérülést nem láttam mérete 15 x 12 x 3.5 cm és 134gramm 2db normál méretű ceruzaelem való bele (LR6 , AA) 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/nsJbfiSUMe minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta sérült ...
   100 Ft 0 8 nap  6 óra 37 perc
Eladó Irodalom 7. Tankönyv (Turcsányi Márta) 2015 (6kép+tartalom) Irodalom 7. Tankönyv (Turcsányi Márta) 2015 (6kép+tartalom)

Irodalom 7. Tankönyv (Turcsányi Márta) 2015 tankönyv, olvasmány- és feladargyűjtemény a 12-13 éves diákoknak jó állapotú foltokat nem láttam, pár lapon van grafitceruzás szövegaláhúzás és lapszéli írogatás pár lapon filces sorkiemelés, borítón védőfólia volt kiadó : Műszaki Könyvkiadó Kft. , Budapest kiadás éve : 2015 , 7.átdolgozott kiadás nyelve : Magyar azonosító : ISBN 978-963-16-4014-4 , MK-0714101-K típus : tankönyv ...
   800 Ft 0 8 nap  6 óra 40 perc
Eladó Gavao GA-8812A Számológép (sérült, hibás) Gavao GA-8812A Számológép (sérült, hibás)

Gavao GA-8812A Számológép (sérült, hibás) 2006-os LCD kijelző megfolyt és csak részlegesen halványan jeleníti meg a karaktereket elemet beletéve csippant egyet de gombokra nem reagál elemérintkezők enyhén oxidosak billenthető kijelző hátsó burkolata sérült és szétnyílik egyik gomb a + jelű beesik mérete 20.5 x 15 x 3 cm és 197gramm 2db normál méretű ceruzaelem való bele (LR6 , AA) de csak egy elem van bekábelezve a másik tartalék 3db képet töltöttem ...
   100 Ft 0 8 nap  6 óra 58 perc
Eladó Taksun TS-898 Számológép (sérült, teszteletlen) Taksun TS-898 Számológép (sérült, teszteletlen)

Taksun TS-898 Számológép (sérült, teszteletlen) egyik elemérintkező rugója hiányzik a másik érzetre instabil teszteletlen LCD kijelző épnek néz ki komoly sérülést nem láttam mérete 16 x 12 x 3 cm és 127gramm 2db normál méretű ceruzaelem való bele (LR6 , AA) 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/uYJ7TnW3X6 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta sérült teszteletlen készülékre ...
   350 Ft 0 8 nap  7 óra 27 perc
Eladó IDE HDD Kábel (Ver.5) teszteletlen IDE HDD Kábel (Ver.5) teszteletlen

IDE HDD Kábel (Ver.5) teszteletlen 39/39/39 pinesek teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza 49cm és 57gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/ZJaQ53LjqW minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 8 nap  7 óra 40 perc
Eladó Sanyo RP-1250 Rádió (1975-78) hibás, sérült, hiányos Sanyo RP-1250 Rádió (1975-78) hibás, sérült, hiányos

Sanyo RP-1250 Rádió (1975-78) hibás, sérült, hiányos net szerint 1975-1978 között gyártott típus teszteletlen egyik elemérintkező hiányzik kiforrasztották a nyákból megpróbáltam áthidalni egy fémcsipesszel de nem kapcsolt be hátsó burkolat több helyen sérült elején az aluborítás oxidos mérete 10 x 7 x 3.5 cm és 176gramm 2db normál méretű ceruzaelem való bele (LR6 , AA) 8db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Xc2oyrr1MG minden külön fényképezve, ...
   1.500 Ft 0 8 nap  7 óra 49 perc
Eladó Nokia Hálózati Töltő (AC-8X) Ver.1 (rendben működik) Nokia Hálózati Töltő (AC-8X) Ver.1 (rendben működik)

Nokia Hálózati Töltő (AC-8X) Ver.1 (rendben működik) gyári Nokia tartozék, 5V 890mA rendben működik egy Nokia Asha 202 készülékkel lett tesztelve szép állapotú, sérülést nem láttam hálózati dugó nem EU szabványos személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán nem trafóház mérete 7.5 x 5 x 6 cm , kábelhossz 172cm és 65gramm dugó méretét nem tudom 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/4LWEwrq5Xc minden külön ...
   1.500 Ft 0 8 nap  8 óra  4 perc
Eladó Nokia 3120 (Ver.2) 2004 (30-as) viseltes Nokia 3120 (Ver.2) 2004 (30-as) viseltes

Nokia 3120 (Ver.2) 2004 (30-as) viseltes 3120 , Type RH-19 , 2004 , Made in Hungary rendben működött a készülék a teszt során 2016-ban műszaki hiba nélkül elvileg 30-as függő, mert rá van írva T-Mobile de SIM kártyával nem lett tesztelve bekapcsoló gomb gumi része lyukas de a mikrokapcsoló jó mögötte így körömmel lehet be/ki kapcsolni erősen kopottas, az előlap, a hátlap és az akku fedlap mind más színűek se akku se töltő nincs hozzá személyes átvétel ...
   4.500 Ft 0 8 nap  8 óra 10 perc
Eladó Nokia 6021 (2005) sérült, teszteletlen Nokia 6021 (2005) sérült, teszteletlen

Nokia 6021 (2005) sérült, teszteletlen 6021 , Type RM-94 , 2005 , Made in Hungary teszteletlen készülék bekapcsoló gomb feletti műanyag burkolati elem kiesik alatta a mikrokapcsoló sérült se akku se töltő nincs hozzá 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/bersftClDN minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen mobilra nincs utólag kártalanítás
   4.500 Ft 0 8 nap  8 óra 11 perc
Eladó Computer Panoráma 2002/09 CD2 (jogtiszta újságmelléklet) Computer Panoráma 2002/09 CD2 (jogtiszta újságmelléklet)

Computer Panoráma 2002/09 CD2 (jogtiszta újságmelléklet) jogtiszta gyári CD a lemez szép karcmentes 592MB 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/lvzFtgbuNP minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0 8 nap  8 óra 13 perc
Eladó Computer Panoráma 2001/2 CD2 (jogtiszta újságmelléklet) Computer Panoráma 2001/2 CD2 (jogtiszta újságmelléklet)

Computer Panoráma 2001/2 CD2 (jogtiszta újságmelléklet) jogtiszta gyári CD szép karcmentes 643MB 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/0jmeaK3GjG minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0 8 nap  8 óra 15 perc
Eladó Nokia 3120 (2004) Ver.1 (sérült, hiányos, alkatrésznek) Nokia 3120 (2004) Ver.1 (sérült, hiányos, alkatrésznek)

Nokia 3120 (2004) Ver.1 (sérült, hiányos, alkatrésznek) 3120 , Type RH-19 , 2004 , Made in Germany bekapcsoló gomb gumi része hiányzik, maga a mikrokapcsoló sérült és a műanyag része hiányzik egy körömreszelővel lett bekapcsolva aljából hiányzik a nagy hosszú csatlakozó de a töltő aljzat megvan és veszi a töltést működik, LCD jó, gombok háttérvilágítása jó, hangja van és kiírja nincs SIM kártya ezen kívül teszteletlen plex törött de az LCD nem se ...
   2.500 Ft 0 8 nap  8 óra 18 perc
Eladó Computer Panoráma 2002/03 CD2 (jogtiszta újságmelléklet) Computer Panoráma 2002/03 CD2 (jogtiszta újságmelléklet)

Computer Panoráma 2002/03 CD2 (jogtiszta újságmelléklet) jogtiszta gyári CD szép karcmentes 638MB 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/uLY30ll4BM minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0 8 nap  8 óra 19 perc
Eladó Tiffany 106. Dollárhegyek (Ann Major) v1 (romantikus) Tiffany 106. Dollárhegyek (Ann Major) v1 (romantikus)

Tiffany 106. Dollárhegyek (Ann Major) 1998 (v1) 1998 augusztus jó állapotú tartalom : A gazdag Bethany Ann Moran a szegények jótevője, adakozó lélek. Nagymamája halálával óriási vagyont örököl, mely tulajdonképpen nem is őt, hanem a gondozásában lévő alapítványt illeti. Ez csöppet sem tetszik a rokonainak, és fölfogadják Lucas Broderick-et, a sikeres ügyvédet, hogy támadja meg a végrendeletet. Lucas azonban beleszeret a lányba... minden külön fényképezve, ...
   700 Ft 0 8 nap  8 óra 20 perc
Eladó BKV Havibérlet (T.,Ny.) 2001 Szeptember (2képpel) BKV Havibérlet (T.,Ny.) 2001 Szeptember (2képpel)

BKV Havibérlet (T.,Ny.) 2001 Szeptember Tanuló / Nyugdíjas bérlet 1240.- Ft-os kitöltetlen jó állapotú 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/aVC0Ka9Etx minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 8 nap  8 óra 21 perc
Eladó Bianca 32. A Rejtélyes Idegen (Anne Stuart) v2 (romantikus) Bianca 32. A Rejtélyes Idegen (Anne Stuart) v2 (romantikus)

Bianca 32. A Rejtélyes Idegen (Anne Stuart) v2 1993 Szeptember Anne Stuart - A Rejtélyes Idegen (újra kiadták : Tiffany 28.Kötet Különszám - Szeress és Nevess , kb.2011) Tartalom : A louisianai családi birtokon egymást követik a titokzatos események, s Peternek a jelek szerint mindegyikhez köze van. Margaret biztos kenyérkereset híján kislányával együtt kénytelen elfogadni rokonai vendégszeretetét, pedig nagyon fél, mert azt beszélik, hogy a férfi pillanatnyi ...
   700 Ft 0 8 nap  8 óra 22 perc
Eladó BKV Havibérlet (T.,Ny.) 2001 Augusztus (2képpel) BKV Havibérlet (T.,Ny.) 2001 Augusztus (2képpel)

BKV Havibérlet (T.,Ny.) 2001 Augusztus Tanuló / Nyugdíjas bérlet 1240.- Ft-os kitöltetlen jó állapotú 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/lmaIY4B1HY minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 8 nap  8 óra 23 perc
Eladó Bianca 59. Jótékony Tündér (Andrea Davidson) v2 (2kép+tartalom) Bianca 59. Jótékony Tündér (Andrea Davidson) v2 (2kép+tartalom)

Bianca 59. Jótékony Tündér (Andrea Davidson) 1995 (v2) 1995 December jó állapotú tartalom : Mark, a sikeres, feltörekvő mérnök csak a munkájának él. Azt javasolja idős édesapjának, akinek jelenléte állandóan nyomorúságos gyermekkorára emlékezteti, hogy költözzék előkelő szeretetotthonba. A bácsi azonban megsértődik, és elszökik hazulról. Ekkor ismerkedik meg a férfi a szociális gondozóval, Leával. Markot eleinte bosszantja, hogy a derűs, közvetlen ...
   700 Ft 0 8 nap  8 óra 24 perc
Eladó Samsung Hálózati Töltő (ATADW10EBE) Ver.1 (teszteletlen) Samsung Hálózati Töltő (ATADW10EBE) Ver.1 (teszteletlen)

Samsung Hálózati Töltő (ATADW10EBE) Ver.1 (teszteletlen) gyári Samsung tartozék, 5V 0.7A készülék híján teszteletlen sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós trafóház mérete 5.5 x 2.5 x 6.5 cm , kábelhossz 173cm és 64gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/FxObCC0p2N minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , ...
   1.000 Ft 0 8 nap  8 óra 25 perc
Eladó BKV Havibérlet (T.,Ny.) 2001 Június (2képpel) BKV Havibérlet (T.,Ny.) 2001 Június (2képpel)

BKV Havibérlet (T.,Ny.) 2001 Június Tanuló / Nyugdíjas bérlet 1240.- Ft-os kitöltetlen jó állapotú 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/tJBi5ZQ8dO minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
Eladó Tiffany 7. Érzed, Mennyire Kívánlak (Annette Broadrick) v1 (viseltes) Tiffany 7. Érzed, Mennyire Kívánlak (Annette Broadrick) v1 (viseltes)

Tiffany 7. Érzed, Mennyire Kívánlak (Annette Broadrick) v1 (viseltes) Annette Broadrick - Érzed, Mennyire Kívánlak ? (újra kiadták : A Tiffany Legszebb Történetei Tiffany Reprint Különszám - Veszélyes Viszonyok , 2009) tartalom : Mióta a mexikói hegyek közt élő Cassie rábukkant a súlyosan szembesült Adam St. Clairre, szinte lázas vágy hevíti. Odaadó, gyöngéd gondossággal ápolja a férfit, bár napról napra gyötri őt a félelem, hogy teljes gyógyulása után ...
   350 Ft 0 8 nap  8 óra 26 perc
Eladó BKV Havibérlet (T.,Ny.) 2001 Április (2képpel) BKV Havibérlet (T.,Ny.) 2001 Április (2képpel)

BKV Havibérlet (T.,Ny.) 2001 Április Tanuló / Nyugdíjas bérlet 1240.- Ft-os jó állapotú 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/U0LxFp8n9T minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 8 nap  8 óra 27 perc