Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 23.

Licit.hu Zozozozo termékei: 13648 találat

Lap  66 /  455    30 db/oldal   <<Előző   61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 Következő>>    oldalszám:
Eladó Bezirk Dresden (1976) DDR (térkép) Bezirk Dresden (1976) DDR (térkép)

Bezirk Dresden (1976) DDR (térkép) VEB Landkartenverlag , DDR-Berlin (VLN 1002-K3/64) 1976 Redaktion: B. Simon , Kartographie: W. Mühlberg /E. Dette , MaBstab: 1:200 000 Printed in the German Democratic Republic , Druck: Druckhaus Karl-Marx-Stadt 5.Auflage - LSV 517 - 4/4/76 mérete csukva 23 x 13.5 cm , kinyitva 81 x 45 cm és 35gramm jó állapotban van 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/UGj3ws1Sm3 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes ...
   3.000 Ft 0 4 nap  1 óra 55 perc
Eladó Retro PC Port (Ver.16) teszteletlen Retro PC Port (Ver.16) teszteletlen

Retro PC Port (Ver.16) teszteletlen teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza 31/32cm és 56gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/FVhers5ezo minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen PC alkatrészekre nincs utólag kártalanítás
   500 Ft 0 4 nap  1 óra 56 perc
Eladó Magyarország Úttérkép (1979) viseltes Magyarország Úttérkép (1979) viseltes

Magyarország Úttérkép (1979) viseltes a térkép 7db felfelé kihúzhatós behajtogatott részből áll kiadás éve csak ennyi biztos: 197? az utolsó szám nem látszik ISBN 963 350 071 0 CM , Kartográfiai Vállalat sok helyen sérült, borító viseltes-sérült-foltos mérete csukva 24 x 12 x 0.5 cm , kinyitva 98 x 24 cm és 115gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/xWlLiTcKSS minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás ...
   400 Ft 0 4 nap  1 óra 57 perc
Eladó Sylvie 58. Váratlan Vendég (Maria Brown) 1996 (5kép+tartalom) Sylvie 58. Váratlan Vendég (Maria Brown) 1996 (5kép+tartalom)

Sylvie 58. Váratlan Vendég (Maria Brown) 1996 Sylvie sorozat 58.kötet jó állapotú lapélek és néhány lap enyhén foltos tartalom : Anna és Mark boldognak induló házassága fölött viharfelhők gyülekeznek. A síversenyző férj mind több időt tölt távol az otthonától, és - finoman szólva - csöppet sincs elragadtatva a hírtől, hogy apa lesz. A kettőjük közti ellentétnek egy tragikus baleset vet véget. Anna egyedül marad, illetve... hamarosan világra hozza Davidet. ...
   800 Ft 0 4 nap  1 óra 59 perc
Eladó Jennifer - Ha Hawaii, akkor Szerelem (Sara Carnaby) 1989 (5kép+tartalo Jennifer - Ha Hawaii, akkor Szerelem (Sara Carnaby) 1989 (5kép+tartalo

Jennifer - Ha Hawaii, akkor Szerelem (Sara Carnaby) 1989 Jennifer sorozat jó állapotú több lap halványan foltos részlet : "Virginia Glendale azt még világosan látta, hogy az óriási hullám pontosan felé rohan, de a többi már végzetszerű hirtelenséggel történt. A hullámhegy habos taréján valami pirosas-sárgás vágtatott. Hacsak nem egy nagyon nagy, nagyon piros és nagyon sárga virág került a Hawaii-szigetek egyikéről a vízbe és száguldozik a hullámok hátán, ...
   800 Ft 0 4 nap  2 óra  1 perc
Eladó Jenny - Az Operáció Sikerült... (Andrew Mason) 1992 (5kép+tartalom) Jenny - Az Operáció Sikerült... (Andrew Mason) 1992 (5kép+tartalom)

Jenny - Az Operáció Sikerült... (Andrew Mason) 1992 Jenny sorozat jó állapotú több lap halványan foltos tartalom : Csak egy keringő, s más semmi... ennyi elég is Viviannek és Roy Palmernak, hogy egymásba essenek. Egy beakadt cipzár, melynek "megoperálásához" érzékeny sebészkezek kellenek, hozza össze a jónevű sebészt Viviannel. Ám hiába altatóorvos a lány, Roy menyasszonyának felébredt gyanúját nem sikerül elaltatnia... 132 oldal a borítóval együtt eredeti ...
   800 Ft 0 4 nap  2 óra  3 perc
Eladó Elviszlek a Paradicsomba! (Christine Lindner) 1991 (5kép+tartalom) Elviszlek a Paradicsomba! (Christine Lindner) 1991 (5kép+tartalom)

Elviszlek a Paradicsomba! (Christine Lindner) 1991 Erdei Klinika sorozat jó állapotú sok lap teteje halványan foltos és van ahol nemcsak enyhén Kiadó : Panther Kiadó Kiadás Éve : 1991 Eredeti címe : Ich Zeige Dir Das Paradies Nyelve : Magyar , fordította: Horváth Katalin (1991) Azonosító : ISBN 963 7927 13 1 , ISSN 1215-1750 Típus : romantikus regény Oldalak száma : 132 oldal a borítóval együtt Mérete : 18 x 11.5 x 1 cm és ...
   800 Ft 0 4 nap  2 óra  5 perc
Eladó Retro PC Port (Ver.17) teszteletlen Retro PC Port (Ver.17) teszteletlen

Retro PC Port (Ver.17) teszteletlen teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza 30cm és 48gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/qnFNjbcncC minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen PC alkatrészekre nincs utólag kártalanítás
   350 Ft 0 4 nap  2 óra  6 perc
Eladó Jennifer - Szerelem Miamiban (Sandra Parker) viseltes (5kép+tartalom) Jennifer - Szerelem Miamiban (Sandra Parker) viseltes (5kép+tartalom)

Jennifer - Szerelem Miamiban (Sandra Parker) 1989 (viseltes) Jennifer a Szerelem és Szenvedély Regénye sorozat viseltes de rendben olvasható, nem hiányos lapok hullámosak és halványan foltosak részlet : — Maisie! Végre sikerült!... Sikerült! A csinos Carol Corner beviharzott a Miami Beach-i Majestic Szállóban levő irodájába, és örömtől sugárzó arccal lobogtatott pár iratot. — Ezt nézd! — mondta, miközben nagy lendülettel hatalmas íróasztalára dobta a ...
   250 Ft 0 4 nap  2 óra  7 perc
Eladó Péklapát (Fiala János) 2008 (foltmentes) 5kép+tartalom Péklapát (Fiala János) 2008 (foltmentes) 5kép+tartalom

Péklapát (Fiala János) 2008 kemény borítós szép állapotú és foltmentes Kiadó : M-érték Kiadó Kft. , Budapest Kiadás Éve : 2008 Nyelve : Magyar Azonosító : ISBN 978 963 9889 28 6 Típus : memoár Oldalak száma : 360 oldal a borítóval együtt Mérete : 21 x 14 x 3.5 cm Készítette : Kinizsi Nyomda Kft. , Debrecen Eredeti ára : 2999.-Ft Tartalom : Gyerekkori álmom valósul meg ezekben a pillanatokban evvel a könyvvel, amit ...
   1.500 Ft 0 4 nap  2 óra  9 perc
Eladó Németóra (Siegfried Lenz) 1982 (foltmentes) 5kép+tartalom Németóra (Siegfried Lenz) 1982 (foltmentes) 5kép+tartalom

Németóra (Siegfried Lenz) 1982 A világirodalom remekei 9.sorozat kemény borítós szép állapotú és foltmentes Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1982 , 2.kiadás , 124.200 példány Eredeti címe : Deutschstunde (1968) Nyelve : Magyar , fordította: Bor Ambrus(1972) Azonosító : ISBN 963 07 2332 8 , HU ISSN 0133 395 X Típus : regény Oldalak száma : 440 oldal a borítóval együtt Mérete : 21 x 14.5 x 3 cm Készítette ...
   1.000 Ft 0 4 nap  2 óra 11 perc
Eladó Az Aranybányák Titka (Francisco Marins) 1982 (viseltes) 5kép+tartalom Az Aranybányák Titka (Francisco Marins) 1982 (viseltes) 5kép+tartalom

Az Aranybányák Titka (Francisco Marins) 1982 (viseltes) Delfin könyvek sorozat viseltes de rendben olvasható, nem hiányos lapok hullámosak és halványan foltosak, borító és lapélek foltosak Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1982 , 85.000 példány , 3.kiadás Eredeti címe : The Mystery of the Gold Mines (1962) Nyelve : Magyar , fordította: Tavaszy Sándor(1965) , Csergezán Pál rajzaival Azonosító : ISBN 963 11 ...
   500 Ft 0 4 nap  2 óra 13 perc
Eladó A Bűvös Sapka (H. Tuhtabajev) 1986 (viseltes) 5kép+tartalom A Bűvös Sapka (H. Tuhtabajev) 1986 (viseltes) 5kép+tartalom

A Bűvös Sapka (H. Tuhtabajev) 1986 (viseltes) Delfin könyvek sorozat viseltes de rendben olvasható, nem hiányos lapok hullámosak, több lap halványan foltos, borító viseltes-voltos Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest / Kárpáti Kiadó , Uzsgorod / Madách Kiadó , Bratislava Kiadás Éve : 1986 , 44.000 példány Nyelve : Magyar , fordította: Rigó Béla(1986) , illusztrálta: Ámon László Azonosító : ISBN 963 11 5103 4 , HU ISSN ...
   600 Ft 0 4 nap  2 óra 15 perc
Eladó Samsung M300 (2007) Üres Doboz Samsung M300 (2007) Üres Doboz

Samsung M300 (2007) Üres Doboz jó állapotú füle sérült mérete 12 x 10 x 5 cm és 45gramm 8db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/54yNvn0Ymt minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 4 nap  2 óra 17 perc
Eladó Samsung i900 Omnia (2008) Üres Doboz Samsung i900 Omnia (2008) Üres Doboz

Samsung i900 Omnia (2008) Üres Doboz jó állapotú mérete 15 x 14.5 x 6 cm és 155gramm 9db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/UNftbOcDhx minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   2.500 Ft 0 4 nap  2 óra 19 perc
Eladó Nokia 6610i (2004) Üres Doboz Nokia 6610i (2004) Üres Doboz

Nokia 6610i (2004) Üres Doboz jó állapotú egyik oldala és a tojástartó sérült mérete 19 x 14 x 7.5 cm és 105gramm 8db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/eNmhlx45Nt minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.500 Ft 0 4 nap  2 óra 21 perc
Eladó Samsung Galaxy S III LTE (GT-I9305) 2012 Üres Doboz Samsung Galaxy S III LTE (GT-I9305) 2012 Üres Doboz

Samsung Galaxy S III LTE (GT-I9305) 2012 Üres Doboz telefon tartó tálca nincs benne jó állapotú mérete 15 x 8 x 5 cm és 115gramm 7db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/DxjE2s85mV minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 4 nap  2 óra 23 perc
Eladó IDE Floppy Kábel (Ver.15) 3.5 és 5.25 (teszteletlen) IDE Floppy Kábel (Ver.15) 3.5 és 5.25 (teszteletlen)

IDE Floppy Kábel (Ver.15) 3.5 és 5.25 (teszteletlen) 3.5 és 5.25 floppy meghajtókhoz teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza 60cm és 66gramm 4db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Eu1ElunPKJ minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen kábelekre nincs utólag kártalanítás
   500 Ft 0 4 nap  2 óra 27 perc
Eladó Napelemes Kerti LED (hiányos, teszteletlen) Napelemes Kerti LED (hiányos, teszteletlen)

Napelemes Kerti LED (hiányos, teszteletlen) hiányzik a műanyag alja nincs benne akku (AAA való bele) , érintkező oxidos mágnes nem fogja de fém a burkolata mérete 5.5 x 5.5 x 2.5 cm és 35gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/OloB6Vvrdc minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta postán csak összevásárlás esetén éri meg teszteletlen készülékre nincs kártalanítás
   200 Ft 0 4 nap  2 óra 30 perc
Eladó Xbox 360 Tartozék Scart/3xRCA (új bontatlan) Xbox 360 Tartozék Scart/3xRCA (új bontatlan)

Xbox 360 Tartozék Scart/3xRCA (új bontatlan) X853332-002 , X821381-001 új bontatlan gyári Xbox 360 tartozék RCA aranyozott mérete 5.5 x 5.5 x 2 cm és 35gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/wGSb1okBa5 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 4 nap  2 óra 32 perc
Eladó Női Óra Classique Szíj Nélkül (teszteletlen, hiányos) Női Óra Classique Szíj Nélkül (teszteletlen, hiányos)

Női Óra Classique Szíj Nélkül (teszteletlen, hiányos) hiányos és teszteletlen szép állapotú szíj nincs hozzá AG4 gombelem való bele elemet kivettem és nem folyt ki csak kimerült belül is szép állapotú és a mutatók rendben tekerhetők szíj speciális való hozzá, a helye kb. 16x5mm mérete 3.5 x 2 x 1 cm és 20gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/LK9c32kit1 minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás ...
   1.000 Ft 0 4 nap  2 óra 34 perc
Eladó Törp Figura 4cm Törp Figura 4cm

Törp Figura 4cm jó állapotú gumi vagy hajlékony műanyag mérete 4 x 4 x 1.5 cm és 10gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/bDTttle3Hg minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta postán csak összevásárlás esetén éri meg
   200 Ft 0 4 nap  2 óra 36 perc
Eladó Kanál (Ver.1) ABS Rostfrei 188 DDR 11cm Kanál (Ver.1) ABS Rostfrei 188 DDR 11cm

Kanál (Ver.1) ABS Rostfrei 188 DDR 11cm retro még az NDK-ban készült jó állapotú mérete 11 x 2.5 x 1 cm és 10gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/GfTAov3Ikl minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   700 Ft 0 4 nap  2 óra 38 perc
Eladó Retro PC Port (Ver.18) teszteletlen Retro PC Port (Ver.18) teszteletlen

Retro PC Port (Ver.18) teszteletlen teszteletlen sérülést nem láttam teljes hossza 30cm és 50gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/vuWzcH0Wzx minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen PC alkatrészekre nincs utólag kártalanítás
   500 Ft 0 4 nap  2 óra 40 perc
Eladó Pisztrángok és Nagyhalak (Berkesi András) 1967 (7kép+tartalom) Pisztrángok és Nagyhalak (Berkesi András) 1967 (7kép+tartalom)

Pisztrángok és Nagyhalak (Berkesi András) 1967 kemény borítós a könyv szép állapotú díszborító viseltes-sérült Kiadó : Magvető Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1967 , 152.500 példány Nyelve : Magyar Azonosító : MA 598-h-6769 , kiadványszám 959 Típus : regény Oldalak száma : 528 oldal a borítóval együtt Mérete : 19 x 13 x 3 cm Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (66.04489/1) Eredeti ára : 33.-Ft Tartalom ...
   1.000 Ft 0 4 nap  2 óra 40 perc
Eladó Nokia 7230 (2009) Üres Doboz (Ver.3) Nokia 7230 (2009) Üres Doboz (Ver.3)

Nokia 7230 (2009) Üres Doboz (Ver.3) benne van a telefontartó karton egyik oldala sérült mérete 11 x 9 x 6 cm és 35gramm 8db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/mR9zQB2Odk minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   800 Ft 0 4 nap  2 óra 42 perc
Eladó Feljegyzések az Utolsó Padból (Császár István) 1973 (7kép+tartalom) Feljegyzések az Utolsó Padból (Császár István) 1973 (7kép+tartalom)

Feljegyzések az Utolsó Padból (Császár István) 1973 kemény borítós a könyv jó állapotú díszborító viseltes-sérült Kiadó : Szépirodalmi Könyvkiadó , Budapest Kiadás Éve : 1973 Nyelve : Magyar Azonosító : Sz 1788-l-7374 Típus : novellák Oldalak száma : 284 oldal a borítóval együtt Mérete : 16.5 x 9.5 cm Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (72 0906(1)3311) Eredeti ára : 15.-Ft Tartalom : Második kötetét ...
   800 Ft 0 4 nap  2 óra 44 perc
Eladó Öngyújtó Benzines (talán Karl Weiden-Classic) kb.1962 Öngyújtó Benzines (talán Karl Weiden-Classic) kb.1962

Öngyújtó Benzines (talán Karl Weiden-Classic) kb.1962 net szerint Karl Weiden-Classic és Made in Germany nem garantált mert nincs ráírva semmi tűzkő nincs benne se nafta nem hiányos és működik komoly sérülést nem láttam se oxidot mérete kb. 6 x 4.5 x 1 cm és 50gramm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/bODBNexkyb minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   8.000 Ft 0 4 nap  2 óra 46 perc
Eladó Öngyújtó Benzines (Lord Carburator) kb.1958 (Austria) Öngyújtó Benzines (Lord Carburator) kb.1958 (Austria)

Öngyújtó Benzines (Lord Carburator) kb.1958 (Austria) Made in Austria alja és eleje sérült tűzkő van benne, nafta nincs nem hiányos és működik oxidot nem láttam mérete kb. 5.5 x 4.5 x 1 cm és 65gramm 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/1T7tkoZfJu minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   8.000 Ft 0 4 nap  2 óra 48 perc
Eladó Modem EPC2203 (hiányos, teszteletlen) Modem EPC2203 (hiányos, teszteletlen)

Modem EPC2203 (hiányos, teszteletlen) Scientific Atlanta a Cisco Company , Cable modem teszteletlen hálózati táp nincs sérülést nem láttam személyes átvétel esetén 3 munkanapon belül visszavesszük ha nem felel meg postán bevállalós mérete 15 x 13.5 x 3.5 cm és 285gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/e0c1eFEIXH minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta teszteletlen készülékre nincs utólag kártalanítás
   700 Ft 0 4 nap  2 óra 50 perc