Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 7.

 Termék kategóriája: Gyűjtemény

2 db különleges szürke gyertya Termékkód: 1062359845

Jelenlegi ár: 1.780 Ft
Árverés vége: +5 perc 13 óra 25 perc
2026. Jan. 07. 23:12

Minimális ajánlat: 1.780 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1801)

Eladó 2 db egyedi szürke gyertya. Nagyobb méretűek. Mérete: 10,5 x 6 cm

A 2 féle gyertyatartót is megtalálod a termékeim között...vagy írj és segítek!:)

Kikiáltási ár: 1.780 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 06. 23:12
Árverés vége: 2026. Jan. 07. 23:12
Termék megtekintve: 115

Új kemping zuhany / wc / öltöző sátor Szuper AKCIÓ %%

Tanuljunk nyelveket! Angol nyelvkönyv Radványi Tamás - Székács Györgyn

La Pierre felső, M / 38-as méret

Új édes bagoly fülbevaló Akció

Home DHM 10LR párátlanító, 10 liter kb. 20 m2 szobához. Szuper! %

Warehouse divatos zöld fodros ruha (38/40). Hibátlan, újsz. !

Bőr különleges kockás szatyor táska

Fehér kényelmes bőr gyógyszandál mama szandál

Francia tunika v. ruha, viszkóz, szuper kényelmes

Új 100 % természetes tengeri szivacs - legkisebb

Új, öko pamut, 100 % pamut farmer overál 142/146[14

Lara Adrian A vámpír csókja c. könyv. Újszerű ! !

Új, csuklóvédő gyerek L-es méret %%

Divided halvány sárga rövid nadrág / short S-es

Enigma A huszadik század rejtélyei Új könyv! AkciÓ %%% 7;%%

Sencor gőztisztító, 1 x h. költözés miatt eladó Akció %

Új Saturn vÍzforraló, 1, 2 liter 1500 W fekete inox

Új, Arizona, 36-os sportos felső, carmen nyak CSERE is

Újszerű szépséges cirkónia köves ezüst gyűrű

Nagyon szép, Amisu kabát , Extra AKCIÓ