Az ingyenes aukciós piactér | 2021. Okt 19.

 Termék kategóriája: Baba-mama»Babaruha

# Szabadidő babanadrág kb. 98-as Termékkód: 1062125017

Fixár: 300 Ft Villámár
Árverés vége: 11 nap, 18 óra
2021. Okt. 30. 23:26

300 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (2134)

Eladó a képen látható

szabadidő nadrág
gumis derék

méret: kb.98-as

derékbőség:  2 x 22 (2x30) cm
hossz: 59 cm
anyag: polyester, pamut
 szín: rózsaszín-sárga
térdnél kopott

 Kérdésekre szívesen válaszolok!

*****************

Árverés kezdete: 2021. Szept. 30. 22:30
Árverés vége: 2021. Okt. 30. 23:26
Termék megtekintve: 555

Osztott kristály kínáló tálka

*s. Oliver fehér ujjatlan pamut blúz 42-es

**PER UNA Türkíz rövid ujjú pamut kardigán kb. 46-os

KOZIOL sörnyitó

Három darab ón kistányér

Régi madeira vitrin terítő 24x16, 5 cm

*LINEA . V Moletti szövet nadrág 50-es

Themen 1 Arbeitsbuch Ausland

# YamamaY Fehér csipkés melltartó 75B/UK34B

Régi kör alakú vászon hímzett terítő

MARC Fekete fűzős bőr férficipő 40-es

*Halványzöld csipkés alsószoknya kb. 40-es

#Sárga nyakpántos nyári ruha kb. 38/40-es

*Szép gyöngyös bizsu kitűző

Régi madeira kisterítő nipp alá 14x12 cm

*Piros gombos galléros rövid ujjú férfipóló XL

*Korall gyöngyös hosszú fülbevaló

Sucre d'Orge bababarát plüss figura

Adidas szürke szabadidőfelső 8-as

# HAPPY Fekete szatén alkalmi blézer L-es