Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 22.

Sakálok (Boros Lajos) 1983 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062240517

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 4 nap, 2 óra
2026. Jan. 26. 10:19

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13648)

Sakálok (Boros Lajos) 1983
IM-Exkluzív sorozat 4.kötet

jó állapotban van
lapélek és néhány lap enyhén foltos

Kiadó : Ifjúsági Lapkiadó Vállalat
Kiadás Éve : 1983
Azonosító : ISBN 963 422 565 9 , ISSN 0231-1194
Típus : ifjúsági regény
Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13 x 1 cm és 140gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (83-0871)
Eredeti ára : 29.- Ft

Részlet a könyvből:
Koncert
Ez a francos műbőr! Tapad mindenütt. Ha aláveszek valamit, az rossz. Ha nem, rám kenődik. Megrohadok benne. A csizma dettó. Csöpi már megint ugat. Hogy ő húzta ki a szarból a bandát. Övé a szerkó. Ő fizette a protokollt, persze, attól jött mindenki. A nagy harcsák. Zabálni a potyát. Aztán felsírni a bandát egy vicclap hátsó felére. Nyaljátok ki! Ez a rohadt cipzár bekapta a szőrt a lábamon. Ha visszahúzom, akkor is tépi, ha felhúzom akkor is. Hát akkor szakadjon! Már megint a Csöpi, azzal a cingár lábaival, itt mászkál az orrom előtt. Persze, majd nyugaton! A bőrünk alatt is bőr lesz. Milyen cuccokat hozunk majd! Az! Mint a Hófehérke, amikor egyedül megy az erdőben! Majd a vámosok lekapják a sityakot: "erre tessék, zenész elvtársurak, részünkről a megtiszteltetés!" Hogy ő már elintézett különb dolgokat is. A nagykutyáknál. Biztos csóválta a farkukat. Azt szeretik a nagykutyák. Meg a nagymacskát. Azok dorombolnak. Hogy tudnak a nagymacskák dorombolni! Ezt már nem tudja a Csöpi. Honnan is tudná? Mi persze tartjuk a pofánkat. Nyeljük a nyálat. Bár köpni se volna sikktelen, de mi nyeljük. Kinn már tombolnak a tinik. A Nágel, az hecceli őket. Versikéket tanít nekik. Hol a napszemüvegem? Kell nekem, hogy lássák a pofámat? Hol a napszemüvegem? A Nágel most vezényel a szék karfájával. Ezt mindig megeszik. Na, itt a diri a házból. Hogy aztán semmi cirkusz. Még hogy aztán semmi cirkusz! A bevétel az oké, a tini pénze kell? A jókedve nem? Debizonyishogy cirkusz. A javából. Nem is tudom, ki a bohóc. Az egyik biztos én vagyok.

Tartalomjegyzék (SK) :
Koncert 5
Egy nagy pofon 10
Egy vidéki buli 16
Kórház 27
Kezdek sztár lenni 31
Menekülés 43
Finesszel az éjszakában 47
A sztár együttes 53
Egy sztár lakásán 55
Séta haza 63
Reggel egy zsúfolt lakásban 69
Nyári koncert 73
A túlkapás következményei 87
Egy rövid éjszaka 88
A televízióban 91
Az utcán 100
Először a rádióban 103
Másodszor a rádióban 107
Betöröm Csöpi pofáját 109
Másodszor a tévében 111
A nagy megbeszélés 115
Az "E"-ben 123
Szilva lakásán 127
Megint az "E"-ben 128
Egy ajánlat a Sztár-tól 130
A helyes mefejtés 132
Epilógus 145
Levelező társakak keresünk 149

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/aVk9qm9iyY

Árverés kezdete: 2025. Dec. 27. 10:19
Árverés vége: 2026. Jan. 26. 10:19
Termék megtekintve: 603

Színes UFO 1994/5 Május (6. szám) 6kép+tartalom

Végjáték a Duna Mentén (Bokor Péter) 1982 (foltmentes 1; 6kép+tartalom

BlackBerry 8700g (Ver. 7) 2006 (30-as)

Madonna - The Best (I. ) kazetta (teszteletlen& #41;

Vérző Spanyolország (Constancia de la Mora) 1949 (8kép+tartalom )

A Félarcú Asszony (Három Német Kisregény) 1999 (újszerű) 9kép+tartalom

Földrajzi Atlasz 6-8. (1989) viseltes (5kép+tartalom )

Remington Hálózati Táp 9. 5V 200mA 1. 9VA (FW 4199) tesztelve

Az Omnibusz Utasai I. (Louis Aragon) 1976 (8kép+tartalom )

Kerékpár Első Lámpa Power Beam (Ver. 2) sérült, hiányos

Szép Lak 1999/2. szám Február (6kép+tartalom ) foltmentes

Tisztességtelen Ajánlat (Margaret Evans Porter) 2002 (5kép+tartalom )

Maxell CD-R 80 PR 700MB (CD nyomtatható) Japan (bontatlan) ;

RCA Kábel (Ver. 47) 150cm (új)

Nahát 1998/6 Június (3kép+tartalom )

Autó Motor 1994/24 (10kép+tartalo m)

Noé Bárkája (Surányi Miklós) 1927 (5kép+tartalom )

Harmadik Szem 1992/Június (11. szám) 5kép+tartalom

Szalvéta (Ver. 95) papír (retró)

A Gandzsa Urai (Don Winslow) 2012 (8kép+tartalom )