Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Márc 28.

Amaro Atya Bűne (Eca de Queiros) 1977 (Ver.2) sérült (8kép+tartalom) Termékkód: 1062313159

Fixár: 100 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 7 nap, 22 óra
2024. Ápr. 05. 17:17

100 Ft Villámár

  zozozozo (38 ) starY.gif
  Minősítések száma: 38
Pozitív minősítés: 38 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (10216)

Amaro Atya Bűne (Eca de Queiros) 1977 (Ver.2) sérült

sérült az 5-6.oldal alsó sarka hiányzik és a szöveget is érinti, előzéklap is hiányzik, máshol nem hiányos
rendben olvasható, nem esik szét
legtöbb lap enyhén foltos, pár lap erősebben, kötés megnyít a borítónál
gerince sérült, díszborító nincs, könyvtári volt

Kiadó : Európa Könyvkiadó
Kiadás Éve : 1977 , 2.kiadás , 52.300 példány
Eredeti címe : O crime do padre Amaro (forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/587454)
Nyelve : Magyar , fordította: Ábel Olga és Kordás Ferenc
Azonosító : ISBN 963 07 1352 7
Típus : filmregény
Oldalak száma : 484-2! oldal a borítóval együtt
Mérete : 21 x 13 x 2.5 cm és 460gramm
Készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (76.3614)
Eredeti ára : 44.- Ft

A nagy múlt századi portugál író világhírű regénye egy hivatástudati válsággal küszködő fiatal pap és egy vakbuzgó úrilány tragikus szerelmének története egy álmos kisváros képmutató közegében. A gátlásos és buja Amaro mind mélyebbre süllyed tilalmas mámorukba, és mire végül jóvátehetetlen tettre ragadtatja magát, teljes komorságában tárul fel előttünk a szenteskedő kispolgári erkölcs embertelensége.

imgbox.com/g/cGNoJqzqlf

postán csak összevásárlás esetén éri meg

Árverés kezdete: 2024. Márc. 06. 16:17
Árverés vége: 2024. Ápr. 05. 17:17
Termék megtekintve: 128

Kínai Porcelán Teás Bögre

Romana 60. Vakszerencse (Bethany Campbell) 1994 (6kép+tartalom )

Ha a Háborúnak Vége (Danielle Steel) 1998 (8kép+tartalom )

Top Gun 1993/12 (sérült) nem hiányos

Finta és Társai Építész Stúdió 2001 Referenciakatalógu s

TP-Link TL-WR340GD WiFi Router (működik de teszteletlen)

Két Ugrás az Ismeretlenbe (Földes Pál) 1975 (7kép+tartalom )

Szívhang 249. Nemzedékek Bölcsessége (Lori Wilde) 2004 (2kép+tartalom )

Rókacsapda (Frank Cockney) 1990 (5kép+tartalom )

A Parlamenter (Barát Endre) 1954 (8kép+tartalom )

Bianca 24. Ne Félj Tőlem (Alison Fraser) 1993 (Romantikus 1;

Romana 198. Mámoros Kijózanodás (Pamela Burford) 1999 (6kép+tartalom )

A Legjobb Roma Viccek

Romana 134. Férfi a Talpán (Miranda Lee) 1997 (6kép+tartalom )

20. Századi Magyar Festészet és Szobrászat (1986) újszerű (9kép+tart. )

Reader's Digest Válogatás 2000/2 Február (6kép+tartalom )

Kalocsai Virágok (Lengyel Györgyi) 1983 (szétesik) 5kép+tartalom

GOKO UF2 Fényképező Üres Doboza (kb. 1984)

Mobil Tok (Ver. 4) Szilikon Átlátszó (használt)

Sony Ericsson K700i (2004) Üres Doboz (tojástartóval )