Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 20.

» Gyerek

 Termék kategóriája: Egészség, szépség»Bio termékek

Bio, organikus jojoba olaj, 50 ml. CSodás! NÉZD! Extra AKCIÓ %% Termékkód: 1062330706

Jelenlegi ár: 998 Ft
Árverés vége: +5 perc 1 óra 55 perc
2026. Jan. 20. 19:40

Minimális ajánlat: 998 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1791)

 Minősített, kiváló minőségű BIO jojoba olaj, 100 %-os !! Imádni fogod!:)

A nagyot felbontottam és higiénikusan mértem ki egy 50 ml-s gyógyszertári sötétbarna üvegbe belőle.

A jojoba olaj minden bőrtípus számára megfelelő választás: • száraz bőr esetén fokozza a bőr hidratáltságát, rugalmasságát, segít megtartani a hámréteg nedvességtartalmát • antibakteriális hatású, növeli a bőr ellenálló képességét, szabályozza a faggyútermelést, ezért zsíros, pattanásos, aknés bőrre is nagy segítség • összehúzza a pórusokat, csökkenti a mitesszerek kialakulását • pikkelysömör esetén is ajánlott, kezelhetünk vele kisebb bőrgyulladásokat Használata: A bőr letisztítása után nedves kézzel masszírozd a bőrbe a kívánt mennyiséget. Jojoba olaj - a természetes hajkondicionáló A jojoba olajat természetes hajkondicionálóként is nyugodtan kipróbálhatod, hidratáló hatását nem csak a bőrödön élvezheted, különösen erőteljes a hajápoló hatása is. Tökéletesen helyettesíti a mesterséges anyagokkal teli hajkondicionálókat. A jojoba olaj képes belülről hidratálni a hajat, így fényessé és puhává varázsolja azt. Behatol a haj szerkezetébe, így segít a töredezettségeket is helyreállítani. A jojoba olaj a fejbőrbe masszírozva elősegíti a szőrtüszők kitisztulását, így a haj élénk fényű és erősebb szálú, könnyen fésülhető, rugalmas, puha és csillogó marad. A jojoba olaj rendszeres használata segít megakadályozni a hajvégek töredezését, erős és fényes hajat eredményez. Megszünteti a viszkető fejbőrt, csökkentheti a hajhullást. Borotválkozás, gyantázás után gyakran kipattogzik a bőröd? A Jojoba olaj segítségedre lesz! Használj borotválkozás előtt jojoba bőrápoló olajat, ami felkészíti bőröd, hogy tökéletesen sima borotvált hatást érj el, megakadályozva a gyakori pörsenéseket és a bőr kipattogzását. Gyantázás után finoman masszírozz a bőrbe jojoba olajat, ami megnyugtatja az irritált bőrt és táplálja a sérült hámréteget. Természetes arctisztítás jojoba olajjal A jojoba bőrápoló olaj eredményesen tisztítja a bőrt, így sminklemosóként is kiválóan működik. A jojoba olajból csepegtess egy nedves vattára és töröld át gyengéden az arcodat vele. Jojoba olaj, mint ajakápoló Az olaj az ajkakon alkalmazva védőréteget hoz létre, ami megakadályozza az ajkak kiszáradását és kicserepesedését, mivel segít a nedvesség megtartásában.

Kikiáltási ár: 998 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 19. 19:40
Árverés vége: 2026. Jan. 20. 19:40
Termék megtekintve: 687

Újsz. Fishbone XS-es kardigán virágokkal

Új Pink Loop különleges piros-fehér felső blúz Akció %%

Eredeti Keyo, enyhén koptatott, egyedi rózsaszín mini szoknya

Új V Singularu réz gyűrú arany bevonat 11. 990 Ft h. Akció% Ajándék dob

ÓRIÁSI AKCIÓ Újsz. eredeti S-es Vila fekete szőrmés mellény Akció %%

1 x h. orgona lila síkabát Crivit Akció

Újszerű, nagyon csinos, egyedi fazonú mini

Csíkos karkötő / karperec a Zarából

Új, Sisters Point arany színű L-es boleró, hibás 8. 000 Ft h.

Férfi szövött boxer Bio pamut! , XL-es, kockás

80 B-s piros pamut, szuper minőségű melltartó

Új Jens hamburger prés 5, 5 euro helyett Németországból

Csinos strassz köves csíkos csinos pulóver

Szép állapotú rózsaszín csipkés egyedi top Akció

Új gyönyörű földig éri biopamut ruha, M-

Új szépséges Panarom puha nesszeszer táska

Befejezésre váró, édes, vállkidobós, kármen különleges crop felső

Müller Péter: Örömkönyv jó állapotban! Akció!

Új csodaszép (vastag) 2024-es holdnaptár

Új Panarom világra hozó masszázsolaj 4. 990 Ft h. Akció %%