Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 11.

 Termék kategóriája: Egészség, szépség»Bio termékek

Bio, organikus jojoba olaj, 50 ml. CSodás! NÉZD! Extra AKCIÓ %% Termékkód: 1062330706

Jelenlegi ár: 998 Ft
Árverés vége: +5 perc 13 óra 33 perc
2026. Jan. 11. 17:18

Minimális ajánlat: 998 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1789)

 Minősített, kiváló minőségű BIO jojoba olaj, 100 %-os !! Imádni fogod!:)

A nagyot felbontottam és higiénikusan mértem ki egy 50 ml-s gyógyszertári sötétbarna üvegbe belőle.

A jojoba olaj minden bőrtípus számára megfelelő választás: • száraz bőr esetén fokozza a bőr hidratáltságát, rugalmasságát, segít megtartani a hámréteg nedvességtartalmát • antibakteriális hatású, növeli a bőr ellenálló képességét, szabályozza a faggyútermelést, ezért zsíros, pattanásos, aknés bőrre is nagy segítség • összehúzza a pórusokat, csökkenti a mitesszerek kialakulását • pikkelysömör esetén is ajánlott, kezelhetünk vele kisebb bőrgyulladásokat Használata: A bőr letisztítása után nedves kézzel masszírozd a bőrbe a kívánt mennyiséget. Jojoba olaj - a természetes hajkondicionáló A jojoba olajat természetes hajkondicionálóként is nyugodtan kipróbálhatod, hidratáló hatását nem csak a bőrödön élvezheted, különösen erőteljes a hajápoló hatása is. Tökéletesen helyettesíti a mesterséges anyagokkal teli hajkondicionálókat. A jojoba olaj képes belülről hidratálni a hajat, így fényessé és puhává varázsolja azt. Behatol a haj szerkezetébe, így segít a töredezettségeket is helyreállítani. A jojoba olaj a fejbőrbe masszírozva elősegíti a szőrtüszők kitisztulását, így a haj élénk fényű és erősebb szálú, könnyen fésülhető, rugalmas, puha és csillogó marad. A jojoba olaj rendszeres használata segít megakadályozni a hajvégek töredezését, erős és fényes hajat eredményez. Megszünteti a viszkető fejbőrt, csökkentheti a hajhullást. Borotválkozás, gyantázás után gyakran kipattogzik a bőröd? A Jojoba olaj segítségedre lesz! Használj borotválkozás előtt jojoba bőrápoló olajat, ami felkészíti bőröd, hogy tökéletesen sima borotvált hatást érj el, megakadályozva a gyakori pörsenéseket és a bőr kipattogzását. Gyantázás után finoman masszírozz a bőrbe jojoba olajat, ami megnyugtatja az irritált bőrt és táplálja a sérült hámréteget. Természetes arctisztítás jojoba olajjal A jojoba bőrápoló olaj eredményesen tisztítja a bőrt, így sminklemosóként is kiválóan működik. A jojoba olajból csepegtess egy nedves vattára és töröld át gyengéden az arcodat vele. Jojoba olaj, mint ajakápoló Az olaj az ajkakon alkalmazva védőréteget hoz létre, ami megakadályozza az ajkak kiszáradását és kicserepesedését, mivel segít a nedvesség megtartásában.

Kikiáltási ár: 998 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 10. 17:18
Árverés vége: 2026. Jan. 11. 17:18
Termék megtekintve: 673

Új gyapjú ? huzattal melegvizes palack Akció

LED-es vörös fényterápiás felakasztható lámpa. Szuper %%

Új karkötő Ciprusról kis 1 kő kiesett Extra Akció %%

Csodaszép csillogó sál pihe-puha Akció

Kleopátra Három birodalom királynője

Hastánc kezdőknek - Csípő, fenék és comb DVD

Új Dr. Punto Rosso gyógypapucs 9. 990 Ft helyett Akció %%

Új édes telefon % fényképező táska narancs virágos

Utazás a Föld körül Ezerszínű Európa hatalmas könyv 5. 000 Ft h.

Erdélyi Margit - Nyelkalauz angol % német vendéglátás

Csipkés rózsaszín atléta f. top Akció %%

Erdeti Bugatti cipő szatyor

Új nyeles tea v. fűszertojás. Teaszűrő AKCIÓ %%

AKCIÓ %% SZERESD ÖNMAGAD, ÉS MINDEGY, KIVEL ÉLSZ c. könyv. Új

Nagyon különleges, szuper csinos melltartó 80 B Akció %%

Új pöttyös mini ruha vörösesbarna

Új Braun hajsimító kerámia bevonatos EXTRA AKCIÓ

Carol Drinkwater Molly c. könyv

Új Saturn vÍzforraló, 1, 2 liter 1500 W fekete inox

Norman Mailer Szarvaspark c. könyv Újszerű ! !