Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 4.

 Termék kategóriája: Egészség, szépség»Bio termékek

Bio, organikus jojoba olaj, 50 ml. CSodás! NÉZD! Extra AKCIÓ %% Termékkód: 1062330706

Jelenlegi ár: 998 Ft
Árverés vége: +5 perc 5 óra 1 perc
2026. Jan. 04. 16:35

Minimális ajánlat: 998 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1781)

 Minősített, kiváló minőségű BIO jojoba olaj, 100 %-os !! Imádni fogod!:)

A nagyot felbontottam és higiénikusan mértem ki egy 50 ml-s gyógyszertári sötétbarna üvegbe belőle.

A jojoba olaj minden bőrtípus számára megfelelő választás: • száraz bőr esetén fokozza a bőr hidratáltságát, rugalmasságát, segít megtartani a hámréteg nedvességtartalmát • antibakteriális hatású, növeli a bőr ellenálló képességét, szabályozza a faggyútermelést, ezért zsíros, pattanásos, aknés bőrre is nagy segítség • összehúzza a pórusokat, csökkenti a mitesszerek kialakulását • pikkelysömör esetén is ajánlott, kezelhetünk vele kisebb bőrgyulladásokat Használata: A bőr letisztítása után nedves kézzel masszírozd a bőrbe a kívánt mennyiséget. Jojoba olaj - a természetes hajkondicionáló A jojoba olajat természetes hajkondicionálóként is nyugodtan kipróbálhatod, hidratáló hatását nem csak a bőrödön élvezheted, különösen erőteljes a hajápoló hatása is. Tökéletesen helyettesíti a mesterséges anyagokkal teli hajkondicionálókat. A jojoba olaj képes belülről hidratálni a hajat, így fényessé és puhává varázsolja azt. Behatol a haj szerkezetébe, így segít a töredezettségeket is helyreállítani. A jojoba olaj a fejbőrbe masszírozva elősegíti a szőrtüszők kitisztulását, így a haj élénk fényű és erősebb szálú, könnyen fésülhető, rugalmas, puha és csillogó marad. A jojoba olaj rendszeres használata segít megakadályozni a hajvégek töredezését, erős és fényes hajat eredményez. Megszünteti a viszkető fejbőrt, csökkentheti a hajhullást. Borotválkozás, gyantázás után gyakran kipattogzik a bőröd? A Jojoba olaj segítségedre lesz! Használj borotválkozás előtt jojoba bőrápoló olajat, ami felkészíti bőröd, hogy tökéletesen sima borotvált hatást érj el, megakadályozva a gyakori pörsenéseket és a bőr kipattogzását. Gyantázás után finoman masszírozz a bőrbe jojoba olajat, ami megnyugtatja az irritált bőrt és táplálja a sérült hámréteget. Természetes arctisztítás jojoba olajjal A jojoba bőrápoló olaj eredményesen tisztítja a bőrt, így sminklemosóként is kiválóan működik. A jojoba olajból csepegtess egy nedves vattára és töröld át gyengéden az arcodat vele. Jojoba olaj, mint ajakápoló Az olaj az ajkakon alkalmazva védőréteget hoz létre, ami megakadályozza az ajkak kiszáradását és kicserepesedését, mivel segít a nedvesség megtartásában.

Kikiáltási ár: 998 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 16:35
Árverés vége: 2026. Jan. 04. 16:35
Termék megtekintve: 656

Új, különleges UV szűrős, minőségi napszemüveg szuper áron!

Újsz. norvég mintás vastag pulóver piros fekete Eladva ! !

Új, fehér lecsapódás gátló wc ülőke

Új, gyönyőrű medál méz. cirkóniával!

Csodaszép lazac pinkes színű egyedi felső

Új, fehér, bőr hatású extra egyedi öv Szinte ingyen! !

Bőr szerkós nagy mackó maci Akció %

Új, Gyógyhatású/kompre ssziós harisnya, 2-es Extra Akció!

Sheila Martens Nathifa - igaz történet alapján

Csini felső Görögországból, selymes Újsz.

Joanne Harris Chocolat (Chocolat 1. ) angol nyelvű könyv

Csinos fényes anyagú, elegáns csillogó gombú v. barna nadrág L-es

Alig használt puha meleg csíkos pulóver

Csinos fekete cipő kiváló min. 7. 490 Ft h. AKCIÓ %%% 7;

Clatronic ZP 3066 citrusprés, Újszerű! AKCIÓ!

Szuper torta fűrész Szuper kedvezménnyel! Új!

1001 otthoni gyógyír szuper jó könyv 448 oldal ! !

Dr. Weixl Várhegyi László: Mit egyek, hogy egészséges legyek?

ÚJ, MANGO PINK EGYEDI KISTÁSKA 6. 995 FT

Új S-es harisnya 2 db / csomag Szuper áron %%