Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 12.

 Termék kategóriája: Egészség, szépség»Bio termékek

Bio, organikus jojoba olaj, 50 ml. CSodás! NÉZD! Extra AKCIÓ %% Termékkód: 1062330706

Jelenlegi ár: 998 Ft
Árverés vége: +5 perc 9 óra 15 perc
2026. Jan. 12. 17:18

Minimális ajánlat: 998 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1495)

 Minősített, kiváló minőségű BIO jojoba olaj, 100 %-os !! Imádni fogod!:)

A nagyot felbontottam és higiénikusan mértem ki egy 50 ml-s gyógyszertári sötétbarna üvegbe belőle.

A jojoba olaj minden bőrtípus számára megfelelő választás: • száraz bőr esetén fokozza a bőr hidratáltságát, rugalmasságát, segít megtartani a hámréteg nedvességtartalmát • antibakteriális hatású, növeli a bőr ellenálló képességét, szabályozza a faggyútermelést, ezért zsíros, pattanásos, aknés bőrre is nagy segítség • összehúzza a pórusokat, csökkenti a mitesszerek kialakulását • pikkelysömör esetén is ajánlott, kezelhetünk vele kisebb bőrgyulladásokat Használata: A bőr letisztítása után nedves kézzel masszírozd a bőrbe a kívánt mennyiséget. Jojoba olaj - a természetes hajkondicionáló A jojoba olajat természetes hajkondicionálóként is nyugodtan kipróbálhatod, hidratáló hatását nem csak a bőrödön élvezheted, különösen erőteljes a hajápoló hatása is. Tökéletesen helyettesíti a mesterséges anyagokkal teli hajkondicionálókat. A jojoba olaj képes belülről hidratálni a hajat, így fényessé és puhává varázsolja azt. Behatol a haj szerkezetébe, így segít a töredezettségeket is helyreállítani. A jojoba olaj a fejbőrbe masszírozva elősegíti a szőrtüszők kitisztulását, így a haj élénk fényű és erősebb szálú, könnyen fésülhető, rugalmas, puha és csillogó marad. A jojoba olaj rendszeres használata segít megakadályozni a hajvégek töredezését, erős és fényes hajat eredményez. Megszünteti a viszkető fejbőrt, csökkentheti a hajhullást. Borotválkozás, gyantázás után gyakran kipattogzik a bőröd? A Jojoba olaj segítségedre lesz! Használj borotválkozás előtt jojoba bőrápoló olajat, ami felkészíti bőröd, hogy tökéletesen sima borotvált hatást érj el, megakadályozva a gyakori pörsenéseket és a bőr kipattogzását. Gyantázás után finoman masszírozz a bőrbe jojoba olajat, ami megnyugtatja az irritált bőrt és táplálja a sérült hámréteget. Természetes arctisztítás jojoba olajjal A jojoba bőrápoló olaj eredményesen tisztítja a bőrt, így sminklemosóként is kiválóan működik. A jojoba olajból csepegtess egy nedves vattára és töröld át gyengéden az arcodat vele. Jojoba olaj, mint ajakápoló Az olaj az ajkakon alkalmazva védőréteget hoz létre, ami megakadályozza az ajkak kiszáradását és kicserepesedését, mivel segít a nedvesség megtartásában.

Kikiáltási ár: 998 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 11. 17:18
Árverés vége: 2026. Jan. 12. 17:18
Termék megtekintve: 676

Rákos Sándor Kiáltásnyi csönd c. könyv

Gyönyörű 40-es fekete bársony csinos cipő, alap darab! NÉzd! AkciÓ

Újsz. fekete apró köves kesztyű Belgiumból

Fekete csinos, különleges bőr szandál

Bézs - pink táska . . soha nem volt használva!

Baba takaró vaj színű, biopamut AKCIÓ %%

Újszerű barna csíkos nadrág Akció %%

Új GOTS biopamut zokni 5 fél szín AKCIÓ %%

Újszerű bordó mintás felső L-es

Új, Bellissima felső kesztyűvel, lila, Akció!

Új Bella fekete harisnya 4-es Akció %%

Új ökotextil harisnya 10 den-es S-es 1. 299 Ft h.

Napelemes univerzális távirányító, Új! Nézd! AKCIÓ %%

Újszerű csinos pink halász nadrág

Új, gyönyörű fluorit ásvány nyaklánc

Promod szürke velúrbőr kényelmes bokacsizma csizma 39-es

Új, csuklóvédő gyerek L-es méret %%

Original Swish Jeans farmer nadrág 7. 990 Ft h. Akció %%

Újsz. biopamut gyönyörű virágos pizsama v. szabadidő nadrág

Egymás szemében - Pártatlanul a párkapcsolatokról