Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 16.

 Termék kategóriája: Egészség, szépség»Bio termékek

Bio, organikus jojoba olaj, 50 ml. CSodás! NÉZD! Extra AKCIÓ %% Termékkód: 1062330706

Jelenlegi ár: 998 Ft
Árverés vége: +5 perc 6 óra 44 perc
2026. Jan. 16. 17:18

Minimális ajánlat: 998 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1726)

 Minősített, kiváló minőségű BIO jojoba olaj, 100 %-os !! Imádni fogod!:)

A nagyot felbontottam és higiénikusan mértem ki egy 50 ml-s gyógyszertári sötétbarna üvegbe belőle.

A jojoba olaj minden bőrtípus számára megfelelő választás: • száraz bőr esetén fokozza a bőr hidratáltságát, rugalmasságát, segít megtartani a hámréteg nedvességtartalmát • antibakteriális hatású, növeli a bőr ellenálló képességét, szabályozza a faggyútermelést, ezért zsíros, pattanásos, aknés bőrre is nagy segítség • összehúzza a pórusokat, csökkenti a mitesszerek kialakulását • pikkelysömör esetén is ajánlott, kezelhetünk vele kisebb bőrgyulladásokat Használata: A bőr letisztítása után nedves kézzel masszírozd a bőrbe a kívánt mennyiséget. Jojoba olaj - a természetes hajkondicionáló A jojoba olajat természetes hajkondicionálóként is nyugodtan kipróbálhatod, hidratáló hatását nem csak a bőrödön élvezheted, különösen erőteljes a hajápoló hatása is. Tökéletesen helyettesíti a mesterséges anyagokkal teli hajkondicionálókat. A jojoba olaj képes belülről hidratálni a hajat, így fényessé és puhává varázsolja azt. Behatol a haj szerkezetébe, így segít a töredezettségeket is helyreállítani. A jojoba olaj a fejbőrbe masszírozva elősegíti a szőrtüszők kitisztulását, így a haj élénk fényű és erősebb szálú, könnyen fésülhető, rugalmas, puha és csillogó marad. A jojoba olaj rendszeres használata segít megakadályozni a hajvégek töredezését, erős és fényes hajat eredményez. Megszünteti a viszkető fejbőrt, csökkentheti a hajhullást. Borotválkozás, gyantázás után gyakran kipattogzik a bőröd? A Jojoba olaj segítségedre lesz! Használj borotválkozás előtt jojoba bőrápoló olajat, ami felkészíti bőröd, hogy tökéletesen sima borotvált hatást érj el, megakadályozva a gyakori pörsenéseket és a bőr kipattogzását. Gyantázás után finoman masszírozz a bőrbe jojoba olajat, ami megnyugtatja az irritált bőrt és táplálja a sérült hámréteget. Természetes arctisztítás jojoba olajjal A jojoba bőrápoló olaj eredményesen tisztítja a bőrt, így sminklemosóként is kiválóan működik. A jojoba olajból csepegtess egy nedves vattára és töröld át gyengéden az arcodat vele. Jojoba olaj, mint ajakápoló Az olaj az ajkakon alkalmazva védőréteget hoz létre, ami megakadályozza az ajkak kiszáradását és kicserepesedését, mivel segít a nedvesség megtartásában.

Kikiáltási ár: 998 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 15. 17:18
Árverés vége: 2026. Jan. 16. 17:18
Termék megtekintve: 681

Új, fekete bőr hatású öv, vajpuha AKCIÓ

Új, zippzárhibás R-Marks farmernadrág - 70 % NINCS MIN. ÁRA %%

Minőségi H&M csinos homok barna hárem nadrág Akció %%

ESMARA ÖKOTEX (KÁROSANYAG MENTES, BEVIZSGÁLT! ) FEHÉR BUGYI PAMUT, L-ES

Új, nagyon szép fehér egyedi elegáns felső. Extra AKCIÓ

Új gyönyörű égszínkék v. türkizkék GOTS biopamut short

Csíkos strandtáska alkalmi áron eladó Táska Akció %%

Irwin Shaw Ha meghal a szeretet

Gyönyörű, elegáns, láncos pénztárca, 2. 999 Ft h. Akció!

Joanne Harris: Csokoládé c. könyv angolul ! !

Új telefon tartó táska övtáska - futáshoz is Szuper!

Új, eredeti Scotch & Soda mobil tartó, fekete, bőr! - 50 % AKCIÓ

Új, 38-as pink vászon hímzett talpú egyedi papucs

Gyönyörű arany gyöngyös fülbevaló 4. 990 Ft h.

Egyedi Cortina szuper kényelmes bokacsizma, szürke, 39-es

DR. PUNTO ROSSO CSILLOGÓ LILA CIPŐ, 24 AKCIÓ %

My Love feliratú fehér póló Akció

Új V Singularu réz gyűrú arany bevonat 11. 990 Ft h. Akció% Ajándék dob

Újszerű, kordbársony, barna blézer zakó Árzuhanás ! !

Újsz, szájharmónika, harmónika Akció %%