Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 21.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Női ruha

Csodaszép, könnyű nyári zöld ruha M/L Termékkód: 1062360757

Jelenlegi ár: 5.980 Ft
Árverés vége: +5 perc 18 óra 11 perc
2026. Jan. 21. 22:35

Minimális ajánlat: 5.980 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1791)

 Újszerű, 1 x volt rajtam rövid ideig, de nekem annyira nem stílusom, ezért őt is inkább eladom. Külföldről hozta a párom.

Költözés miatt kiárusítok mindent, érdemes szétnézni!

Alkudozni ér több termék vásárlása esetén!:)

Kikiáltási ár: 5.980 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 20. 22:35
Árverés vége: 2026. Jan. 21. 22:35
Termék megtekintve: 122

Új, mágneses műszempilla Nem káros, mert nem kell ragasztó hozzá!

Új, csinos fehér póló AKCIÓ %%

Új iránytű óra Szuper! 50 % Akció %%

Új Epsom só, 1 kg keserűsó - Magnézium - szulfát

Terranova világoskék mini szoknya

Új hűtő mágnes több féle. darabra

Új, címkés, eredeti Benetton farmer short %%

Újszerű fehér pillangós pamut könnyű felső

Újszerű, gyönyörű csillogó narancs színű pulcsi

Mintalyukasztó jávorszarvas rénszarvas, édes Karácsony %%

ÚJ, RÓZSASZÍN LENVÁSZON ÉS VISZKÓZ SZUPER RUHA EXTRA AKCIÓ %%

Újsz. Ice bronzos csillogó gyönyörű top AKCIÓ!

Újsz. eredeti Marco Donati velúrbőr vagány cipő

Új Mango pink szegecses táska AKCIÓÓÓ %%

Új biopamut libás kis kötény AKCIÓ

Újsz. kekizöld Amisu garbó nyakű csinos ruha.

Bio, organikus jojoba olaj, 50 ml. CSodás! NÉZD! Extra AKCIÓ %%

Jack London A Lady c. könyv

Erdős Mihály: Parasztház tájkép akril festmény 43 x 55, 5 cm

Barackvirág rózsás nagy törölköző