Az ingyenes aukciós piactér | 2021. Dec 5.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Gazdaság, üzlet

Veres- Hoffmann-Kozák Bevezetés a piackutatásba Új! Termékkód: 1062142070

Fixár: 4.750 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 23 óra 53 perc
2021. Dec. 06. 14:39

4.750 Ft Villámár

  Lillyana82 (2 )
  Minősítések száma: 2
Pozitív minősítés: 2 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (434)

Hoffmann Márta - Kozák Ákos - Veres Zoltán

Bevezetés a piackutatásba

512 oldal!!!

Kiadó:

Oldalak száma:
512
Borító:
CÉRNAFŰZÖTT, KEMÉNYTÁBLÁS
Súly:
1060 gr
ISBN:
9789630582926
Nyelv:
MAGYAR
Kiadás éve:
2009
Árukód:
2097083 / 1013401
Formátum:
A 5 210 X 148

A régi nagy marketingmesében a piackutatás amolyan szegénylegény. Gondolatvilága enyhén vagy teljesen kopottas, szürke eminenciás csuhát visel, mindig a nagy arc(ulat)ú marketing királylány árnyékában jár, anyja a mostohája, kocka a feje és "módszertani" nyelven beszél. Mindig másokat szolgál, teszi azt, amit a marketing szerint kell és közben gyönyörűséges "folyamati" elszigeteltségben él. Az új mesében a szegénylegény már inkább "szerénylegény", aki természetes és elengedhetetlen része a marketingfolyamatoknak, aki stratégiai irányokat gyárt, aki nemet mond a kicsinyes problémákra és aki mer nagyban gondolkodni.

http://www.libri.hu/konyv/hoffmann_marta.bevezetes-a-piackutatasba.html

Árverés kezdete: 2021. Dec. 05. 14:39
Árverés vége: 2021. Dec. 06. 14:39
Termék megtekintve: 1086

Új, pihe-puha plüss hód szuper cuki!

Új, gyönyörű 38-as fekete bársony csinos cipő, alap darab! NÉzd! AkciÓ

Édes szőrös szürkés csizma 39 Debrecen

Újszerű, sötétkék nesszeszer tükörrel smink táska

Új, fekete, csodás gyöngyös nesszeszer. Extra Akció!

Egyedi Sorry rózsaszín sídzseki, vízlepergető

1 x használt. gyönyörű piros ezüst csillogású pulcsi INGYEN POSTA CS. A

Férfi boxer alsónadrág boxeralsó Biopamut BIO Organic

Új hialuronsav komplex Wisetree Naturals WTN ! Legjobb !

Lakk szép sötétbarna pénztárca olcsón!

Új, Gyógyhatású/kompre ssziós harisnya, 2-es Extra Akció!

Alekszandr Beljajev A levegőkereskedő

Újsz. kagyló rózsaszínes nyaklánc Korfuról!

Meseszép horgolások - 18 horgolt tárgy a tündérmesék birodalmából

Új gyönyörű alkalmi ruha, nagyon csinos! Akció! Ekrü színben

BIO, finomítatlan, igazi Shea (karité) vaj! Akció!

Elefánt fityegő medál, tibeti ezüst 5 db

Új, L-es bordó Orsay kövekkel díszített felső

Papír zacskó ( újrapapír ) , 500 g-os, ÖKO 10 db

Nyári narancs színű, csodás, flitteres felső, blúz Olcsó