Az ingyenes aukciós piactér | 2021. Aug 3.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Gazdaság, üzlet

Veres- Hoffmann-Kozák Bevezetés a piackutatásba Új! Termékkód: 1062142070

Fixár: 4.750 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 46 perc 31 másodperc
2021. Aug. 03. 09:34

4.750 Ft Villámár

  Lillyana82 (2 )
  Minősítések száma: 2
Pozitív minősítés: 2 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (425)

Hoffmann Márta - Kozák Ákos - Veres Zoltán

Bevezetés a piackutatásba

512 oldal!!!

Kiadó:

Oldalak száma:
512
Borító:
CÉRNAFŰZÖTT, KEMÉNYTÁBLÁS
Súly:
1060 gr
ISBN:
9789630582926
Nyelv:
MAGYAR
Kiadás éve:
2009
Árukód:
2097083 / 1013401
Formátum:
A 5 210 X 148

A régi nagy marketingmesében a piackutatás amolyan szegénylegény. Gondolatvilága enyhén vagy teljesen kopottas, szürke eminenciás csuhát visel, mindig a nagy arc(ulat)ú marketing királylány árnyékában jár, anyja a mostohája, kocka a feje és "módszertani" nyelven beszél. Mindig másokat szolgál, teszi azt, amit a marketing szerint kell és közben gyönyörűséges "folyamati" elszigeteltségben él. Az új mesében a szegénylegény már inkább "szerénylegény", aki természetes és elengedhetetlen része a marketingfolyamatoknak, aki stratégiai irányokat gyárt, aki nemet mond a kicsinyes problémákra és aki mer nagyban gondolkodni.

http://www.libri.hu/konyv/hoffmann_marta.bevezetes-a-piackutatasba.html

Árverés kezdete: 2021. Aug. 02. 09:34
Árverés vége: 2021. Aug. 03. 09:34
Termék megtekintve: 1019

Zöld, különleges, Avon táska strandtáska Szuper olcsón!

Kutya abc (DVD) AKCIÓ

Új Next alkalmi felső blúz 10 / 38 AKCIÓ

ÚJSZ. ZÖLD EVŐESZKÖZ EDÉNY SZÁRÍTÓ + CSEPEGTETŐ EXTRA AKCIÓ!

Kása gyöngy, 3 mm világoskék színű 20!

Dr. Barta Tamás - Tóth Tihamér Vállalkozástan

Új, piros, édes póráz, nagyobb kutyáknak

Új, M-es eredeti Mango cicanadrág, csillogó! Akció!

Új, barna csinos ruha, alkalomra is! Akció

Új, magyar! I. oszt. ,L, fekete mintás boxer 2 db AKCIÓ %%

Új, 100 % biopamut gyerek kifogó törölköző kék vagy lila színű,

Wtn Ciklusbarát krém nőknek természetes progeszteron 100 ml

Go Green Kurblis LED-es zseblámpa mobiltöltő funkcióval

Rocco Jeans farmer, újszerű, SZuper akciós ár!

Új, Monochrome nyaklánc, szexi lila, Akció! Nézd!

Eredeti Next, újszerű bordó rövid ujjú kardigán EGYEDi

Nagyon szép, pasztelzöld nyári nadrág Akciós áron!

Újszerű szexi rubin piros selyem fehérnemű - top

Új zöldtea édes kis dobozban ajándékba tökéletes!

Csodás ezüst karlánc szív form. , Új, NÉzd! EXTRA AKCIÓ