Az ingyenes aukciós piactér | 2021. Febr 27.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Gazdaság, üzlet

Veres- Hoffmann-Kozák Bevezetés a piackutatásba Új! Termékkód: 1062142070

Fixár: 4.750 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 15 óra 10 perc
2021. Febr. 28. 07:29

4.750 Ft Villámár

  Lillyana82 (2 )
  Minősítések száma: 2
Pozitív minősítés: 2 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (429)

Hoffmann Márta - Kozák Ákos - Veres Zoltán

Bevezetés a piackutatásba

512 oldal!!!

Kiadó:

Oldalak száma:
512
Borító:
CÉRNAFŰZÖTT, KEMÉNYTÁBLÁS
Súly:
1060 gr
ISBN:
9789630582926
Nyelv:
MAGYAR
Kiadás éve:
2009
Árukód:
2097083 / 1013401
Formátum:
A 5 210 X 148

A régi nagy marketingmesében a piackutatás amolyan szegénylegény. Gondolatvilága enyhén vagy teljesen kopottas, szürke eminenciás csuhát visel, mindig a nagy arc(ulat)ú marketing királylány árnyékában jár, anyja a mostohája, kocka a feje és "módszertani" nyelven beszél. Mindig másokat szolgál, teszi azt, amit a marketing szerint kell és közben gyönyörűséges "folyamati" elszigeteltségben él. Az új mesében a szegénylegény már inkább "szerénylegény", aki természetes és elengedhetetlen része a marketingfolyamatoknak, aki stratégiai irányokat gyárt, aki nemet mond a kicsinyes problémákra és aki mer nagyban gondolkodni.

http://www.libri.hu/konyv/hoffmann_marta.bevezetes-a-piackutatasba.html

Árverés kezdete: 2021. Febr. 27. 07:29
Árverés vége: 2021. Febr. 28. 07:29
Termék megtekintve: 942

Új, fehér, bőr hatású extra egyedi öv Szinte ingyen! !

Új, kristályokkal kirakott fülbevaló, 1. 999 Ft h. Akció!

5 köves fehérarany csillogású ezüst gyűrű, csodaszép:) %% NÉZD

Fehérítő- és folttisztító só / Nátrium perkarbonát, 500 g

38-as újszerű alkalmi egyedi cipellő

Új, Karácsonyi tál 3 féle minta AKCIÓ ! %%%

Új, pihe-puha plüss hód szuper cuki!

Mosószóda (nátrium-karbo nát) , 1 kg AKCIÓ ! ÖKO Környezetbarát

Gyönyörű, hosszú, fekete színű nyaklánc (lezárt)

39-es, szürke, bőr 5th Avenue szandi cipő Szexi

James Hollis: Ami igazán fontos - A tudatosabb élet felé 2. 980 Ft h.

Mosódió tasak, vászontasak, mosózsák MAGYAR Termék

Új, nagyon szép kék színű, extra csinos farmer nadrág, 28-as

Új, címkés eredeti Palmers hosszú ujjú hálóing AKCIÓ

Új, csini, pamut, indiai ruha 38-as EXTRA AKCIÓ!

Soul, fehér színű, nagyon csinos nadrág,

36-os méretű, Mango szövet mini szoknya, csini!

Piros hosszú gyertya AKCIÓ %%% 7;

Fekete nadrág, különleges fazon, sosem hordtam! Óriási AKCIÓ

Gyönyörű piros alkalmi csodás tunika felső AKCIÓ!