Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Nov 9.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Gazdaság, üzlet

Veres- Hoffmann-Kozák Bevezetés a piackutatásba Új! Termékkód: 1062142070

Fixár: 4.550 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 13 óra 31 perc
2024. Nov. 09. 15:59

4.550 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (801)

Hoffmann Márta - Kozák Ákos - Veres Zoltán

Bevezetés a piackutatásba

512 oldal!!!

Kiadó:

Oldalak száma:
512
Borító:
CÉRNAFŰZÖTT, KEMÉNYTÁBLÁS
Súly:
1060 gr
ISBN:
9789630582926
Nyelv:
MAGYAR
Kiadás éve:
2009
Árukód:
2097083 / 1013401
Formátum:
A 5 210 X 148

A régi nagy marketingmesében a piackutatás amolyan szegénylegény. Gondolatvilága enyhén vagy teljesen kopottas, szürke eminenciás csuhát visel, mindig a nagy arc(ulat)ú marketing királylány árnyékában jár, anyja a mostohája, kocka a feje és "módszertani" nyelven beszél. Mindig másokat szolgál, teszi azt, amit a marketing szerint kell és közben gyönyörűséges "folyamati" elszigeteltségben él. Az új mesében a szegénylegény már inkább "szerénylegény", aki természetes és elengedhetetlen része a marketingfolyamatoknak, aki stratégiai irányokat gyárt, aki nemet mond a kicsinyes problémákra és aki mer nagyban gondolkodni.

http://www.libri.hu/konyv/hoffmann_marta.bevezetes-a-piackutatasba.html

Árverés kezdete: 2024. Nov. 08. 15:59
Árverés vége: 2024. Nov. 09. 15:59
Termék megtekintve: 1836

Sarah Brown Mikrohullámú szakácsművészet AKCIÓ %%

Újsz. szürkésbarna kötött hosszú garbó pulóver Csere is!

Különleges rózsaszín felső nagyon olcsón! KIÁRUSÍTÁS

Fekete szőrme galléros hosszú szövet kabát 40-es

Csinos fekete, eredeti 5 TH Avenue bőr cipő

Új, L-es bordó Orsay kövekkel díszített felső

Barna csíkos, eredeti S. Oliver nadrág, 38-as

Új egyedi Sztereó hangszóró, fekete AKCIÓ!

Új fehér boka zokni 35-38

Újszerű, sötétkék nesszeszer tükörrel smink táska

Pasztelzöld blézer, M-es, szép állapotban, alkalmi ár!

Új nyuszis % húsvéti teamécses tartó ajándék tasakban

Csíkos Tally Weijl hosszú ujjú felső M-es NIncs minimálára! ! Akció %%

Új rózsaszín 30 literes henger alakú csinos táska

Kenyeres Ilona: Sztárok tükrében c. könyv

Új, légzéskönnyítő orrtapasz horkolás gátló Akció %%

Bordó színű zakó 2-3 alkalommal haszn. 40/L-es Akcióóó

Eredeti Op-Art narancs színű ruha olcsón

homoktövis magolaj E-vitaminnal 100% 50 ml

Új! Kollázsnapló - Őrizd meg életed inspiráló pillanatait! Kedvenc