Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 9.

Egy Úr az Admiralitásról (Stanislav Budin) 1969 (7kép+tartalom) Termékkód: 1062246024

Fixár: 700 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 24 nap, 9 óra
2026. Febr. 02. 10:59

700 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13353)

Egy Úr az Admiralitásról (Stanislav Budin) 1969

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
sok lap enyhén foltos az alján de pár erősebben, borító sérült

Kiadó : Gondolat a TIT Kiadója , Budapest
Kiadás Éve : 1969 , 7600 példány
Eredeti címe : Jisty Pan z Admirality (1967)
Nyelve : Magyar , fordította: Sinkó Ferenc
Típus : életrajzi riport
Oldalak száma : 242 oldal a borítóval együtt
Mérete : 18.5 x 13 x 1.5 cm és 215gramm
Készítette : Franklin Nyomda (69/1055.)
Eredeti ára : 15.- Ft

Az évszázad egyik eredeti és zseniális politikusa volt Winston Churchill, az angol konzervatív párti államférfi, a brit imperializmus legkiemelkedőbb képviselője. A róla szóló életrajzi riport egyéniségének és tevékenységének elemzése és értékelése mellett kortörténeti adalékokat is ad, és bepillantást enged az első, de különösen a második világháború bonyolult diplomáciai és hadászati eseményeibe. A szerző nagy gondot fordít az angol-szovjet, valamint az angol-amerikai viszony alakulásának vizsgálatára. A kötet izgalmas, érdekes olvasmány, hisz Churchill élete, kapcsolatai igen szorosan fűződnek a százmilliók sorsát alakító legújabb kori történelem harcaihoz.
... Eltökélt szándékunk, hogy megsemmisítjük Hitlert és szétzúzzuk mindazt, ami emlékeztet a náci rendszerre. Semmi sem térít el bennünket ettől - semmi! Soha nem állunk szóba, soha nem egyezkedünk Hitlerrel, se mással a bandájából. Harcolni fogunk ellene a szárazföldön, harcolni fogunk a tengeren, harcolni fogunk a levegőben, amíg Isten segítségével meg nem szabadítjuk a földet árnyékától, és fel nem szabadítjuk a nemzeteket igája alól.

7db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/s5yakuRBno

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 10:59
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 10:59
Termék megtekintve: 565

Bianca 55. Tisztesség Ne Essék (Cathy Gillen Thacker) v2 (2kép+tartalo

Az Álmok Veszélyes Dolgok. .. (Ernyey Béla) 1987 (6kép+tartalom )

Gyógyhír Magazin 2012/2 Február

168 Óra 2002/8. szám (2kép+tartalom )

Elvis Presley - Golden Hits 2 (jogtiszta kazetta) teszteletlen

Biológia 11. Munkafüzet (2019) újszerű

4x4 Magazin 2005/7 Augusztus (Jeep Wrangler 4x4 YJ) 10kép+tartalom

Elza és Kölykei (Joy Adamson) 1972 (10kép+tartalo m)

UFO Magazin 1994/2 Február (29. szám) 6kép+tartalom

Magyar-Német Kéziszótár (Halász Előd) 1983 (13. kiadás) 8kép+tartalom

DIN Kábel (Ver. 10) 150cm (teszteletlen& #41;

Vörös Rózsa - A Szerelem Folyója (Lisa McConnell) 1989 (5kép+tartalom )

Angyal (Bihari Klára) 1986 (5kép+tartalom )

Nokia C2-01 (2010) Üres Doboz (Ver. 1) sérült

Elemes Tejhabosító (hibásan működik) hiányos

Univerzum 1984/8 (329. kötet) És Te, Mókuscickány? (6kép+tartalom )

Braun SM3 Super Villanyborotva Dobozával kb. 1962 (hibás, sérült)

Júlia 149. Késő Bánat? (Cathy Williams) v3 (2kép+tartalom )

Jenny - Lesz Ez Még Forróbb Is (Jocelyn L. Lennox) 1990 (3kép+tartalom

Aeroszolok Gyógyszertechnológ iája (1979) 3kép+tartalom