Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 9.

Egy Úr az Admiralitásról (Stanislav Budin) 1969 (7kép+tartalom) Termékkód: 1062246024

Fixár: 700 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 24 nap, 20 perc
2026. Febr. 02. 10:59

700 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13353)

Egy Úr az Admiralitásról (Stanislav Budin) 1969

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
sok lap enyhén foltos az alján de pár erősebben, borító sérült

Kiadó : Gondolat a TIT Kiadója , Budapest
Kiadás Éve : 1969 , 7600 példány
Eredeti címe : Jisty Pan z Admirality (1967)
Nyelve : Magyar , fordította: Sinkó Ferenc
Típus : életrajzi riport
Oldalak száma : 242 oldal a borítóval együtt
Mérete : 18.5 x 13 x 1.5 cm és 215gramm
Készítette : Franklin Nyomda (69/1055.)
Eredeti ára : 15.- Ft

Az évszázad egyik eredeti és zseniális politikusa volt Winston Churchill, az angol konzervatív párti államférfi, a brit imperializmus legkiemelkedőbb képviselője. A róla szóló életrajzi riport egyéniségének és tevékenységének elemzése és értékelése mellett kortörténeti adalékokat is ad, és bepillantást enged az első, de különösen a második világháború bonyolult diplomáciai és hadászati eseményeibe. A szerző nagy gondot fordít az angol-szovjet, valamint az angol-amerikai viszony alakulásának vizsgálatára. A kötet izgalmas, érdekes olvasmány, hisz Churchill élete, kapcsolatai igen szorosan fűződnek a százmilliók sorsát alakító legújabb kori történelem harcaihoz.
... Eltökélt szándékunk, hogy megsemmisítjük Hitlert és szétzúzzuk mindazt, ami emlékeztet a náci rendszerre. Semmi sem térít el bennünket ettől - semmi! Soha nem állunk szóba, soha nem egyezkedünk Hitlerrel, se mással a bandájából. Harcolni fogunk ellene a szárazföldön, harcolni fogunk a tengeren, harcolni fogunk a levegőben, amíg Isten segítségével meg nem szabadítjuk a földet árnyékától, és fel nem szabadítjuk a nemzeteket igája alól.

7db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/s5yakuRBno

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 10:59
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 10:59
Termék megtekintve: 566

Otthon 2001/3. szám Március (tartalomjegyz ékkel)

Óraszíj Fém Rúgós retro (hiányos)

Ártatlanságra Ítélve (Scott Turow) 1991 (5kép+tartalom )

Biztos Menedék (Danielle Steel) 2004 (5kép+tartalom )

Kontrax Gamma 1 Telefon (hiányos)

Samsung X450 (Ver. 3) 2003 (hibás, sérült)

Tér-Forma-Szín (Rajz 5-8. ) (Gere Zsuzsa-Kuntler Teréz) 1996 (7kép+tart

Magyar Mesék 2. (CD-ROM) jogtiszta (kód nélkül)

Az Unalom (Alberto Moravia) 1981 (5kép+tartalom )

Plüss (Ver. 1) Lovacska Tündéri

Szívhang 51. Mégis Szeretni Fogsz (Caroline Anderson) 1996 (2kép+tarta

Hódító Pelle (Martin Andersen Nexö) 1950 (10kép+tartalo m)

Térj Vissza, Drágám! (Margaret Lindfield) 1989 (6kép+tartalom )

A Kreml Ügynöke (Colin Forbes) 1990 (5kép+tartalom )

Egészségkonyha 2017/1. November-December (5kép+tartalom )

Praktika 2007/7. szám Július (melléklettel& #41; 10kép+tartalom

Tiffany 51. Ártatlan Vagyok (Joann Ross) v1 (romantikus 1;

Nokia C5-03 (2010) Üres Doboz

Csepel 20-as Kerékpár Váz (kb. 1980) sérült

Tomica Premium No. 04 Mitsubishi Pajero Eci-Multi V6 3000 (1991-) új