Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 10.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Szoknya

Fekete szexi tüll hosszú + mini szoknya Termékkód: 1062359152

Jelenlegi ár: 2.288 Ft
Árverés vége: +5 perc 10 óra 57 perc
2026. Jan. 11. 11:46

Minimális ajánlat: 2.288 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1789)

 Csak kimostam kézzel bio mosószerrel, de végül nem hordtam soha! Alul egy mini rész van és felette van a tüllös, átlátszó hosszú szoknya rész. M-es méretűeknek.

Kikiáltási ár: 2.288 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 10. 11:46
Árverés vége: 2026. Jan. 11. 11:46
Termék megtekintve: 154

Csinos asszimetrikus különleges sárga mintás szoknya

Újsz. eredeti Kookai fehér mini szoknya

90 B-s I love you melltartó

Újszerű Yessica, velúrbőr kabát - valódi bőr, barna L-es

Virágos édes nyári kislány szoknya, S-es Csere is

Új, varrás nélküli, görög vállas top olcsón eladó! %%

ÚJSZ. LEOPÁRD MINTÁS EREDETI RIVER ISLAND RUHA M

Új, eredeti Lee Cooper borvörös divatos kabát gyapjú béléssel 21. 000 F

Nagyon különleges kézzel kötött ruha

Új GOTS biopamut lány vagy női különleges királykék ruha Akció %%

Fém szék, jó állapotban költözés miatt eladó! 1 db

Új biopamut lány királykék ruha 110/116

Új, egyedi nagyon csinos szoknya fekete AKCIÓ

100 % biopamut fiú pizsama, új! 86/92-es AkciÓ

Különleges csillagos halász nadrág Akció

Soós Zoltán Gorombakovácsok c. könyv

Oriflame sötétkék nesszeszer v. smink táska Akció %

Újszerű Silver Line klaviatúra / billentyűzet

AKCIÓ %% Új Panarom bio Hold olaj Gátmasszázs olaj, 50 ml Gát olaj

2 féle evőeszköz tároló / rendszerező