Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 17.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Nyaklánc

Gyönyörű, hosszú, lila gyöngy nyaklánc Termékkód: 1062332082

Jelenlegi ár: 990 Ft
Árverés vége: +5 perc 15 óra 58 perc
2026. Jan. 18. 12:08

Minimális ajánlat: 990 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1799)

 Gyönyörű, hosszú, lila színű gyöngy nyaklánc.

Sok ruhádat feldobhatod vele:)

Kikiáltási ár: 990 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 17. 12:08
Árverés vége: 2026. Jan. 18. 12:08
Termék megtekintve: 546

Újsz. fekete Terranova rakott szoknya alkalmi áron eladó NMÁ

Új, arany smart univerzális telefon tok Akció %

Új, kék szép kötött öv alkalmi áron eladó %%% 7;

1001 otthoni gyógyír szuper jó könyv 448 oldal ! !

Szinte új, csodaszép tulipán mintás különleges felső Németo. -ból. %%

Francia különleges felső kötött részletekkel

Álomszép rubin színű, eredeti Palmers fürdő köntös AKCIÓ %%

Új Adventurer gyerek kiránduló táska Akció

Bordó nyúlszőr kalap sapka

Újsz. csodás Philip Russel ing blúz

Terranova fekete-fehér meleg téli csinos halszálka mintás nadrág.

Új, gyönyörű 5 TH AVENUE zöld-arany bőr szandál AKCÓ %%

Új, csini fekete viszkóz! nyári ruha, 38-as EXTRA AKCIÓ!

Új szuper fejmasszírozó

Speechless in Greece? No, Thanks!

Új fém teaszűrő tea szűrő összecsukható fűszer tojás h. Akció %%

Újsz. vagány eredeti Dockers cipő 15. 990 Ft h.

Enigma A huszadik század rejtélyei Új könyv! AkciÓ %%% 7;%%

Új 100 % természetes tengeri szivacs - legkisebb

Újsz. Fishbone XS-es kardigán virágokkal