Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 11.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Nyaklánc

Gyönyörűséges eredeti ametiszt ásvány nyaklánc Termékkód: 1062359292

Jelenlegi ár: 1.888 Ft
Árverés vége: +5 perc 1 nap 18 óra
2026. Jan. 13. 18:32

Minimális ajánlat: 1.888 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1604)

 A legenda szerint maga a kristály a szépséges római Amethyst testéből született. Egy napon Bacchus boristen dühében egy falka tigrist küldött az emberekre, hogy az első velük szembejövőt megtámadják. Épp a szépséges Amethyst haladt feléjük, mire a Hold istennője megszánva őt, színtiszta kristállyá változtatta, mielőtt a tigrisek észrevehették volna. Bacchus isten, amikor meglátta a kristállyá meredt gyönyörű lányt, megbánta átkát és vörösborszínű könnyeket hullajtott, így kapat gyönyörű lilás színét a kvarckristályból képződött ametiszt. AZ AMETISZT LELKI HATÁSA: - Rendkívül erős védő kő! Igen magas spirituális rezgésekkel rendelkezik, így emel minden alacsony szintű energián, egyensúlyt teremt mindenben, de legfőképpen érzelmi kiegyensúlyozottságot ad! - Mivel a nap erejét sugározza, ezért segíti az öntudatra ébredést, és megkönnyíti a döntések meghozatalát Leonardo da Vinci is úgy tartotta, hogy az ametiszt távol tarja a gonosz gondolatokat, és bölcsebbé teszi az embert - Segít felismerni a spirituális fejlődésünk útját, azáltal, hogy hatással van a Harmadik Szemre. A tibeti szerzetesek is szent kőként tisztelik emiatt a tulajdonsága miatt. (főként a Chevron ametiszt) - Fokozza a testi erőt, az önbizalmat, vitalitást, és az új ötleteink megélésének lehetőségét - Mélyíti a meditációt, fejleszti az intuíciót, - Lecsendesíti az elmét, így megszünteti az álmatlanságot és a rémálmokat - Megszünteti a mértéktelenséget és a függőséget, Az ókorban a részegség megelőzésére is használták, mivel józanító hatása van (jelentése is: "nem részeg") - Médiumi-kő, felerősíti az intuitív képességeket, segíti a megérzések tudatosítását, felszínre hozza egyéb rejtett médiumi képességeinket, és segíti az ok-okozat törvényeinek megértését - Fejleszti a vizualizációt is, így segíti pl. az álmaink tudatosítását és értelmezését is, valamint igen intuitív álmokat ad - Tisztítja az aurát, és átalakítja a negatív energiákat - Erősíti a szeretet és az önzetlen szolgálat kialakítását - Segíti a koncentrációt, ezáltal könnyíti a tanulást - Elűzi a félelmet, haragot, szorongást. Enyhíti a szomorúságot, a bánatot AZ AMETISZT GYÓGYHATÁSA: - Rendkívül jótékony hatással van az agyra, nyugtatja vagy épp frissíti a kívántnak megfelelően. Segíti az összpontosítást, így jó szétszórtság ellen is! - Idegnyugtató hatású, segít hiperaktivitás esetén is - Jó hatással van az idegfájdalmakra, és oldja az izomfeszültséget is - Fokozza a belső elválasztású mirigyek működését, a kiválasztó. és tisztító szerveket és az anyagcserét, így jó pl. fogyókúrához, tisztító-kúrákhoz - Szabályozza a bélflórát, kiírja az esetleges élősködőket - Jó vérnyomás-szabályozó, jó hatással van a véredényekre, artériákra, erősíti a szívet - Erősíti az immunrendszert - Jó a tüdő és légúti megbetegedések megelőzésére - Enyhíti a fejfájást, de szinte minden szinten csökkenti a fájdalmat, legyen az fizikai, pszichés, vagy szellemi fájdalom - Jó minden horzsolás, duzzanat, és egyéb sérülés, ill. bőrbetegség kezelésére - Old minden görcsös állapotot pl. menstruációs görcs, gyomorgörcs - Elősegíti a termékenységet, segít a terhesség alatt is - Ajánlott cukorbetegség esetén, csökkenti a túlsavasodást - Semlegesíti a geopatikus stresszt, és az egyéb káros környezeti hatásokat

Kikiáltási ár: 1.888 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 10. 18:32
Árverés vége: 2026. Jan. 13. 18:32
Termék megtekintve: 138

Hárem fazonú különleges és csinos farmer halász nadrág

Claire Bidwell Smith : Az örökés szabályai c. könyv 3. 490 Ft h. Akció

Új, handmade piros védelmi karkötő

Újsz. leopárd m. szürke szabadidő felső

Új, fehér lecsapódás gátló wc ülőke

Új, minőségi köröm csipesz köröm csipesz AkciÓ

Csodaszép halvány rózsaszín, csikés felső részű alkalmi ruha M. AKCIÓ

50 ml-s minőségi üveg tégely arany kupakkal.

Új édes mancs mintás nyakörv, világít sötétben

Baba takaró vaj színű, biopamut AKCIÓ %%

10 soros cipőtartó állvány 30 pár cipőnek, fekete Akció %%

Új, barna csinos ruha, alkalomra is! Akció

Új, Monochrome fülbevaló, szexi lila, Akció! 1. 499. -h.

Eredeti Op - Art szuper csinos szett Akció

Veres- Hoffmann-Kozák Bevezetés a piackutatásba Új!

Új szemténer party szemüveg Hungary látásjavító hatása lehet. ..

ÚJ, SPEEDO ÚSZÓ / TENGERPARTI, /VÍZI CIPŐ

Biopamut csinos kármen nyakú felső ráncolással M

Szuper csinos zöld felső Korfuról Akció ! !

Új GOTS biopamut rövid nadáros lány v. női pizsama