Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 9.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Nyaklánc

Gyönyörűséges eredeti ametiszt ásvány nyaklánc Termékkód: 1062359292

Jelenlegi ár: 1.888 Ft
Árverés vége: +5 perc 1 nap 3 óra
2026. Jan. 10. 18:32

Minimális ajánlat: 1.888 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1780)

 A legenda szerint maga a kristály a szépséges római Amethyst testéből született. Egy napon Bacchus boristen dühében egy falka tigrist küldött az emberekre, hogy az első velük szembejövőt megtámadják. Épp a szépséges Amethyst haladt feléjük, mire a Hold istennője megszánva őt, színtiszta kristállyá változtatta, mielőtt a tigrisek észrevehették volna. Bacchus isten, amikor meglátta a kristállyá meredt gyönyörű lányt, megbánta átkát és vörösborszínű könnyeket hullajtott, így kapat gyönyörű lilás színét a kvarckristályból képződött ametiszt. AZ AMETISZT LELKI HATÁSA: - Rendkívül erős védő kő! Igen magas spirituális rezgésekkel rendelkezik, így emel minden alacsony szintű energián, egyensúlyt teremt mindenben, de legfőképpen érzelmi kiegyensúlyozottságot ad! - Mivel a nap erejét sugározza, ezért segíti az öntudatra ébredést, és megkönnyíti a döntések meghozatalát Leonardo da Vinci is úgy tartotta, hogy az ametiszt távol tarja a gonosz gondolatokat, és bölcsebbé teszi az embert - Segít felismerni a spirituális fejlődésünk útját, azáltal, hogy hatással van a Harmadik Szemre. A tibeti szerzetesek is szent kőként tisztelik emiatt a tulajdonsága miatt. (főként a Chevron ametiszt) - Fokozza a testi erőt, az önbizalmat, vitalitást, és az új ötleteink megélésének lehetőségét - Mélyíti a meditációt, fejleszti az intuíciót, - Lecsendesíti az elmét, így megszünteti az álmatlanságot és a rémálmokat - Megszünteti a mértéktelenséget és a függőséget, Az ókorban a részegség megelőzésére is használták, mivel józanító hatása van (jelentése is: "nem részeg") - Médiumi-kő, felerősíti az intuitív képességeket, segíti a megérzések tudatosítását, felszínre hozza egyéb rejtett médiumi képességeinket, és segíti az ok-okozat törvényeinek megértését - Fejleszti a vizualizációt is, így segíti pl. az álmaink tudatosítását és értelmezését is, valamint igen intuitív álmokat ad - Tisztítja az aurát, és átalakítja a negatív energiákat - Erősíti a szeretet és az önzetlen szolgálat kialakítását - Segíti a koncentrációt, ezáltal könnyíti a tanulást - Elűzi a félelmet, haragot, szorongást. Enyhíti a szomorúságot, a bánatot AZ AMETISZT GYÓGYHATÁSA: - Rendkívül jótékony hatással van az agyra, nyugtatja vagy épp frissíti a kívántnak megfelelően. Segíti az összpontosítást, így jó szétszórtság ellen is! - Idegnyugtató hatású, segít hiperaktivitás esetén is - Jó hatással van az idegfájdalmakra, és oldja az izomfeszültséget is - Fokozza a belső elválasztású mirigyek működését, a kiválasztó. és tisztító szerveket és az anyagcserét, így jó pl. fogyókúrához, tisztító-kúrákhoz - Szabályozza a bélflórát, kiírja az esetleges élősködőket - Jó vérnyomás-szabályozó, jó hatással van a véredényekre, artériákra, erősíti a szívet - Erősíti az immunrendszert - Jó a tüdő és légúti megbetegedések megelőzésére - Enyhíti a fejfájást, de szinte minden szinten csökkenti a fájdalmat, legyen az fizikai, pszichés, vagy szellemi fájdalom - Jó minden horzsolás, duzzanat, és egyéb sérülés, ill. bőrbetegség kezelésére - Old minden görcsös állapotot pl. menstruációs görcs, gyomorgörcs - Elősegíti a termékenységet, segít a terhesség alatt is - Ajánlott cukorbetegség esetén, csökkenti a túlsavasodást - Semlegesíti a geopatikus stresszt, és az egyéb káros környezeti hatásokat

Kikiáltási ár: 1.888 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 07. 18:32
Árverés vége: 2026. Jan. 10. 18:32
Termék megtekintve: 135

Új csíkos napszemüveg v. szemüveg tok táska - tartó

Új, édes malackás ceruza hegyező 2 színben

Eredeti John Baner GOTS biopamut kényelmes farmer ruha

Bordós színű pamut hosszú ujjú gombos férfi felső.

Újsz. bevásárló kockás szatyor

Új Grill szalvéta 16 db

Csinos Tom Tailor keki zöld blézer

Vintage eredeti Triumph fekete csinos karcsúsító fürdőruha

Gyönyörű, hosszú, lila gyöngy nyaklánc

Új, rózsaszín , szexi, szatén hálóing EXTRA AKCIÓ

Lakk szép sötétbarna pénztárca olcsón!

Erdélyi Margit - Nyelkalauz angol % német vendéglátás

Eredeti Devergo lila szép toll kabát AKCIÓ %%

Új, arany smart univerzális telefon tok Akció %

Takács Tibor Egymás szemében - Pártatlanul a párkapcsolatokról

Új szív alakú fém doboz, 25 ml

Gyönyörű zöld, különleges hosszú ujjú felső M-es AKCIÓ

Kényelmes, csinos gyógy szandál szuper áron! Szép állapotú!

Újsz. Juhász Lajos : Köztünk élő madarak csodás könyv %%

Eredeti Next, újszerű bordó rövid ujjú kardigán EGYEDi