Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 30.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972 (9kép+tartalom) Termékkód: 1062314026

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 15 nap, 16 óra
2026. Febr. 14. 19:51

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13709)

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972

a könyv szép állapotú, foltokat nem láttam
díszborító sérült-javított

Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest / Madách Könyv- és Lapkiadó , Bratislava (Magyar/Csehszlovák közös kiadás)
Kiadás Éve : 1972 , 24.150 példány (Európa ez a példány is) és 1000 példány (Madách)
Eredeti címe : Efektivne mrtva zena (1970)
Nyelve : Magyar , fordította: Mayer Judit (1972)
Típus : krimi
Oldalak száma : 296 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 11 x 2 cm és 295gramm
Készítette : SUKK (293/I-1971)
Eredeti ára : 33.- Ft

Egy prágai kamaraszínház előcsarnokában, a falat borító függöny mögött egy holttestet találnak. A felismerhetetlenségig összezúzott arc nem árulja el az áldozat kilétét, sokáig rejtély marad, ki a halott nő. A nyomozás során Exner százados és munkatársai rengeteg emberrel kénytelenek foglalkozni - már csak azért is, mert a színház egy hírügynökség épületében van, ahol a gyilkosság elkövetésének időpontjában nagyon sokan tartózkodtak. Az idő telik, s a nyomozás valahogy egy helyben topog. Hogyan árulja el magát mégis a körmönfont gyilkos, és miképp találja meg Exner százados a gyilkosság indítékát, kibogozva a szálakat, amelyek néhány látszólag semmitmondó név köré fonódnak - ezt mondják el a történet gyorsan pergő fejezetei.

imgbox.com/g/n7cQXlXs4H

Árverés kezdete: 2026. Jan. 15. 19:51
Árverés vége: 2026. Febr. 14. 19:51
Termék megtekintve: 386

A Gyilkos Lady (Clark Conelli) 1989 (Walker Felügyelő sorozat)

Júlia 2 . Kötet Anyák Napja Különszám (2004) 3kép+tartalom

TV Táv (Ver. 4) kb. 1982 (sérült, hiányos) rendben működik

Kék Pille (Gárdonyi Géza) 1958 (10kép+tartalo m)

Körköszörülés (Fortuna Werke A. G. ) 1967 (8kép+tartalom )

A Gyilkos és a Lány (Jan de Hartog) 1970 (5kép+tartalom )

3. Évezred 2015/9 Szeptember (10kép+tartalo m)

Sokszínű Matematika Feladatgyűjtemény 11-12 (2018) 7kép+tartalom

Az Emberiség Krónikája (Officina Nova) 1990 (9kép+tartalom )

Sajtlexikon (1997) foltmentes (6kép+tartalom )

Nokia 6610i (Ver. 5) 2004 (30-as) hiányos

A Bábu (Hallama Erzsébet) 1989 (viseltes) 6kép+tartalom

Igen (Palotai Erzsi) 1971 (8kép+tartalom )

Nehéz Istennek Lenni / A Hétfő Szombaton Kezdődik (1971) 5kép+tartalom

Skina AW-220 Fényképezőgép újszerű

Nokia 3510i (2002) üres doboz

3. Évezred 2013/11 November (10kép+tartalo m)

PC World 2004/5 CD1 (jogtiszta) ;

National Geographic Magyarország 2003/3 Május (10kép+tartalo m)

Tangó, a Viszketős Teknős (Tangó 5. ) Astellas (2007)