Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 29.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972 (9kép+tartalom) Termékkód: 1062314026

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 16 nap, 6 óra
2026. Febr. 14. 19:51

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13671)

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972

a könyv szép állapotú, foltokat nem láttam
díszborító sérült-javított

Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest / Madách Könyv- és Lapkiadó , Bratislava (Magyar/Csehszlovák közös kiadás)
Kiadás Éve : 1972 , 24.150 példány (Európa ez a példány is) és 1000 példány (Madách)
Eredeti címe : Efektivne mrtva zena (1970)
Nyelve : Magyar , fordította: Mayer Judit (1972)
Típus : krimi
Oldalak száma : 296 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 11 x 2 cm és 295gramm
Készítette : SUKK (293/I-1971)
Eredeti ára : 33.- Ft

Egy prágai kamaraszínház előcsarnokában, a falat borító függöny mögött egy holttestet találnak. A felismerhetetlenségig összezúzott arc nem árulja el az áldozat kilétét, sokáig rejtély marad, ki a halott nő. A nyomozás során Exner százados és munkatársai rengeteg emberrel kénytelenek foglalkozni - már csak azért is, mert a színház egy hírügynökség épületében van, ahol a gyilkosság elkövetésének időpontjában nagyon sokan tartózkodtak. Az idő telik, s a nyomozás valahogy egy helyben topog. Hogyan árulja el magát mégis a körmönfont gyilkos, és miképp találja meg Exner százados a gyilkosság indítékát, kibogozva a szálakat, amelyek néhány látszólag semmitmondó név köré fonódnak - ezt mondják el a történet gyorsan pergő fejezetei.

imgbox.com/g/n7cQXlXs4H

Árverés kezdete: 2026. Jan. 15. 19:51
Árverés vége: 2026. Febr. 14. 19:51
Termék megtekintve: 382

Fejhallgató Infrás kb. 1982 (hiányos) működik

Coca Cola Pohár (Ver. 3) Barnás-lilás

Matematika 5. (Hajdu Sándor) 1996 (7kép+tartalom )

Torpedótámadás (Irving A. Greenfield) 1992 (3kép+tartalom )

Randevú Rómában (Claire Kenneth) 1989 (foltmentes 1; 8kép+tartalom

Aranyhal (James Hadley Chase) 1995 (3kép+tartalom )

Nimród Vadászbolt (Katalógus) ; 1971

Matematika 10. Tankönyv (2010) 6. kiadás (újszerű) 6kép+tartalom

Romana 175. Családegyesítés (Jacqueline Baird) 1998 (6kép+tartalom )

Szalvéta (Ver. 19) papír (retró)

Nokia Előlap+Hátlap+Gomb sor (Ver. 1)

PC Tápkábel EU-s (Ver. 7) 180cm (teszteletlen& #41;

Kismama 2002/6. szám Június (2kép+tartalom )

A Pergamen Titka (Alekszandr Polescsuk) 1962 (viseltes) 8kép+tartalom

Panasonic KX-TCD430HGB Telefon Bázis (teszteletlen& #41;

LEGO Technic Katalógus 1982 Holland (115306/115406 -NL)

Tiffany 50. Sivatagi Éden (Miranda Lee) 1993 (6kép+tartalom )

Az Udvari Ember (Baldassare Castiglione) 1940 (9kép+tartalom )

Hálózati Kábel Dugóval (Ver. 3) 1. 3m

Gyógyász 2001/7-8. szám (2kép+tartalom )