Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 1.

Időfutár 2. A Királynő Palástja (2017) 8kép+tartalom Termékkód: 1062358930

Fixár: 2.800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 11 nap, 17 óra
2026. Jan. 13. 15:21

2.800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13411)

Időfutár 2. A Királynő Palástja (2017)
szerzők: Gimesi Dóra, Jeli Viktória, Tasnádi István, Vészits Andrea
Időfutár sorozat 2.kötet

szép újszerű állapotú és foltmentes

kiadó : Tilos az Á Könyvek
kiadás Éve : 2017 , 2.kiadás
nyelve : Magyar
azonosító : ISBN 978-963-410-301-1
típus : ifjúsági regény 12 éven felülieknek
oldalak száma : 364 oldal a borítóval együtt
mérete : 19.5 x 13.5 x 2 cm és 401gramm
készítette : Alföldi Nyomda Zrt. , Debrecen
eredeti ára : 3490.- Ft

„Nem ​emlékszem az utazásra. Az utolsó kép, ami megmaradt, hogy behúzom a mattot a sakktáblán, aztán minden elsötétül…”
Hová tűnt Hanna? Mindenki őt keresi. Zsófi és Tibi egész nyáron nyomok után kutat, de mikor nem jutnak eredményre, kénytelenek bevonni az okostojás Ervint és Bulcsút a keresésbe. Sőt, még az a nyávogós Edina is rájuk akaszkodik, a mitugrász Szabikáról nem is beszélve. De nem elég, hogy meg kéne találni Hannát, még az üldözőket is le kell rázni! Hanna eltűnése és az időgép ugyanis a Felemásszemű fantáziáját is megmozgatja. Ráadásul a rendőrség is sejti, hogy Tibiék többet tudnak, mint amennyit elárulnak. De Hannának sem sokkal könnyebb az élete a 18. században. A varázsfuvola próbáiba csöppenve (ezúttal az igaziba!) a színházban inaskodik, Mozart után kajtat a kocsmákban, sőt előbb-utóbb megtanulja, mi is az a kiskacaj. Senki sem az, akinek látszik. Sem Bécsben, kétszáz évvel ezelőtt, sem Budapesten, 2012-ben. Vajon ki a barát, és kitől kell tartani? Mindenki gyanús…
Szövevényes, kalandos, vicces!

tartalomjegyzék :
1. Szeptember 5
2. Az új rendőr 14
3. Hello, Dalek! 20
4. Helyszíni szemle és parasztfelkelés 27
5. A palást 40
6. Selmecbánya 52
7. Rajtaütés 66
8. Kiskacaj 81
9. A jóslat 92
10. Vallatások 107
11. A tűzpróba 117
12. A kübli 133
13. Dementor vagy áldozat? 148
14. Mozart 162
15. Ámon és hitvese, Mu 182
16. A lebegő trón 194
17. Hanna néni 208
18. Zsófi meséje 223
19. A randevú 236
20. A némber 248
21. Nofertiti bosszúja 262
22. A Mester házában 275
23. Boszorkánytanonc 287
24. A bezárt vőlegény 301
25. A Kempelen-küldetés 309
26. Az eljegyzett időgép 321
27. Az áruló jutalma 333
28. A bál 348
tartalom 360

imgbox.com/g/qArkw5wkI0

minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat

Árverés kezdete: 2025. Dec. 14. 15:21
Árverés vége: 2026. Jan. 13. 15:21
Termék megtekintve: 61

Az Omnibusz Utasai I. (Louis Aragon) 1976 (8kép+tartalom )

Akik Életünkért Harcoltak (Paul De Kruif) 1937utáni (8kép+tartalom )

Nokia 6110 (Ver. 5) 1998 (30-as) sérült

Dluhopolszky László - Tahi Tóth László (2000) Dedikált

Tomica No. 39 Mitsubishi Delica D5 1:65 (2022) új

Praktika 2001/4. szám Április (2kép+tartalom )

Receptkönyv a Koleszterinszint Csökkentésére (1994) 7kép+tartalom

Napszemüveg (Ver. 1) 2db Női Egyformák (36343)

Retro PC Port (Ver. 17) teszteletlen

Ágyúdörej (Zalka Miklós) 1988 (viseltes) 8kép+tartalom

Magnókazetta (Ver. 9) Intermusic (teszteletlen& #41;

Bianca 1. Három Gyerek Kicsit Sok (Raye Morgan) 1991 (romantikus 1;

ESP TV Táv RC2151 (1998) sérült, szétesik (rendben működik)

Kerékvilág Extra 2001/4. szám (6kép+tartalom )

Autó-Motor 2001/24 (10kép+tartalo m)

Hálózati Táp Váltóáram 9V 140mA 1. 26VA (SA35-21-1F 1; tesztelve

Fiúk Könyve (Karádi Ilona) 1980 (8kép+tartalom )

Nyitott Könyv (V. A. Kaverin) 1956 (7kép+tartalom )

A Háborúk Világtörténete (Corvina) 1992 (10kép+tartalo m)

Elviszlek a Paradicsomba! (Christine Lindner) 1991 (5kép+tartalom )