Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 2.

Időfutár 2. A Királynő Palástja (2017) 8kép+tartalom Termékkód: 1062358930

Fixár: 2.800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 11 nap, 12 óra
2026. Jan. 13. 15:21

2.800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13365)

Időfutár 2. A Királynő Palástja (2017)
szerzők: Gimesi Dóra, Jeli Viktória, Tasnádi István, Vészits Andrea
Időfutár sorozat 2.kötet

szép újszerű állapotú és foltmentes

kiadó : Tilos az Á Könyvek
kiadás Éve : 2017 , 2.kiadás
nyelve : Magyar
azonosító : ISBN 978-963-410-301-1
típus : ifjúsági regény 12 éven felülieknek
oldalak száma : 364 oldal a borítóval együtt
mérete : 19.5 x 13.5 x 2 cm és 401gramm
készítette : Alföldi Nyomda Zrt. , Debrecen
eredeti ára : 3490.- Ft

„Nem ​emlékszem az utazásra. Az utolsó kép, ami megmaradt, hogy behúzom a mattot a sakktáblán, aztán minden elsötétül…”
Hová tűnt Hanna? Mindenki őt keresi. Zsófi és Tibi egész nyáron nyomok után kutat, de mikor nem jutnak eredményre, kénytelenek bevonni az okostojás Ervint és Bulcsút a keresésbe. Sőt, még az a nyávogós Edina is rájuk akaszkodik, a mitugrász Szabikáról nem is beszélve. De nem elég, hogy meg kéne találni Hannát, még az üldözőket is le kell rázni! Hanna eltűnése és az időgép ugyanis a Felemásszemű fantáziáját is megmozgatja. Ráadásul a rendőrség is sejti, hogy Tibiék többet tudnak, mint amennyit elárulnak. De Hannának sem sokkal könnyebb az élete a 18. században. A varázsfuvola próbáiba csöppenve (ezúttal az igaziba!) a színházban inaskodik, Mozart után kajtat a kocsmákban, sőt előbb-utóbb megtanulja, mi is az a kiskacaj. Senki sem az, akinek látszik. Sem Bécsben, kétszáz évvel ezelőtt, sem Budapesten, 2012-ben. Vajon ki a barát, és kitől kell tartani? Mindenki gyanús…
Szövevényes, kalandos, vicces!

tartalomjegyzék :
1. Szeptember 5
2. Az új rendőr 14
3. Hello, Dalek! 20
4. Helyszíni szemle és parasztfelkelés 27
5. A palást 40
6. Selmecbánya 52
7. Rajtaütés 66
8. Kiskacaj 81
9. A jóslat 92
10. Vallatások 107
11. A tűzpróba 117
12. A kübli 133
13. Dementor vagy áldozat? 148
14. Mozart 162
15. Ámon és hitvese, Mu 182
16. A lebegő trón 194
17. Hanna néni 208
18. Zsófi meséje 223
19. A randevú 236
20. A némber 248
21. Nofertiti bosszúja 262
22. A Mester házában 275
23. Boszorkánytanonc 287
24. A bezárt vőlegény 301
25. A Kempelen-küldetés 309
26. Az eljegyzett időgép 321
27. Az áruló jutalma 333
28. A bál 348
tartalom 360

imgbox.com/g/qArkw5wkI0

minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat

Árverés kezdete: 2025. Dec. 14. 15:21
Árverés vége: 2026. Jan. 13. 15:21
Termék megtekintve: 62

Ébresztő Óra (Ver. 2) Xing (hibásan működik)

Dell PDA (Axim X51) Dokkoló (HC03U) teszteletlen

Ufómagazin 1992/5 Szeptember (14. szám) Ver. 2 (10kép+tartalo m)

Az Angyal - Az Elkeseredett Diplomata (1968) VCD (feliratos) ;

HP iPAQ hw6515d 2005 (Ver. 3) teszteletlen

Snap - World Power (kazetta) teszteletlen

Kisautó (Ver. 27) 27MHz Távos (sérült, hiányos, teszteletlen)

Az Ártatlanság Kora (Mesterházi Lajos) 1978 (6kép+tartalom )

Vihar a Levelet. .. (Sík Endre) 1988 (7kép+tartalom )

Románc 2002/1. Miért Kínzol? (Leni Behrendt) 3kép+tartalom

Opel Magazin 2001/3 Szeptember (tartalomjegyz ékkel)

Móricka 1997/11 (48. szám) sérült, viseltes

Fényben és Sötétben II. (Tamás Aladár) 1968 (9kép+tartalom )

Bovaryné (Gustave Flaubert) 1965 (8kép+tartalom )

Elempámpa Kulcstartós Izzós (kb. 1999) hiányos, teszteletlen

Magyar-Német/Német -Magyar Úti Szótár (Havas Lívia) 1965 (9kép+tartalom

Süss Föl Nap (Kresz Mária-Urai Erika rajzaival) 1981 (viseltes)

Siratófal (Berkesi András) 1973 (8kép+tartalom )

LEGO Reklám Anyag 2012 (4667337)

Szép Lak 2000/3. szám Március (6kép+tartalom )