Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 26.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Egyéb könyvek

Romy Schneider Viharos Élete (Michael Jürgs) 1993 (újszerű) 8kép+tarta Termékkód: 1062310849

Fixár: 1.500 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 13 nap, 14 óra
2026. Febr. 09. 13:15

1.500 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13672)

Romy Schneider Viharos Élete (Michael Jürgs) 1993
16 oldal fekete/fehér fényképmelléklettel illusztrált

szép újszerű állapotú és foltmentes

Kiadó : Magyar Könyvklub , Budapest
Kiadás Éve : 1993
Eredeti címe : Der fall Romy Schneider (1991)
Nyelve : Magyar , fordította: Szmodits Anikó (1993) , versbetéteket fordította: Kiss Zsuzsa
Azonosító : ISBN 963 82 2411 8
Típus : életrajz, színészportré
Oldalak száma : 296+16 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 14.5 x 2 cm és 450gramm
Készítette : Kossuth Nyomda Rt. , Budapest (93.0410)
Eredeti ára : ???.- Ft

Milyen volt valójában Romy Schneider, a világsztár, Sziszi, vagyis Erzsébet császárné és királyné bájos filmbéli megtestesítője? Élete mintha sorszerűen összekapcsolódott volna az általa oly feledhetetlenül életre keltett királyné életével: ő is szép, a férfiak bolondulnak érte, sikeres és okos, ugyanakkor nyughatatlan, boldogtalan lélek, igazi párját kereső, tétova asszony. Sok öröm és sok szenvedés után (imádott fia szörnyű baleset áldozata lett) halt meg Párizsban, máig felderítetlen körülmények között. Sokat szeretett, és sokan szerették őt, nem akárkik, korunk legvonzóbb férfi sztárjai: Alain Delon és Omar Sharif többek között. Romy Schneider viharos életének krónikása, Michael Jürgs közeli barátja volt a színésznőnek. Gondos kutatómunkával, alapos utánajárással, a korabeli sajtó anyagának feldolgozásával, barátokkal folytatott interjúk alapján próbálta kibogozni ezt a bonyolult és végül is tragikus sorsot, az alkoholba, kábítószerbe menekülő színésznő sérülékenységének okait. Könyve elragadó olvasmány, több egy szokásos életrajznál, amelyet gazdag képanyag tesz még teljesebbé.

imgbox.com/g/PLJcFi4NGy

Árverés kezdete: 2026. Jan. 10. 13:15
Árverés vége: 2026. Febr. 09. 13:15
Termék megtekintve: 313

Júlia 141. Merész Ajánlat (Miranda Lee) 1997 (romantikus 1;

Ann Lee - Ring My Bell (2000) CD (jogtiszta) ;

TV Táv (Ver. 1) hiányos (rendben működik)

Interactive 3 CD Project Third Edition (2008) teszteletlen

CD Kábel Optikai Meghajtóhoz (Ver. 3) teszteletlen

Görbüljek Meg, ha Nem Igaz! (Uri Geller) 1990 (5kép+tartalom )

Csók Nem Hull az Égből (Usch Luhn) 2003 (3kép+tartalom )

Nem Kérek Bocsánatot (Tonhauser László) 1999 (8kép+tartalom )

Napos Oldal (Karácsony Benő) 1982 (9kép+tartalom )

A Század Gyermekének Vallomása (Alfred de Musset) 1975 (3kép+tartalom )

Vadállatok Orvosa (David Taylor) 1989 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Kenilworth (Walter Scott) 1971 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Dluhopolszky László - Eszményi Viktória (Ver. 2) Dedikált

Neoton Familia - Napraforgó (1996) kazetta (jogtiszta) ; teszteletlen

Tiffany 60. Kísértetjárás (Glenda Sanders) v2 (2kép+tartalom )

A Keresztes Háborúk Története (Walter Zöllner) 1980 (10kép+tartalo m)

Panasonic TX-47ASM651 típusú 2014-es TV (bontott) kábel (Ver. 3)

Az Isten Lába (Joyce Cary) 1982 (3kép+tartalom )

My Little Pony (Ver. 4) kb. 1998

Az Ölelésgyógyászat Kiskönyve (Kathleen Keating) 1998 (8kép+tartalom )