Termék kategóriája: Otthon, kert»Lakberendezés
Napraforgók, csendélet Mindszentiné Mandula képzőművész nyáridéző fest | Termékkód: 1062137859 |
Valódi műtárgy az otthonod falán!
Pompás színekben virágzó napraforgó csokor. Impresszív stílusú, a fény játékát kihangsúlyozó alkotás, a művészre jellemző könnyed ecsetkezeléssel, élénk pasztell színekkel.
Közepes méretű festmény olaj-vászon, vakkeretre feszítve. Keret nélkül is falra akasztható.
Szignálva a kép jobb oldalán alul (Mindszentiné Mandula 2013).
Hangsúlyos, élénk színei, és a témája, vonzza a tekintetet, és kiemelkedően megszépíti bármely fal, vagy helyiség látványát
Hibátlan állapotban, keret nélkül, a képeken látható keret csupán dekorációs célt szolgál, nem az eladó festmény része.
A művészről: Mindszentiné Kun Mandula festőművész.
Kiskunfélegyházán élő, és alkotó művész.
Művei rendszeresen előfordulnak hazai, kiállításokon, és művészeti, jótékonysági aukciókon.
Egy kiállítás meghívója: Kattints IDE!
Egyéb infó: használt modern műtárgy.
Jellemzők, méretek: kb.: 70x50cm kerettel nélkül.
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 900Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 10?.
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 22:55 Termék megtekintve: 446 |