Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 16.

 Termék kategóriája: Iroda, Üzlet

RAPESCO Modell 55 nagyteljesítményű tüzőgép Termékkód: 1062365069

Fixár: 16.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 23 nap, 2 óra
2026. Febr. 08. 17:11

16.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (852)

  Eladó a képen látható

tüzőgép
nagyteljesítményű
RAPESCO Modell 55 márka
szín: fekete

Kérdésekre szívesen válaszolok!

******

Árverés kezdete: 2026. Jan. 09. 17:11
Árverés vége: 2026. Febr. 08. 17:11
Termék megtekintve: 42

Hímzett textil szalvéta 2 db

*Elle'Nor fekete kötött női sapka

@ Sötétkék-fehér csíkos ruha kb. 44/46-os

# Gemos Borvörös bőr kézi táska

*Fekete-pink csíkos harisnya one size

HERR Keramia dísz tányér párban

*VITTORIO ROSSI szabadidő férfifelső XXL-es

*AFK hálózat/vezeték nélküli vasaló

*Graceland Sötétbarna félhosszú bélelt bőr csizma 39-es

# Sylvia Belmonte Banánzöld kézi táska

CSENGEY GUSZTÁV: A mocsarak királya

* Két pár vászon torna cipő 39-es

# Fekete bőr pakolós váll táska

# Miss Fekete tűsarkú alkalmi szandál cipő 38-as

Falra akasztható ón tányér - jelzett 19, 5 cm

# AVON táska

# Eclizia Fehér hímzett merevítős melltartó 75B/UK34B

MONSPART ÉVA FŐZNI JÓ!

FISHBONE fekete átmeneti férfidzseki L-es

Tíz darab kis kerek teritő