Termék kategóriája: Gyűjtemény
Sörös Korsó (Ver.4) Kerámia (Gránit gyári) 1994 | Termékkód: 1062191184 |
Sörös Korsó (Ver.4) Kerámia (Gránit gyári) 1994
Heimat u. Kulturverein Queidersbach 1994
szép hibátlan állapotú kerámia sörös korsó
nem láttam rajta sérülést sehol
jelzett GRÁNIT gyári retrós 1994
kerámia ráégetett festékkel és két aranycsíkkal
Queidersbach német települést és címerét ábrázoló képpel
mérete kb. 14 x 10 x 18.5 cm és 680gramm
talp átmérő 10 cm , szájánál 7.5 cm az átmérője
imgbox.com/g/Vw0Ixny2z3
csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz
nem postázom !!
Árverés vége: 2024. Júl. 28. 13:39 Termék megtekintve: 675 |