Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 5.

Széchy Mária, a Fekete Rózsa (Takács Tibor) 1989 (8kép+tartalom) Termékkód: 1062335920

Fixár: 1.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 5 nap, 12 óra
2026. Jan. 10. 20:29

1.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13329)

Széchy Mária, a Fekete Rózsa (Takács Tibor) 1989

foltokat nem láttam

kiadó : Béta / Kossuth Könyvkiadó (4638)
kiadás Éve : 1989
nyelve : Magyar
azonosító : ISBN 963 09 3392 6
típus : életrajzi regény
oldalak száma : 348 oldal a borítóval együtt
mérete : 20.5 x 14 x 1.5 cm és 329gramm
készítette : Zrínyi Nyomda (88.1462/66-14)
eredeti ára : 130.- Ft

Nekem minden korok közül a XVII. század a legkedvesebb, és e korból mostani regényem hőse, Széchy Mária, a "Márssal társalkodó murányi Vénusz". Úgy írtam meg életét, hogy miután szokásomhoz híven bejártam minden helyszínt, a murányi vár platójáról elláttam a XVII. századba. Láttam Széchy Mária felemelkedését és bukását, tündökléseit és börtöneit, szerelmeit és tragédiáját. Azoknak ajánlom regényemet, akiket érdekel a história, a romantikus élet, a csillogó asszonyi sors, s mindezek mögött a történelem fordulatossága, a más-más elveket valló Erdély és Magyarország harca - egy asszony sorsán keresztül látva mindezt, aki csak boldog akart lenni.

imgbox.com/g/xuUPHYUNCn

minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat

Árverés kezdete: 2025. Dec. 11. 20:29
Árverés vége: 2026. Jan. 10. 20:29
Termék megtekintve: 159

Énekeskönyv (Magyar Reformátusok Használatára) 1986 (8kép+tartalom )

Tavaszi Felhők az Égen (Kárpáti Aurél) 1927 (7kép+tartalom )

Hálózati Táp 4. 5V 600mA (RFEA419E) tesztelve

Vasaló Tartó Nyeles Alumínium (1960-as évek)

Franco Solo Egyedül a Maffia Ellen 2. Versenyfutás az Életért (1989)

Romana 172. Ápolt Kapcsolat (Rosalie Henaghan) 1998 (romantikus 1;

Romana 104. Gyertya az Ablakban (Jessica Hart) 1995 (romantikus 1;

Vadnyugat (Huszonkét Elbeszélés) 1966 (6kép+tartalom )

Univerzum 1971/4 (170. kötet) Farkas Társadalom (6kép+tartalom )

Nokia 6030 (2005) (Ver. 8) teszteletlen (hiányos)

Az Árnypiac Kísértetei (C. Clare) 2019 (illusztrált kiadás) 8kép+tarta

Nokia LD-3W Wireless GPS Module (2006) Üres Doboz (viseltes)

Földiekkel Játszó Égi Tünemény (Csathó Kálmán) 1958 (5kép+tartalom )

Kína Különleges Körzete 1942-1945 (P. P. Vlagyimirov) 1976 (6kép+tartal

Ericsson Hálózati Töltő (402 0050-BV) Ver. 1 (sérült, tesztelve)

LEGO Technic Katalógus 1994 (990783/990883 -EU)

Ludas Matyi Évkönyve 1976 (8kép+tartalom )

Látkép 2007/3 Március (7kép+tartalom )

LG KG220 (2006) Üres Doboz

Az Emberi Test Titkai Reklámanyag (2007) DeAgostini (sérült)