Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 9.

Tüskevár (Fekete István) 1982 (15.kiadás) 8kép+tartalom Termékkód: 1062333603

Fixár: 1.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 9 nap, 3 óra
2026. Jan. 19. 00:19

1.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13405)

Tüskevár (Fekete István) 1982

belül szép állapotú, a hátsó előzéklapokon láttam enyhe foltot
borító kopottas

kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
kiadás Éve : 1982 , 15.kiadás , 140.000 példány
nyelve : Magyar , illusztrálta: Szecskó Tamás
azonosító : ISBN 963 11 2905 5 , IF 4436
típus : ifjúsági regény, filmregény, kötelező olvasmány
oldalak száma : 348 oldal a borítóval együtt
mérete : 20 x 14 x 2 cm és 260gramm
készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (81-4660)
eredeti ára : 21.- Ft

Az ifjúsági irodalom klasszikus regénye felejthetetlenül ábrázolja Tutajos és Bütyök, azaz Ladó Gyula Lajos és Pondoray Béla nyári vakációját a Kis-Balaton vízi világában. A városi fiúk nem sokra jutnának a vadregényes, ám számukra ismeretlen világban, ha nem segít nekik Matula bácsi, az öreg pákász. Az ő útmutatásával Tutajos és Bütyök eligazodnak a nádak, sásak, tocsogók és tavak vidékén: halásznak, vadásznak, átvészelnek egy rettentő vihart, és közben feltárul előttük az a különös, ember és természet közötti harmónia, amelynek létezéséről sejtelmük sem volt.

imgbox.com/g/YGieJPh2Vm

Árverés kezdete: 2025. Dec. 20. 00:01
Árverés vége: 2026. Jan. 19. 00:19
Termék megtekintve: 169

Kísértetek, Megszállottak (Hans Holzer) 1992 (5kép+tartalom )

Svéd Nyár (Ormos Gyula) 1984 (5kép+tartalom )

Harc Minden Hullámhosszon (Tatár Csaba) 1977 (6kép+tartalom )

A Huszadik Század Körének Történetfelfogása (1982) 9kép+tartalom

Sokol 310 Radio (1977-1985) ; hibás, sérült, hiányos, teszteletlen

Retroautók 89-Toyota Corolla E70 (1:43) új bontatlan

Autósélet 1999/9 Szeptember (tartalomjegyz ékkel)

Nokia 108 (2014) Üres Doboz

Állati Elmék (Robert Merle) 1985 (5kép+tartalom )

Sárkányos Könyv (1985) foltmentes (8kép+tartalom )

Dluhopolszky László - Boros Lajos (2000) Dedikált

Üdítős Pohár (kb. 1985) 14cm (kék üveg)

Scooby-Doo Felfedezi a Világ Csodáit 6. (2007) 8kép+tartalom

Öt Áldozat / Temet a Gyilkos (Vedres Géza) 1985 (viseltes) 4kép+tartal

Autó Motor 1994/17 (10kép+tartalo m)

Nokia 5110 (Ver. 3) 2000 (20-as) sérült

Regények (Francois Mauriac) 1970 (8kép+tartalom )

Soha Ne Ölj. .. (John Sandford) 1991 (8kép+tartalom )

Júlia 2000/6 Különszám (v1) 2kép+tartalom

Tiffany 49. Másnapi Mámor (Constance Conrad) 1993 (romantikus 1;