Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 7.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Alkalmi ruha

Új40 női alkalmi ruha fekete zsorzsett Termékkód: 1062082156

Fixár: 1.200 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 23 nap, 13 óra
2026. Jan. 30. 17:03
Eladó helye: Siófok
Szállítási díj: 500 Ft

1.200 Ft Villámár

  ANGYALI (1 )

Regisztráció dátuma: 2009.10.10.
  A felhasználó egyéb termékei (64)

Siófokon eladó új női alkalmi ruha.40-es méret.Fekete zsorzsett.Állítható vállpánt.Térdig érő hossz.Olasz Claude Zana márka.Mosható.Karcsúsított.Oldalt cipzáras. Ára:1200-Ft Tel:06-20-442-1118

Eladó helye: Magyarország Siófok (8600)
Szállítási díj: 500 Ft
Árverés kezdete: 2025. Dec. 31. 17:03
Árverés vége: 2026. Jan. 30. 17:03
Termék megtekintve: 1336

44 női blúz nyári zsorzsett világoskék

Karsai Elek:Szálasi Naplója

Maria Treben:Férfi betegségek

Női nadrág 46 sötétkék krepp anyag

Móricz Zsigmond:Légy jó mindhalálig

Új női szoknya 40 méret fekete

S női szoknya fekete zsorzsett, Olasz 800. -Ft

27 női farmernadrág Jeans sötétkék , 66cm csípőbőség 800. -Ft

Híres Politikai Merényletek c. könyv

Ibolya váza 15cm vastag üveg

Új női blúz 42 méret rózsaszín krepp

Kerámia gyertyatartó 23cm jelzett

Történelem tankönyv Ált. Isk. 5. oszt. 1964.

Pálinka kínáló szett új Bulgár népművészeti

Király Jenő:Karády mítosza és mágiaja.

Új tűzzománc fülbevaló, rózsaszín

Új női farmernadrág 44 méret C&A

Miért Szép? Verselemzés

Új női övek 85 és 90 cm hosszúak

S méretű fekete alkalmi szoknya