Az ingyenes aukciós piactér | 2022. Nov 29.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Ing, blúz

Új Orsay csipkés hosszú ujjú felső AKCIÓ! Termékkód: 1062164211

Jelenlegi ár: 3.988 Ft
Árverés vége: +5 perc 51 perc 19 másodperc
2022. Nov. 29. 22:26

Minimális ajánlat: 3.988 Ft

  Lillyana82 (2 )
  Minősítések száma: 2
Pozitív minősítés: 2 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (390)

 Új, érzéki, kivételesen elegáns női felső. Kiváló minőségű, gyönyörűen mintázott csipke és áttetsző háló összekapcsolásával készült, alattuk kényelmes viseletet biztosító jersey bélés. Enyhén alakra szabott, kétrétegű fazon, hosszú ujjakkal és kerek nyakkivágással. Csípőig érő hossz. Tipp: Felejthetetlen, femme fatale felső, melyben garantáltan rád szegeződik majd minden tekintet! A magabiztos, érzéki nők biztosan megszeretik majd. Rendkívül nőies összeállítást teremtesz, ha szivarnadrággal, magas sarkú cipővel, hosszú kardigánnal és kis borítéktáskával viseled. Törzs: 100% POLIÉSZTER, Ujjak: 100% POLIAMID/NEJLON, Betét: 100% POLIAMID/NEJLON, Bélés: 65% POLIÉSZTER - 35% VISZKÓZ

Kikiáltási ár: 3.988 Ft
Árverés kezdete: 2022. Nov. 28. 22:26
Árverés vége: 2022. Nov. 29. 22:26
Termék megtekintve: 893

Warehouse divatos zöld fodros ruha (38/40). Hibátlan, újsz. !

Barna csíkos, eredeti S. Oliver nadrág, 38-as

Mango pasztell rózsaszín - ezüst csillámos egyedi top

Újsz. szürkésbarna kötött hosszú garbó pulóver Csere is!

Ezüst (925) karlánc 19 cm alkalmi áron

Szarvasi kávéfőző, 2 éves szuper áron eladó

Sylvia Schneider : Válaszok lányoknak

Új, 100 % biopamut gyerek kifogó törölköző kék vagy lila színű,

Új, 35-ös bokacsizma alkalmi áron eladó!

Új, eredeti Retro Jeans színes egyedi muszlin top NÉZD

Új konyak színű csizma, 38 AKCIÓ

Új, csini, pamut, indiai ruha 38-as EXTRA AKCIÓ!

Tádé Testgyertya, Levendula, 2 db. AKCIÓ NÉZD! %%

Enigma A huszadik század rejtélyei Új könyv! AkciÓ %%% 7;%%

Virágos édes nyári szoknya, S-es Csere is

Új himalája só fülpárna, sópárna, melegítő párna AkciÓ

Fiatalító, ránctalanító készülék ajándék gyönyörű pink táskában Akció

Fekete flitteres party buli felső pánt nélküli MÖTIVI

ÚJSZERŰ EREDETI NEW LOOK BORVÖRÖS BORDÓ MÉLYPIROS ALKALMI RUHA AKCIÓ

38-as újszerű alkalmi egyedi cipellő