Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 19.

 Termék kategóriája: Egészség, szépség»Bio termékek

Új Panarom világra hozó masszázsolaj 4.990 Ft h. Akció %% Termékkód: 1062357049

Jelenlegi ár: 4.290 Ft
Árverés vége: +5 perc 21 óra 7 perc
2026. Jan. 20. 10:18

Minimális ajánlat: 4.290 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1787)

 A növényi olaj és illóolaj keverék növényi összetevőinek köszönhetően a szülés körüli nyugtató, lazító masszázshoz ajánlott. Hatására ellazul a test, oldódik a félelem, ezáltal a lélek megnyílik a szülés, születés csodájára. Használhatod akkor is, ha kórházban, akkor is, ha otthon hozod világra gyermeked. A masszázs a szülés óráiban megtartó erővel bír, segít ellazulni, segít összeszedni az erődet, így ha jól esik, kérd a szülésben téged segítőt, hogy masszírozza meg akár a teljes testedet a Világra hozó olajjal. A Világra hozó olajban található muskotályzsálya a szülés-születés egyik alapvető illóolaja. Segíti neked a szülés óráiban megtalálni azt a hullámzást, ami elvezet a gyermeked megszületéséhez, segít oldani az ismeretlentől és a fájdalomtól való félelmedet és feszültséget. A szantál és a damaszkuszi rózsa illóolajok elősegítik azt a belső munkát, amiben megtalálod magadban az őserőt. Várandósság ideje alatt is használható. Szoptatás ideje alatt is használható. Új keverék helyi alkalmazásakor javasoljuk a bőrteszt elvégzését. 100% tiszta és természetes, bevizsgált illóolajat tartalmaz. sárgabarackmagolaj, geránium, rózsa, szantál kivonat

4.990 Ft helyett!!

Kikiáltási ár: 4.290 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 19. 10:18
Árverés vége: 2026. Jan. 20. 10:18
Termék megtekintve: 183

Új piros öv szív fém díszítéssel, New Yorker

Amisu csokibarna, barna csinos, elegáns nadrág.

SPEECHLESS IN GREECE? NO THANKS! GÖRÖG - ANGOL KÖNYV NYELVKÖNYV

Emily Marsh Scott: A palota rabságában. Szuper izgalmas könyv! Akció

Vitamin ABC - Gyógyulás táplálékkiegészítő kkel

I saw it first különleges rózsaszín szatén felső

Cuki narancs csipogó báb madár

Úszerű, fekete csinos szabadidő nadrág Öko-tex káros a. mentes ! ! %%

Új atlantiszi védelmező réz gyűrű

Édes különleges kék kis táska Akció

Angelo Murani férfi puha pamut póló M-es olcsón vihető

Terranova világoskék mini szoknya

Új piros biopamut rövid nadrág / short M/L

Jenny F. eredeti fekete " vegán bőr" táska Akció %%

ÚJ, univerzális mobiltelefon tok, mobil tartó 5, 5-5, 7

ÚJ, EREDETI MORGAN FELSŐ, EGYEDI. AKCIÓ %%%

Új R. Marks zippzár hibás farmer nadrág Akció %%

Új, Neo Tools munkás nadrág kantáros overál AKCIÓ %%%

Új GOTS biopamut zokni 5 fél szín AKCIÓ %%

Újsz. eredeti Pink Loop fekete egyedi tunika top