Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 28.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Kiegészítők

Új V Singularu réz gyűrú arany bevonat 11.990 Ft Termékkód: 1062333472

Jelenlegi ár: 6.998 Ft
Árverés vége: +5 perc 16 óra 58 perc
2026. Jan. 28. 20:41

Minimális ajánlat: 6.998 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1785)

 Kb. 51-es méretű, eredeti Singularu designer gyűrű 11.990 Ft helyett.
Sárgarézből készült aranyozott, csillogó felülettel! Gyönyörű, kiváló minőségű díszdobozban!

Kikiáltási ár: 6.998 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 27. 20:41
Árverés vége: 2026. Jan. 28. 20:41
Termék megtekintve: 560

Újsz. Atmosphere csinos pink csipkés ruha AKCIÓ

Gyönyörű kék-zöld mintás csinos ruha

Pink-fekete erős, vastag minőségi sport zokni Akció %

Újsz. pink digitális karóra Akció

Képes-hangos Angol Szótár - DVD-M

Változz meg 21 nap alatt c. szuper könyv! AKCIÓ %%%

13. 995 Ft h. Gyönyörű vanília sárga Mango papucs ÓRIÁSI AKCIÓ %%

Új GOTS biopamut róza szabadidő alsó M

Tádé Testgyertya, Levendula, 1 db. Akció! Van még 4 db

kék strand papucs 44-es

Mango átmeneti kabát, AKCIÓ %%

Különleges biopamut rövid nadrág M-es Akció ! !

Új fekete olasz harisnya Akció

Barbara Newerla: Kristályokkal az elektroszmog ellen Új könyv

90 B-s I love you melltartó

Új szemtréner szemüveg magyar

Usborne Enciklopédia gyermekeknek c. könyv

Új, Hunkemöller gyönyörű arany szürkésbarna 100 % selyem köntös Akció

Új GOTS biopamut édes pingvin mintás törölköző

Flip-flop férfi papucs alig használt!