Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 22.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Kiegészítők

Új V Singularu réz gyűrú arany bevonat 11.990 Ft Termékkód: 1062333472

Jelenlegi ár: 6.998 Ft
Árverés vége: +5 perc 6 óra 56 perc
2026. Jan. 22. 20:41

Minimális ajánlat: 6.998 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1786)

 Kb. 51-es méretű, eredeti Singularu designer gyűrű 11.990 Ft helyett.
Sárgarézből készült aranyozott, csillogó felülettel! Gyönyörű, kiváló minőségű díszdobozban!

Kikiáltási ár: 6.998 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 21. 20:41
Árverés vége: 2026. Jan. 22. 20:41
Termék megtekintve: 554

Új! Kollázsnapló - Őrizd meg életed inspiráló pillanatait! Kedvenc

Újsz. eper mintás szép terítő Akció

Új édes GOTS biopamut méhecske puha kabala plüss

Új, barna csinos ruha, alkalomra is! Akció

Val Kilmer Kínzó hőség film DVD

Új, Dr. Punto Rosso lila csillogó kis bakancs

Csodás világos lazac GOTS biopamut hasvillantós felső

Dyras hajvasaló, hajsimító újszerű ! %%%

Cipő kanál, új!

7. 500 Ft h. AKCIÓ %% Új gyönyörű halvány lila orgona sz. body szuper c

Gyönyörű és egyedi eredeti ónix fülbevaló

Újsz. jégkocka tartó és mézcsurgató költözés miatt eladó

Új GOTS biopamut csinos edző nadrág

Német - magyar szótár + Magyar - német szótár Akadnémia kiadó

Jörgen Bitsch Jivaro indiánok c. könyv

Gyönyörű piros Mark&Spencer ruha %%

Új vizes v. üdítős pohár szett 6 db

Új Gots biopamut haj törölköző, turbán Akció %%

Vila nagyon csinos sötétkék szövet meleg kabát

Új kemping dupla szúnyogháló 2 személyes