Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 9.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Kiegészítők

Új V Singularu réz gyűrú arany bevonat 11.990 Ft Termékkód: 1062333472

Jelenlegi ár: 6.998 Ft
Árverés vége: +5 perc 2 óra 57 perc
2026. Jan. 09. 17:58

Minimális ajánlat: 6.998 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1780)

 Kb. 51-es méretű, eredeti Singularu designer gyűrű 11.990 Ft helyett.
Sárgarézből készült aranyozott, csillogó felülettel! Gyönyörű, kiváló minőségű díszdobozban!

Kikiáltási ár: 6.998 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 08. 17:32
Árverés vége: 2026. Jan. 09. 17:58
Termék megtekintve: 538

Édes bőr karkötő + levél medál

Alig használt puha meleg csíkos pulóver

Újsz. vegan quad görkorcsolya kori HATALMAS AKCIÓ %%

Új Gots biopamut bandeau melltartó sárga színben ! Akció

Édes kis karácsonyi doboz

Eredeti Dockers by Gerli kényelmes bakancs

Új, M-es bronzos barna szatén hálóing

Vinson Polo Club tornacipő vagány cipő, 44-es

ÚJ, MANGO PINK EGYEDI KISTÁSKA 6. 995 FT

Jógama könyv (Jóga és védikus világkép. .. )

Új 100 % természetes tengeri szivacs - legkisebb

Chi kung golyó doboza AKCIÓ

Új szuper csinos beige ruha S-es

Új, L-es, fehér pamut ÖKO szuper minőségű bugyi

Szépséges kék színű rózsás virágos melltartó 80 B

DR. PUNTO ROSSO CSILLOGÓ LILA CIPŐ, 24 AKCIÓ %

Újszerű kényelmes szandál 38-as

Új gyönyörű zöld blúz kardigán Akció

Paul Michael Bush - Steph - Stephenie Meyer csodálatos ifjúsága és a T

Újsz. gyönyörű arany alapon pipacs mező kép