Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 5.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Nyaklánc

Új, hosszú lánc fém, Akció Termékkód: 1062359139

Jelenlegi ár: 888 Ft
Árverés vége: +5 perc 1 nap 7 óra
2026. Jan. 06. 09:59

Minimális ajánlat: 888 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1806)

 Új, hosszú, különleges fém nyaklánc. Most 7.000 Ft feletti vásárlás esetén kérd ajándékba! A képen látható nyakláncok is megvannak még. Fent találod a termékeim között:)

Kikiáltási ár: 888 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 04. 09:22
Árverés vége: 2026. Jan. 06. 09:59
Termék megtekintve: 134

Új, Arizona, 36-os sportos felső, carmen nyak CSERE is

Új piros biopamut rövid nadrág / short M/L

Új horgolt bulis csillogó türkiz felső top

Csinos csíkos rózsaszín-fehér, eredeti Bellissima top

Jens szürke meleg kockás pléd Hollandiából Akció

Új GOTS biopamut minőségi vászon táska

Gyönyörű csillogó pálmafás táska Korfuról

Újsz. Mango gyapjú tart. kötött csinos ruha M/L

Új, Dr. Punto Rosso, olasz, piros-bézs kiscipő, 22-es 8. 990 Ft h.

Új, Dr. Punto Rosso, olasz, piros-bézs kiscipő, 22-es

Új 40/42-es, L-es GOTS biopamut testszínű póló

Gyönyörű, elegáns, láncos pénztárca, 2. 999 Ft h. Akció!

Új s. kék szuper min. hátizsák 6. 490 Ft h. ! Akció

Szépséges bordó szemüveg tok olcsón vihető!

Új, eredeti Rainbow XL-es fehér biopamut csinos felső póló

Baba takaró vaj színű, biopamut AKCIÓ %%

Új ökotextil harisnya 10 den-es S-es 1. 299 Ft h.

Csíkos karkötő / karperec a Zarából

Új, csini fekete viszkóz! nyári ruha, 38-as EXTRA AKCIÓ!

Új Next alkalmi felső blúz 10 / 38 AKCIÓ