Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 19.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Női ruha

Újsz. Amisu keki színű garbós könnyű ruha Termékkód: 1062340490

Jelenlegi ár: 3.880 Ft
Árverés vége: +5 perc 20 óra 51 másodperc
2026. Jan. 20. 11:49

Minimális ajánlat: 3.880 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1756)

 2 x volt rajtam, tehát újszerű az állapota. Szuper anyagból van: 80 % viszkóz, 20 % elasztán. A viszkóz nyáron is jó hűsítő érzést ad, a pamutnál sokkal jobb ????

Kikiáltási ár: 3.880 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 19. 11:49
Árverés vége: 2026. Jan. 20. 11:49
Termék megtekintve: 419

Új Kronborg fürdő kesztyű 15 x 20 cm

Új gyönyörű égszínkék v. türkizkék GOTS biopamut short

Új szív alakú gomb több színben - sárga

Újszerű, H&M szuper csinos alul zippzáras push up farmer nadrág

Új húsvéti mécses tartó 2 db + nyuszi hűtőmágnes Akció %%

Alig használt puha meleg csíkos pulóver

Új kulcstartó túlélő bicska

Go Green LED-es dinamós bicikli lámpa (első+hátsó 1; AKCIÓ %%

Újsz. asszimetrikus leopárd szürkés csinos tunika v. ruha

Csíkos vászon öv alkalmi áron %%% 7; ÚJ

Eredeti Heidi Klum elegáns, egyedi fekete overál

Clatronic ZP 3066 citrusprés, Újszerű! AKCIÓ!

Pop Glam pink retro női táska soha nem használt! Akció %%

Biio kurkuma+fekete bors kapszula 60 db

Új egyedi piros köves fülbevaló Akció %%

Csipkés rózsaszín atléta f. top Akció %%

Új Praktika magazin újság

Új Sencor SLA 220 Lamináló készülék, laminálógép A4 méretig, fekete (S

Violento olasz férfi sárga póló XXL

Új, L-es, fehér pamut ÖKO szuper minőségű bugyi