Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 14.

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223424

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 19 nap, 8 óra
2026. Febr. 02. 20:20

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13617)

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981
Delfin Könyvek sorozat

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1981 , 2.kiadás , 65.000 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Győry Miklós
Azonosító : ISBN 963 11 2847 4 , HU ISSN 0324-3222 , IF 4401
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1 cm és 125gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest
Eredeti ára : 10.- Ft

Ez a regény félig mese, és csak félig valóság. De hát ez így is jól van, hiszen annyi mindent tudunk már a hajdani török világról, hogy jólesik olyankor kötetlenül elálmodni rajta, és azoknak a régi, nehéz időknek emlékét a képzelet játékával deríteni. Így tett Barabás Tibor is: kis regényében egymást kergetik a kalandok és az izgalmas bonyodalmak, miközben kedves hőseinek, Pethő Miskának, a derék csizmadialegénynek és Balajti Piroskának, a legszebb újvári kislánynak operettbe illő szerelmét szövögeti. Jófajta kis szünidei olvasmány Barabás Tibor regénye. Annyit elárulhatunk, hogy a sok üldözésnek, meglepő fordulatnak boldog vége lesz. No de addig! Pethő Miskának hét próbát kell kiállnia...

imgbox.com/g/5kbVoynFWX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 20:20
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 20:20
Termék megtekintve: 653

Coca Cola Pohár (Ver. 2) ritka Kupak Talpú

Bibliai Történetek (Gecse Gusztáv) 1981 (sérült) 8kép+tartalom

A Szépség Iskolája (Olly és Rolf Kunze) 1983 (4kép+tartalom )

Hallókészülékhez Szilikon Kupak 4db-os (új)

Halálos Téboly (Susanne Sonn) 1993 (5kép+tartalom )

Boldogság Életveszélyben (Peter Eastborough) 1992 (8kép+tartalom )

Huawei Y3 II Black (2016) Üres Doboz

Júlia 231. Alig Ismerlek (Anne Mather) v2 (2kép+tartalom )

Samsung Galaxy S III Mini (GT-I8190) 2012 Üres Doboz

Júlia 79. A Legjobb Kerítő (Sandra Paul) 1994 (romantikus 1;

Rod Stewart - Lead Vocalist (1993) kazetta (jogtiszta) ; teszteletlen

Stetson 2677 Dioptriás Szemüveg Keret Kitörésgátlós (Ver. 1) hiányos

Karácsonyi Dekoráció Gyertyával (új)

Játékbaba (Ver. 11) Simba 40cm

Gavao GA-309 Számológép (hiányos) rendben működik

Annuska (Gárdonyi Géza) 1956 (viseltes) 6kép+tartalom

Krups KP110 Kávéfőző (bontott) kapcsoló (Ver. 1)

Romana 1996/4 Nyáridei Különszám (v1) 2kép+tartalom

Az Este Hangjai (Modern Olasz Kisregények) 1972 (VR4) 5kép+tartalom

Buddenbrooks (Thomas Mann) 1960 (Német nyelvű)