Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 27.

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223424

Fixár: 700 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 15 nap, 15 óra
2024. Máj. 13. 03:18

700 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (10467)

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981

jó állapotban van

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1981(1974) , 2.kiadás , 65000 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Győry Miklós
Azonosító : ISBN 963 11 2847 4 , HU ISSN 0324-3222 , IF 4401
Típus : Ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1 cm és 125gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest
Eredeti ára : 10.- Ft

Ez a regény félig mese, és csak félig valóság. De hát ez így is jól van, hiszen annyi mindent tudunk már a hajdani török világról, hogy jólesik olyankor kötetlenül elálmodni rajta, és azoknak a régi, nehéz időknek emlékét a képzelet játékával deríteni. Így tett Barabás Tibor is: kis regényében egymást kergetik a kalandok és az izgalmas bonyodalmak, miközben kedves hőseinek, Pethő Miskának, a derék csizmadialegénynek és Balajti Piroskának, a legszebb újvári kislánynak operettbe illő szerelmét szövögeti. Jófajta kis szünidei olvasmány Barabás Tibor regénye. Annyit elárulhatunk, hogy a sok üldözésnek, meglepő fordulatnak boldog vége lesz. No de addig! Pethő Miskának hét próbát kell kiállnia...

imgbox.com/g/5kbVoynFWX

Árverés kezdete: 2024. Ápr. 13. 03:18
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 03:18
Termék megtekintve: 431

Sony Xperia L (2012) Üres Doboz (Ver. 1) Diamond White

Terrárium (Pénzes Bethen) 1989 (sérült) 8kép+tartalom

Rózsakikötő (Stella Mae) 2006 (Romantikus 1; 5kép+tartalom

Romana 7. Kötet Különszám (2005) 4kép+tartalom

Biológia III. (Gimnáziumi Tankönyv-71115) ; 1966 (7kép+tartalom )

Szélhámosok - Kalandorok (Frank László) 1966 (8kép+tartalom )

Romana 209. Ő az Enyém! (Sally Wentworth) 2000 (6kép+tartalom )

Gépírás I. (Kökény Sándor) 1967 (6kép+tartalom )

Úszó Szemüveg (Ver. 2) Női vagy Tini Méret

Álom és Ólom (Kosztolányi Dezső) 1969 (9kép+tartalom )

Havi Budapest Bérlet Felnőtt 2012 Február (2képpel)

Kerékpár Első Kerék (Ver. 3) 64. 5cm (verseny)

Játékház Feladatlapok I. 1999 (5. kiadás) hiányos

Az Utolsó Hullám (Kolozsvári Grandpierre Emil) 1973 (Ver. 2) (9kép+tart

Milka (Kraft Foods 2006) Kislány Nyuszi Kulcstartós

Samsung i900 Gyári CD (Windows Mobil 6 Pro) Új Bontatlan (2008)

Móricka 2007/24 (344. szám) vicclap

Halat s Vadat (Tolnai Kálmán) 1983 (7kép+tartalom )

Romana 42. Mississippi Miss (Emma Goldrick) 1992 (Romantikus 1;

Pandekten (Heinrich Dernburg) 1889 (átkötött Német nyelvű)