Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 20.

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062223424

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 13 nap, 9 óra
2026. Febr. 02. 20:20

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13638)

Végvári Legenda (Barabás Tibor) 1981
Delfin Könyvek sorozat

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1981 , 2.kiadás , 65.000 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Győry Miklós
Azonosító : ISBN 963 11 2847 4 , HU ISSN 0324-3222 , IF 4401
Típus : ifjúsági kalandregény
Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1 cm és 125gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest
Eredeti ára : 10.- Ft

Ez a regény félig mese, és csak félig valóság. De hát ez így is jól van, hiszen annyi mindent tudunk már a hajdani török világról, hogy jólesik olyankor kötetlenül elálmodni rajta, és azoknak a régi, nehéz időknek emlékét a képzelet játékával deríteni. Így tett Barabás Tibor is: kis regényében egymást kergetik a kalandok és az izgalmas bonyodalmak, miközben kedves hőseinek, Pethő Miskának, a derék csizmadialegénynek és Balajti Piroskának, a legszebb újvári kislánynak operettbe illő szerelmét szövögeti. Jófajta kis szünidei olvasmány Barabás Tibor regénye. Annyit elárulhatunk, hogy a sok üldözésnek, meglepő fordulatnak boldog vége lesz. No de addig! Pethő Miskának hét próbát kell kiállnia...

imgbox.com/g/5kbVoynFWX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 20:20
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 20:20
Termék megtekintve: 659

Nokia 2626 (Ver. 18) 2006 (sérült, lekódolt) teszteletlen

Macska az Asztalon (Szabó Pál) 1980 (10kép+tartalo m)

Tiffany 114. Főnök Szoknyában (Barbara Boswell) 1999 (2kép+tartalom )

Harisnyás Pippi a Déltengeren (Astrid Lindgren) 2015 (8kép+tartalom )

HTC Touch Pro2 (2009) Ver. 2 (sérült)

A Világ a Gyermekek Szemével (ALEXANDRA) ; 2006 (6kép+tartalom )

George Sand (Dániel Anna) 1980 (10kép+tartalo m)

Alföldi Porcelán (Ver. 1) Pici Kiöntő

Júlia 98. Megtalált Évek (Brenda Trent) v3 (2kép+tartalom )

IDE HDD Kábel (Ver. 6) teszteletlen

Júlia 231. Alig Ismerlek (Anne Mather) v2 (2kép+tartalom )

Ravensburger Figura Kirakós Játék (kb. 1975)

Szalvéta (Ver. 35) papír (retró)

Rolling Stones - The Best Of 1971-84 (Vol. 2) kazetta (teszteletlen& #41;

Postai Irányítószámok (1972)

Buda Visszavívásáról (Bél Mátyás) 1986 (8kép+tartalom )

Tanácsadó a Nők Elcsábításához (Szabó György) 1989 (5kép+tartalom )

Vodafone Telefonkártya (SIMkártya nélkül) Ver. 4

Magnókazetta (Ver. 36) Sony HF 90 (teszteletlen& #41;

Hálózati Táp Comtrend Váltóáram 18V 440mA (ADV180044) ; tesztelve