Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Márc 28.

 Termék kategóriája: Otthon, kert»Lakberendezés

WMF Rom Cromargan húsvilla 19 cm Termékkód: 1062159241

Fixár: 2.500 Ft Villámár
Árverés vége: 12 nap, 20 óra
2024. Ápr. 10. 13:12

2.500 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (1207)

Eladó a képen látható

  tálaló húsvilla

WMF  márka Rom széria

  19 cm hosszú

anyag: cromargan

Kérdésekre szívesen válaszolok

********

Árverés kezdete: 2024. Márc. 11. 11:36
Árverés vége: 2024. Ápr. 10. 13:12
Termék megtekintve: 547

**Melegvizes palackra - műszőrme huzat

# Harpia Farmer bermuda férfinadrág 46-os

# Drapp kapucnis polár fiúdzseki M/L-es

ÚJ! REX MARC rövid ujjú férfipóló XL-es

*peiga Kemping gázgrillező és főző készülék (német gyártmány)

# Felina alakformáló alsónemű 85-ös kb. 46-os

*CIATRONIC Úti hajszárító

Amfora formájú két fülű kerámia váza

Recehorgolás jellegű fényáteresztő függöny 170x370

Három szálú hullámos gyertyatartó

*DOCKERS Drapp vászon férfinadrág kb. M-es

Öt darabos gyapjú ágynemű garnitura

*eredeti Karl Lagerfeld sötétkék ujjatlan maxi ruha 40-es

*cibyll JEANS hosszú farmernadrág kb. 40-es

Három darab ón kistányér

Rózsa betétes horgolt terítő 84x40 cm

Négy darabos kerámia boros készlet

Bareuther Waldsassen rózsás porcelán kávés kanna

KUBICEK jelzett kerámia váza

*MATCH ujjatlan farmer lányruha 164-es