Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 20.

Zilahy Lajos Munkái VIII. (kb.1929) Szépapám Szerelme (9kép+tartalom) Termékkód: 1062266103

Fixár: 4.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 6 nap, 17 óra
2026. Jan. 26. 21:39

4.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13632)

Zilahy Lajos Munkái VIII. (kb.1929) Szépapám Szerelme
kemény borítós (normál kötött és nem fémkapcsos)

belül a legtöbb lap foltmentes
kb.20 lap enyhén halványan foltos
rendben olvasható, nem esik szét, nem hiányos

Kiadó : Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.-T. Kiadása , Budapest
Kiadás Éve : 1929 körüli de nincs benne az se hányadik kiadás
Oldalak száma : 160 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 14 x 2 cm és 220gramm
Készítette : Athenaeum r.-t. Könyvnyomdája , Budapest (73088.)
Eredeti ára : ??.-

tartalom:
A XVIII. század végén folyik a mű cselekménye, a szerző a történet középpontjába egy kornétást helyezett, aki a Gréten-huszároknál szolgált. A kor levegője, élete, a háborúzások, a katonaélet: minden itt van, hogy megadja a regény történelmi hátterét, lehetővé tegye egy történet elmondását. S a történet nem más mint ennek a régi, régi huszártisztnek a szerelme a „selyemlágy fekete hajú”, ruganyos mellű" Koós Teréz iránt, egy szerelem, amely a lány apjának ellenállásába ütközve először kilátástalannak látszik, s már-már tragédiával fenyeget, az apa halála után azonban boldog házassághoz vezet...

imgbox.com/g/bzY5Mu3q5M

Árverés kezdete: 2025. Dec. 27. 21:39
Árverés vége: 2026. Jan. 26. 21:39
Termék megtekintve: 518

Xbox 360 Tartozék Scart/3xRCA (új bontatlan)

Telefonkártya 1995/10 - Cifra Kankalin

Poly (Cécile Aubry) 1969 (6kép+tartalom )

Kisdobos 1978/2 Február (5kép+tartalom )

Mini USB Töltőkábel USB-s Ver. 17 (20cm) teszteletlen

Együtt (Leiner Laura) 2016 (8kép+tartalom )

Ezékiel Próféta Űrhajója (Daniken-H. H. Beier) 1995 (5kép+tartalom )

Vérnyomásmérő IAD-1 (Szovjet) 1990 (működik, sérült)

Tarzan Fia (E. R. Burroughs) 1987 (8kép+tartalom )

Mitológia (Trencsényi-Wa ldapfel Imre) 1968 (4kép+tartalom )

Sunhui Rádió (EJ-5533AC) ; sérült, hiányos, működik

Harmadik Szem 1992/Augusztus (13. szám) 5kép+tartalom

Otthon 1995/2. szám (tartalomjegyz ékkel)

Autó-Motor 2009/21 (poszter: Michelisz Norbert) 10kép+tartalom

Nokia 5110 (Ver. 4) 2000 (20-as) sérült

Bianca 65. Fegyverletétel (Rita Clay Estrada) 1996 (2kép+tartalom )

Tűzzel-vassal I-II. (Henryk Sienkiewicz) 1980 (VR8) 12kép+tartalom

New York (VHS turistafilm) 1997 (jogtiszta) ; teszteletlen

A Fehér Rózsa (Jókai Mór) 1960 (6kép+tartalom )

Nokia 2610 (Ver. 12) 2006 (30-as)