Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 28.

Zilahy Lajos Munkái VIII. (kb.1929) Szépapám Szerelme (9kép+tartalom) Termékkód: 1062266103

Fixár: 4.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 28 nap, 11 óra
2026. Febr. 25. 21:39

4.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13663)

Zilahy Lajos Munkái VIII. (kb.1929) Szépapám Szerelme
kemény borítós (normál kötött és nem fémkapcsos)

belül a legtöbb lap foltmentes
kb.20 lap enyhén halványan foltos
rendben olvasható, nem esik szét, nem hiányos

Kiadó : Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.-T. Kiadása , Budapest
Kiadás Éve : 1929 körüli de nincs benne az se hányadik kiadás
Oldalak száma : 160 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 14 x 2 cm és 220gramm
Készítette : Athenaeum r.-t. Könyvnyomdája , Budapest (73088.)
Eredeti ára : ??.-

tartalom:
A XVIII. század végén folyik a mű cselekménye, a szerző a történet középpontjába egy kornétást helyezett, aki a Gréten-huszároknál szolgált. A kor levegője, élete, a háborúzások, a katonaélet: minden itt van, hogy megadja a regény történelmi hátterét, lehetővé tegye egy történet elmondását. S a történet nem más mint ennek a régi, régi huszártisztnek a szerelme a „selyemlágy fekete hajú”, ruganyos mellű" Koós Teréz iránt, egy szerelem, amely a lány apjának ellenállásába ütközve először kilátástalannak látszik, s már-már tragédiával fenyeget, az apa halála után azonban boldog házassághoz vezet...

imgbox.com/g/bzY5Mu3q5M

Árverés kezdete: 2026. Jan. 26. 21:39
Árverés vége: 2026. Febr. 25. 21:39
Termék megtekintve: 533

Az Érzelmekre Fókuszáló Párterápia Gyakorlata (2016) 8kép+tartalom

Szalvéta (Ver. 251) papír (retró)

Tangó, a Viszketős Teknős (Tangó 5. ) Astellas (2007)

Bohémek és Pillangók (Bókay János) 1980 (Ver. 2) 9kép+tartalom

A Maja Papok Titkai (V. A. Kuzmiscsev) 1971 (8kép+tartalom )

Báró Herzfeld Clarissz (Erdős Renée) 1926 (sérült, viseltes) 8kép+tarta

Női Retro Mini Karóra Zarja (Szovjet) sérült

TV Táv Aelodt (M50462AP) rendben működik (újszerű)

Budapest-Kecskemét -Szeged (Magyar László) 1960 (8kép+tartalom )

FÉG T9. 1 Gáztűzhely (1960-as évekből) sérült

A Világ a Gyermekek Szemével (ALEXANDRA) ; 2006 (6kép+tartalom )

North America Road Atlas (Rolph-McNally ) kb. 1978

Az Élet -- hogyan Jött Létre ? (1988) Ver. 2 (újszerű) 8kép+tartalom

Kanál (Ver. 1) ABS Rostfrei 188 DDR 11cm

Kerámia Szobor (Ver. 4) Távolkeleti (sérült)

Praktika 2002/2. szám Február (tartalomjegyz ékkel)

Görbüljek Meg, ha Nem Igaz! (Uri Geller) 1990 (5kép+tartalom )

Vörös Rózsa - Óvintézkedés (JoAnn Robb) 1991 (8kép+tartalom )

Fodak 700 Fényképező Dobozával (kb. 1984)

Magyar Nyelv 12. Tankönyv (2016) Ver. 2 (7kép+tartalom )