Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 25.

Zilahy Lajos Munkái VIII. (kb.1929) Szépapám Szerelme (9kép+tartalom) Termékkód: 1062266103

Fixár: 4.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 1 nap 4 óra
2026. Jan. 26. 21:39

4.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13626)

Zilahy Lajos Munkái VIII. (kb.1929) Szépapám Szerelme
kemény borítós (normál kötött és nem fémkapcsos)

belül a legtöbb lap foltmentes
kb.20 lap enyhén halványan foltos
rendben olvasható, nem esik szét, nem hiányos

Kiadó : Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.-T. Kiadása , Budapest
Kiadás Éve : 1929 körüli de nincs benne az se hányadik kiadás
Oldalak száma : 160 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 14 x 2 cm és 220gramm
Készítette : Athenaeum r.-t. Könyvnyomdája , Budapest (73088.)
Eredeti ára : ??.-

tartalom:
A XVIII. század végén folyik a mű cselekménye, a szerző a történet középpontjába egy kornétást helyezett, aki a Gréten-huszároknál szolgált. A kor levegője, élete, a háborúzások, a katonaélet: minden itt van, hogy megadja a regény történelmi hátterét, lehetővé tegye egy történet elmondását. S a történet nem más mint ennek a régi, régi huszártisztnek a szerelme a „selyemlágy fekete hajú”, ruganyos mellű" Koós Teréz iránt, egy szerelem, amely a lány apjának ellenállásába ütközve először kilátástalannak látszik, s már-már tragédiával fenyeget, az apa halála után azonban boldog házassághoz vezet...

imgbox.com/g/bzY5Mu3q5M

Árverés kezdete: 2025. Dec. 27. 21:39
Árverés vége: 2026. Jan. 26. 21:39
Termék megtekintve: 526

Nokia 2610 (2006) Ver. 3 (sérült, hiányos, lekódolt)

Távirányító (sérült, hiányos) rendben működik

Pokoljárás (Nemere István) 1988 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

BKV Autóbuszbérlet 1986 December (2képpel)

C-COM RD02-D490 Fax Modem 56K (teszteletlen& #41;

National Geographic Magyarország 2003/7 Szeptember (hiányos) 10kép+tar

Sörös Korsó (Ver. 4) Kerámia (Gránit gyári) 1994

Colas Breugnon (Romain Rolland) 1982 (7kép+tartalom )

Kisautó (Ver. 1) Sárga

Júlia 72. Nem Ismerek Rád (Jessica Hart) 1994 (romantikus 1;

UPC Táv (Ver. 2) 20100705 (rendben működik)

Rod Stewart - Vagabond Heart (Ver. 2) kazetta (teszteletlen& #41;

Gemma (16 SciFi Novella) 1985 (viseltes) 8kép+tartalom

Logarex Vonalzó (902341. 1) kb. 1976

BlackBerry 7290 (Ver. 1) 2004 (30-as)

Retro PC Port (Ver. 15) teszteletlen

Matematika 2. Munkafüzet I. kötet (2018) 6kép+tartalom

Motoros Kés (Electric Knife) EK-100 (kb. 1983)

Önvédelem (Balogh István-Kecskés Sándor-Kovács Jenő) 1992 (6kép+tartal

Az Út Végén a Halál (Alan Dean Foster) 1992 (8kép+tartalom )