Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Okt 15.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Férfi»Kabát, dzseki

Új, katonazöld szuper dzseki alkalmi áron eladó Termékkód: 1062129480

Jelenlegi ár: 4.770 Ft
Árverés vége: +5 perc 3 nap, 17 óra
2019. Okt. 19. 13:08
Szállítási díj: 698 Ft

Minimális ajánlat: 4.770 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (450)

 Új szuper vászon dzseki alkalmi áron elvihető.

Lemértem:

Vállbőség: 52 cm

Mellbőség: 58 cm

Ujja hossza: 66,5 cm

 - Utánvét
Szállítási díj: 698 Ft
Kikiáltási ár: 4.770 Ft
Árverés kezdete: 2019. Okt. 12. 12:54
Árverés vége: 2019. Okt. 19. 13:08
Termék megtekintve: 427

Piros hosszú gyertya AKCIÓ %%% 7;

Elefánt fityegő medál, tibeti ezüst 5 db

ÚJ, EREDETI MORGAN FELSŐ, EGYEDI. AKCIÓ %%%

Szuper zippzáras pulcsi, Új, 6. 590 Ft helyett! Nincs min. ára!

Újsz. , mogyoró színű csinos 5TH aventue velúrbőr cipő

Új, bio Biopamut pamut-flanell - jersey puha pizsama szett AKCIÓ

Jack&Jones férfi nadrág 34/XL

Szuper színű, csinos farmer nadrág

ÚJSZ. EREDETI SEASON RUHA BIOPAMUT! ! OLCSÓN! KIÁRUSÍTÁS

Új egyedi Sztereó hangszóró, fekete AKCIÓ!

Sugarbird Horváth Éva overall, AKCIÓ %%% 7;

ÚJ, MÁRKÁS BŐR HATÁSÚ VEGÁN FEKETE ROJTOS SHORT SZUPER

Egyedi, csini, barna pulcsi, M-es

Eredeti Keyo fekete felső csillogú felirattal CSERE

Új, gyönyőrű medál méz. cirkóniával!

Dr. Barta Tamás - Tóth Tihamér Vállalkozástan

Új, mályvarózsaszín, kötött boleró, 44-es méret. Akció

Benecos Natúr szemöldök ceruza- és fésű barna Akció!

Zöld, különleges, Avon táska strandtáska Szuper olcsón!

KAGYLÓ, ZÖLDES SZÍNŰ FÜLBEVALÓ AJÁNDÉKBA 1000 FT FELETT